free web hit counter Skocz do zawartości
alabala

Zamówienie zbiorowe - RU(-m) 58841 z Actifolic

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, arkadiusz098 napisał:

No i elegancko wolny rynek, ja proszek będę brał to się zgłoszę na pw do CB niedługo, jakim kurierem wysyłasz jest możliwość do paczkomatu zamówić??? 

Wysyłka paczkomatem, dostawa na każdy piątek przy wpłacie do środy godz. 14:00 oraz na każdy wtorek przy wpłacie do godz. 14:00 w niedzielę, zakładając że będę miał na stanie. 

Edytowane przez jegertilbake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jegertilbake napisał:

Pod moim postem w dziale Kup/Sprzedam  między innymi autor tego posta (alabala), erdo. Z kupujących nikt nie narzekał, paczki są na czas a środek działa jak należy.

Jak chcesz kupić to pisz pw. Na tą chwilę mam od ręki, ale po dodaniu wyników badań wzrosło zainteresowanie więc będę pewnie domawiał niedługo więcej.

Hmmm nie widze mojego posta, w którym zarzucałbym Ci nieuczciwość. Zażartowałem tylko o tej firmie bo jest zero infa w necie o niej. To naturalne mieć jakieś obawy nie mając danych ani żadnego potwierdzenia prawda ?

Poczekam co powiedzą w acti ale nie wykluczam, że skończy się, że zamówie u Ciebie :F

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, alabala napisał:

Hmmm nie widze mojego posta, w którym zarzucałbym Ci nieuczciwość. Zażartowałem tylko o tej firmie bo jest zero infa w necie o niej. To naturalne mieć jakieś obawy nie mając danych ani żadnego potwierdzenia prawda ?

Poczekam co powiedzą w acti ale nie wykluczam, że skończy się, że zamówie u Ciebie :F

Peace

Spoko, mozliwe ze wzialem to po prostu do siebie, bo cala sytuacja z US ostatnio i inne sprawy w zyciu sprawialy, ze mialem za duzo stresu. Sorki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem odpowiedź z actifolic: 

image.thumb.png.aa5401a68fb0564cf4832ef3724379b5.png

Reasumując wychodzi 48 pln za gram. 

Porozmawiałem również z Panem Witkiem Mozgą z Trimen i spytałem o te badanie, które przeprowadził użytkownik jegertilbake.

image.png.721724ffe2feeaf46ad707c95e815694.png

Tak więc potwierdzono autentyczność.

Z tej racji niedużej różnicy w cenie i potwierdzeniu jakości towaru ja odpuszczam zamówienie z actifolic (szkoda dla mnie zachodu), ale jeżeli ktoś będzie chciał kontynuować tę zbiórkę to nie widzę przeszkód.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh zamawiając grupowo i wysyłając na badanie możemy mieć pewny towar.

jegertilbake zrobił badanie raz ale co dalej, nie wiadomo jaką następną dostawę dostanie a raczej nie kalkuluje mu się badać tego za każdym razem.

Badanie potwierdziło autentyczność ale nie zawierało badania czystości, więc w sumie proszek o 80% czystości też mógł potwierdzić autentyczność, chyba że sie mylę, nie jestem chemikiem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dawid0020 napisał:

ehhh zamawiając grupowo i wysyłając na badanie możemy mieć pewny towar.

jegertilbake zrobił badanie raz ale co dalej, nie wiadomo jaką następną dostawę dostanie a raczej nie kalkuluje mu się badać tego za każdym razem.

Badanie potwierdziło autentyczność ale nie zawierało badania czystości, więc w sumie proszek o 80% czystości też mógł potwierdzić autentyczność, chyba że sie mylę, nie jestem chemikiem  

Chyba już za bardzo wybrzydzasz, stosuję jednakowy płyn już długi czas, brało go ode mnie kilkadziesiąt osób z wykopu i nikt nie narzeka. 

Zawsze możesz sam kupić proszek, wysłać go żeby sprawdzić czystość a jak się okaże, że jest niska to zwracam ci koszt badania, koszt proszku/płynu i stawiam dużą pizzę. 

W tej społeczności jestem nowy i nierozpoznawalny, natomiast na wykopie konto mam już prawie 5 lat. Nigdy nikogo nie oszukałem a gdybym miał we wszystko wnikać w aż takim stopniu to chyba wolałbym jednak stracić włosy albo zbierać hajs na przeszczep (koniecznie w klinice z 50 certyfikatami, upewniając się wcześniej ile lat doświadczenia ma każdy z pracowników).

