free web hit counter Skocz do zawartości
tony1988

Metropolmed do 6000. Styczeń 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Witam lecę 5-7 stycznia do metropolmed czy oprócz alana ktoś tam był? Jak wyglądało to wszystko? Przy moim łysieniu zaproponowali mi do 6000 graftow. 
zdjecia wstawiam poniżej a co będzie później to się okaże. Zdam relacje.

33BB2DFC-9716-496C-B955-666559DB73D9.jpeg

473EA78A-B3B8-4F3F-B1ED-24D4EB66D1A5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tam użytkownik szakalnet, ale chyba jest jak na razie nieobecny na forum. Sam pisałem do niego jak efekty, bo miał tam DHI robione, ale nie odpowiedział, a tematu na forum nie ma.

Lecąc na zabieg musisz mieć ze sobą test pcr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zrobiony pcr Noi czeka mnie 10dni kwarantanny. Ale to tak czy siak byłbym na l4 tylko nie będę mógł z domu wychodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zrobiony pcr Noi czeka mnie 10dni kwarantanny. Ale to tak czy siak byłbym na l4 tylko nie będę mógł z domu wychodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na certyfikacie napisali 3600. Babka ktora

wszczepiala ze 3850. Dziś 1 mycie i będę czekać na efekty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj aktualizacje, ciekaw jestem efektu za pare m-cy, powinno byc ok, linie poprowadzili calkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy wyglada to tak. 2 dni po przeszczepie jestem już w pl.  Przed pierwszym samodzielnym myciem. 

D7C69815-985C-41B5-811E-0547E5D81756.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2021 o 12:56, tony1988 napisał:

Na dzień dzisiejszy wyglada to tak. 2 dni po przeszczepie jestem już w pl.  Przed pierwszym samodzielnym myciem. 

D7C69815-985C-41B5-811E-0547E5D81756.jpeg

Najbardziej mnie zastanawia jak z tym pcrem ile płaciłeś ? Sam poleciałes miałeś też jakiegoś Polaka ? Chodzi o to że masz 72 h od badań a ja mam lot we wtorek więc w niedzielę robią w ogóle takie badania ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za test pcr płaciłem w pl 350zl polski i angielski. Sam poleciałem - nikogo nie miałem oprócz Turka z kliniki z którym miałem stały kontakt z whatsup. Tak prywatnie robią codziennie test bez względu na dzień. Także zrobiłem w niedziele już w niedziele koło 22.00 miałem wynik także na spokojnie się przygotowałem w poniedziałek i we wtorek z Okęcia poleciałem. Chcesz wiedzieć coś więcej mogę Ci opowiedzieć od a do z. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni po przeszczepie z tylu głowy strupki już praktycznie odpadły. Na przodzie tak jak widać na zdjęciu goi się wszystko normalnie. 

8D73E614-303C-408C-BF5F-1E16BBF1F876.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2021 o 23:08, Matrix_neo94 napisał:

Ta linie trochę za nisko zrobili 

Nie wiem czy nisko czy wysoko. Ja mam wielkie czoło i tak się to może wydawać. 
 

tak wyglada głowa po 10 dniach od przeszczepu. Strupki prawie odpadły zostały resztki. I jeszcze włoski nie wypadły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2021 o 10:48, tony1988 napisał:

Dwa tyg równo po przeszczepie wyglada to tak. 

099FA68D-4626-4964-9B84-ABCE25108904.jpeg

84315885-1C9D-4DA3-ACFD-2888123A4BF8.jpeg

Po ilu dniach można czapkę założyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor tak wyglada. Odrasta ale włosy jeszcze rzadkie. Widać dokąd mialem Brane. Sorry za zdjęcie ale robiłem sam.

6E2792B2-1C1B-47F7-8094-33A3DBD86125.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że z donoru włosy pobrane były umiejętnie, powinno to wyglądać dobrze przy dłuższych włosach i pełnej regeneracji obszaru 🙂 Czekać tylko na górę co przyniesie odrost.  Jesteśmy na podobnym etapie ja dziś równo 14 dni po przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...