free web hit counter Skocz do zawartości
tony1988

Metropolmed do 6000. Styczeń 2021

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Domuji napisał:

Wygląda na to, że z donoru włosy pobrane były umiejętnie, powinno to wyglądać dobrze przy dłuższych włosach i pełnej regeneracji obszaru 🙂 Czekać tylko na górę co przyniesie odrost.  Jesteśmy na podobnym etapie ja dziś równo 14 dni po przeszczepie.

Stosujesz Jakies suplementy ? Stosujesz Fina albo minoksydyl ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tony1988 napisał:

Stosujesz Jakies suplementy ? Stosujesz Fina albo minoksydyl ?

Dutasteryd, biotyna, cynk, nizoral raz w tyg. To moja cała kuracja od jakiegoś roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś napisać jak wyglądała cała 'przygoda' od momentu przybycia do Stambułu? czy był jakiś polski opiekun który się Tobą zajmował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skontaktowałem się bezpośrednio z metropolmed pod nr +90 549 540 36 40 bardzo miły i sympatyczny Turek o imieniu Javuz. On mi wszystko powiedział, Pokazał zdjęcia i przygotował dla mnie ofertę. Oczywiście po angielsku na whatsupie. Umówiliśmy dogodna dla mnie date i po zrobieniu testu na covid poleciałem do Turcji.

2. Odprawa wiadome na lotnisku ( warto wgrać sobie 1h darmowe wifi na lotnisku) i poszedłem do gate nr 9 gdzie w umówionym wejściu czekał na mnie chlopak który zaprowadził mnie do kierowcy, który zawiózł mnie do hotelu voley w Istambule ( azjatycka strona) Jakies 60km od lotniska. 
3. zakwaterowanie w hotelu szama na mieście ( 1km od hotelu są 3 fajne pizzerie) i do spania. W hotelu darmowe wifi i cały czas na łączu z javuzem. Napisał mi o której będzie po mnie kierowca jutro aby zawieść mnie do szpitala ( szpital 1km od hotelu) 

4. W szpitalu miałem być na 11 czasu lokalnego to rano szybki ogar śniadanko ( nie pijemy kawy ani herbaty) i kierowca podjechał i zabrał mnie do szpitala.

5. W szpitalu płatność a następnie konsultacja z lekarzem, malowanie kresek na czole, pobieranie krwi 2 fiolki ( na badanie i na prp) golenie na łyso i najagorsze co było to znieczulenie miejscowe chyba z 30/40 zastrzyków w miejsce pobierania włosów. 
6 zaczęło działać znieczulenie i wzięli się za robotę pobierania włosów Ok 2h

7. Ok 14.00 po pobraniu włosów przerwa na obiadek a następnie wsadzenie ich w głowę. Trwało to Ok 5/6h u mnie w między czasie dali mi kroplówkę. Po zabiegu wbili w głowę prp.

8. Po wszystkim założyli opatrunek na tył głowy. Dali lekarstwa i książkę z informacjami, czapkę opaskę itd
9. następnego dnia śniadanko i o 12.00 zabrał mnie kierowca do szpitala na 1 mycie. Umyli podglądali mnie trwało to z godzinę. 
10. wsadzili mnie do auta i wio na lotnisko i powrót na Okęcie. I tyle w szybkim skrócie.

 

oczywiscie w międzyczasie łaził fotograf robił Zdjęcia przed , w trakcie i po zabiegu.  Personel bardzo Miły przeszczep robiły 3 osoby. 2 młodziutkie dziewczyny i jeden starszy gościu. Nie wiem czy to lekarz czy również technik.

 

jak są Jakies pytania można pytać śmiało :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja długo grafty przy FUE mogą sobie leżeć niewszczepione. Wszczepiali Ci wcześniej grafty, czy dopiero po obiedzie? Ktoś obeznany się wypowie, słyszałem, że im krócej tym większa przeżywalność?