PS Dodam, że od jednakowego dostawcy mam testosteron, który stosuje jeszcze dłużej niż RU58841. Może nie jestem zbyt rozważny, ale wstrzykiwałem go sobię w tyłek przez ten czas i mam też czarno na białym potwierdzenie, że środek jest skuteczny (wzrost we krwi z 500ng/dl do 1200ng/dl). To był powód dla którego nie widziałem początkowo sensu badać RU. 

Jakby ktoś chciał o samym testosteronie poczytać to zapraszam tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/46953187/sterydy-a-komu-to-potrzebne-o-suplementacji-testos/

Pozdrawiam

Edytowane przez jegertilbake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, alabala napisał:

Panowie dostałem odpowiedź z actifolic: 

image.thumb.png.aa5401a68fb0564cf4832ef3724379b5.png

Reasumując wychodzi 48 pln za gram. 

Porozmawiałem również z Panem Witkiem Mozgą z Trimen i spytałem o te badanie, które przeprowadził użytkownik jegertilbake.

image.png.721724ffe2feeaf46ad707c95e815694.png

Tak więc potwierdzono autentyczność.

Z tej racji niedużej różnicy w cenie i potwierdzeniu jakości towaru ja odpuszczam zamówienie z actifolic (szkoda dla mnie zachodu), ale jeżeli ktoś będzie chciał kontynuować tę zbiórkę to nie widzę przeszkód.

Peace


Dzięki za potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jegertilbake napisał:

Chyba już za bardzo wybrzydzasz, stosuję jednakowy płyn już długi czas, brało go ode mnie kilkadziesiąt osób z wykopu i nikt nie narzeka. 

Zawsze możesz sam kupić proszek, wysłać go żeby sprawdzić czystość a jak się okaże, że jest niska to zwracam ci koszt badania, koszt proszku/płynu i stawiam dużą pizzę. 

W tej społeczności jestem nowy i nierozpoznawalny, natomiast na wykopie konto mam już prawie 5 lat. Nigdy nikogo nie oszukałem a gdybym miał we wszystko wnikać w aż takim stopniu to chyba wolałbym jednak stracić włosy albo zbierać hajs na przeszczep (koniecznie w klinice z 50 certyfikatami, upewniając się wcześniej ile lat doświadczenia ma każdy z pracowników).

Pozdrawiam

Tutaj nikt nie mówi że Ty byś kogoś oszukał, nie robisz badań każdej partii i sam nie wiesz, więc nie potrzebnie odbierasz to jako ataki personalne. 

Wiele osób stosujących RU jest tylko na tym środku i to dla nich podstawa by proszek był pewny, inaczej w kilka miesięcy zjebią sobie to na co pracowali kilka lat

Nie miejsce więc na to byś cisnął sobie beke 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dawid0020 napisał:

Tutaj nikt nie mówi że Ty byś kogoś oszukał, nie robisz badań każdej partii i sam nie wiesz, więc nie potrzebnie odbierasz to jako ataki personalne. 

Wiele osób stosujących RU jest tylko na tym środku i to dla nich podstawa by proszek był pewny, inaczej w kilka miesięcy zjebią sobie to na co pracowali kilka lat

Nie miejsce więc na to byś cisnął sobie beke 

Ok, pewnie masz racje. Odpisalem ci juz na PW, bo nie moglem edytowac swojego wpisu po dodaniu komentarza. Moze ja mam inne podejscie, bo problem u mnie nie byl az tak zaawansowany gdy podejmowalem sie stosowania tych srodkow (najpierw fina, potem RU) no i od razu znalazlem rozwiazanie. 

Sory, bo faktycznie moglem przesadzic, za duzo stresu w zyciu ostatnio mam i stad takie reakcje. Jak uda mi sie splacic kare US to zastanowie sie nad zbadaniem czystosci, ale wtedy pewnie podniose juz pewnie pare zl cene, zeby to pokryc.  Póki co koszt pozostaje ten sam - butelka 50ml 5% stezenie gotowa 150zł, natomiast 2,5g proszku 140zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś może ile będzie kosztować badanie czystości ? generalnie myślałem , że na własną ręke wykonałeś badania. Stosujesz jeszcze fina , czy już tylko RU , tak z ciekawości pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie zkstalo złożone ? Bo tez byłbym chętny na 10g 

Edytowane przez bertek123

finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...