Jak chodzi o linię, narzucali coś, proponowali, czy sam mogłeś pokazać jak chciałbyś, by wyglądała i brali to pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NESTY napisał:

Ja długo grafty przy FUE mogą sobie leżeć niewszczepione. Wszczepiali Ci wcześniej grafty, czy dopiero po obiedzie? Ktoś obeznany się wypowie, słyszałem, że im krócej tym większa przeżywalność?

czesc, to pytanie zadalem w te srode Feriduniemu podczas konsultacji online. Powiedzial, ze im krocej tym lepiej, u niego jest zasada first out - first in czyli te grafty, ktore zostaly jako piersze pobrane, pierwsze sa wszczepiane i tak leci kolejnosc, zeby wlasnie nie przetrzymywac ich dlugo. Mowil, ze najlepiej jakby graft nie byl dluzej niz 3 h poza organizmem.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, NESTY napisał:

Ja długo grafty przy FUE mogą sobie leżeć niewszczepione. Wszczepiali Ci wcześniej grafty, czy dopiero po obiedzie? Ktoś obeznany się wypowie, słyszałem, że im krócej tym większa przeżywalność?

Jak chodzi o linię, narzucali coś, proponowali, czy sam mogłeś pokazać jak chciałbyś, by wyglądała i brali to pod uwagę?

Grafty wyciągali Ok 2h a obiad jadłem 10min nie chciałem im Przedłużać zabiegu. Zjadłem i odrazu wkładali.

lekarka zaproponowała linie pytali się czy chce mieć wyżej czy niżej. U mnie niżej się już nie dało bo mam pieprza na czole a na niego nie można kłaść graftow. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Domuji napisał:

Dutasteryd, biotyna, cynk, nizoral raz w tyg. To moja cała kuracja od jakiegoś roku.

Nie rozumiem po co brać taki syf typu dutasteryd teraz czujesz że nic Ci nie jest a za parę lat zobaczysz różnice pod wieloma względami, ludzie nie biorą tego i i tak mają eleganckie efekty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dobrze to wygląda jak narazie. Wspominałeś o mnie, szakalnet we wcześniejszym wpisie. Dodałem relacje do 4,5 mca z niku luka, bo nie mogę odzyskać hasła z tamtego konta. Ja jestem jak narazie bardzo zadowolony, a wiem że będzie mega lepiej, bo wiem ile włosów jeszcze kielkuje że skóry. Dobra ta klinika, dobry wybór. Tanio A efekty nie gorsze jak u innych naciągaczy, dużo lepsze jak u polskich naciągaczy 😜

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Luka napisał:

Cześć. Dobrze to wygląda jak narazie. Wspominałeś o mnie, szakalnet we wcześniejszym wpisie. Dodałem relacje do 4,5 mca z niku luka, bo nie mogę odzyskać hasła z tamtego konta. Ja jestem jak narazie bardzo zadowolony, a wiem że będzie mega lepiej, bo wiem ile włosów jeszcze kielkuje że skóry. Dobra ta klinika, dobry wybór. Tanio A efekty nie gorsze jak u innych naciągaczy, dużo lepsze jak u polskich naciągaczy 😜

Pojechałeś sam bezpośrednio bez polskich pośredników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem z Jack Strong Hair i mialem za to polskojęzycznego opiekuna. Cena chyba taka sama. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Luka napisał:

Pojechałem z Jack Strong Hair i mialem za to polskojęzycznego opiekuna. Cena chyba taka sama. 

No właśnie nie jest taka sama :) ale polskiego opiekuna nie miałem. Mialem Turka javuza ale jak ktoś zna angielski nawet w stopniu podstawowym to się dogada :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tony1988 napisał:

No właśnie nie jest taka sama :) ale polskiego opiekuna nie miałem. Mialem Turka javuza ale jak ktoś zna angielski nawet w stopniu podstawowym to się dogada :-) 

Ja płaciłem na miejscu 2090 Euro za DHI. Gybym robił FUE to 1590 Euro bym zapłacił. Ceny na stronie Jack Strong Hair się nie zmieniły od tamtej pory, a to oni organizują zabieg dla Polaków w Metropolmed. W cenie hotel, transfery, polski opiekun. Dodatkowo trzeba sobie doliczyć we własnym zakresie bilety lotnicze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luka napisał:

Ja płaciłem na miejscu 2090 Euro za DHI. Gybym robił FUE to 1590 Euro bym zapłacił. Ceny na stronie Jack Strong Hair się nie zmieniły od tamtej pory, a to oni organizują zabieg dla Polaków w Metropolmed. W cenie hotel, transfery, polski opiekun. Dodatkowo trzeba sobie doliczyć we własnym zakresie bilety lotnicze. 

Można sobie samemu zorganizować i zapłacić mniej niż na steonie jack hair strong :-) ale to już pisałem wyżej w jaki sposób. Różnica jest tylko taka ze nie ma polskiego opiekuna tylko Turek mówiący po angielsku :-) 

Edytowane przez tony1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, tony1988 napisał:

Można sobie samemu zorganizować i zapłacić mniej niż na steonie jack hair strong :-) ale to już pisałem wyżej w jaki sposób. Różnica jest tylko taka ze nie ma polskiego opiekuna tylko Turek mówiący po angielsku :-) 

Można prosić o podanie ile to mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 23:06, Luka napisał:

Pojechałem z Jack Strong Hair i mialem za to polskojęzycznego opiekuna. Cena chyba taka sama. 

No właśnie nie jest taka sama :) ale polskiego opiekuna nie miałem. Mialem Turka javuza ale jak ktoś zna angielski nawet w stopniu podstawowym to się dogada :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tony1988 napisał:

Ja dostałem ofertę 1100 euro. Bezpośrednio od metropolmedu. 

No to taniocha, jakbym kiedyś potrzebował to faktycznie samemu to ogarnę. Bilety lotnicze się zwrócą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tony1988 napisał:

Ja dostałem ofertę 1100 euro. Bezpośrednio od metropolmedu. 

Powiem Ci że cena coraz bardziej dostępna dla zwykłego Kowalskiego👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kruczek555 napisał:

Powiem Ci że cena coraz bardziej dostępna dla zwykłego Kowalskiego👍

Powiem tak ja rozmawiałem z kilkoma klinikami które sobie upatrzyłem. Między innymi monoclinic i metropolmed i prowadziłem z nimi rozmowy. Monoclinic chciało 1200 a metropolmed 1500. Powiedziałem im ze lecę do mono za 1200 to za chwile mi powiedział ze jak się zgodzę teraz to za 1100 mi zrobią. I tak to wyglądało :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tony1988 napisał:

Powiem tak ja rozmawiałem z kilkoma klinikami które sobie upatrzyłem. Między innymi monoclinic i metropolmed i prowadziłem z nimi rozmowy. Monoclinic chciało 1200 a metropolmed 1500. Powiedziałem im ze lecę do mono za 1200 to za chwile mi powiedział ze jak się zgodzę teraz to za 1100 mi zrobią. I tak to wyglądało :-) 

Dobrze rozegrane😉 Obserwuje temat i czekam na kolejną aktualizację foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kruczek555 napisał:

Dobrze rozegrane😉 Obserwuje temat i czekam na kolejną aktualizację foto

Zrobie za kilka dni. Będzie równo miesiąc po przeszczepie. Narazie jestem po „przeglądzie” u dwóch pan dermatolog - powiedziały ze wyglada wszystko Ok. Obie oglądały mnie przez Jakies urządzenie. Dostałem łagodny szampon dermacol Noi finasteryd na próbę czy mi coś będzie czy nie. 2 dni biorę nie czuje żadnych skutków spać mi się tylko chce ale to nie wiem czy od tego :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu wyglada to tak. Co miało wypadnac wypadło teraz odrastają takie male baby hairy. 
stosuje loxon 5% i finahit (finasteryd) 

153A4B1B-EFAA-4E75-BF70-C7D9888773FA.jpeg

507F83FE-8239-41ED-A026-59FA69C16E0A.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam finasteryd tej firmy :) opakowanie kosztuje całe 2zl jednak dostępność tylko na zamówienie :) 

3F6BA379-0302-483B-95F0-875D8DE0C64B.jpeg

D2CDFE85-210D-4B64-A755-20D211C4C1C0.jpeg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...