free web hit counter Skocz do zawartości
alabala

Zamówienie zbiorowe - RU(-m) 58841 z Actifolic

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w nawiązaniu do rozmów z wątku o RU(-m) 58841 planuję złożyć zamówienie w https://actifolic.com/product/ru58841-powder/, gdzie za kilka dni lab ma mieć dostawę towaru (teraz maja resztki). Następnie za koszt 100 pln planuję zlecić badanie sampla otrzymanego towaru z actifolic w tym oto labie: http://www.trimen.pl/. Jestem po rozmowie z tym labem, badali już wczesniej RU maja material porównawczy itd.

Tutaj foto z korespondencji z nimi: image.png.fe01058dc8f0183e070470533c7f691f.png

 

Jeżeli sie zbierze trochę osób to raz, ze koszt wysylki sie podzieli, a dwa spróbuje wynegocjować rabat. 

Proszę o napisanie w tym wątku kto ile potrzebuje, oraz prywatną wiadomośc do mnie z ilościa oraz adresem do wysyłki w pl.

Byłbym bardzo wdzieczny jezeli osoby chetne zlozylyby sie ze mna wspolnie na ten koszt 100pln zlecenia badania, jakas symboliczna dyszka czy cos.

Jak zbiore informacje ile potrzebujemy (ja biore 15gr) to sprobuje ponegocjowac cene i dam znac jaki bedzie rezultat (porobie screeny z maila itd. dla chetnych na priv).

Tematy porozsylam poczta polska list polecony priorytetowy, chyba ze ktos mieszka w wawie to moze podjechac odebrac osobiscie.

 

To chyba tyle :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 10 g.

 

Jesli wspolpraca ze sklepem bedzie okay , proponuje zrobic np 2 x w roku wspolne zakupy.

Kwote badania sprawiedliwie podzielic na ilosc zamawiajacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Chingoo napisał:

Dla mnie też 10 mg, jakiś przybliżony termin dostawy? bo jadę już na oparach od zioma

Czekam wciaz aby im dostawa towaru doszla, mam nadzieje, że przed 1 lutego zlozymy zamowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko ale żebyscie nie zablokowali nagle ich sklepu zamówieniem a szczerze watpie zeby obnizyli kwote za ru ale probojcie, bo za tydzien sobie chce zamowic 5 gram jak ostatnio ( dostawa tydzien szła) ru od nich dziala miesiac jestem na nim

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę 10g, dorzucę się do badania. Proszę o info priv gdzie i kiedy hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętny ale skromnie bo 5gram - i tak używałem 0.6ml więc starczy na te pół roku. Jeszcze 1.5 mi zostało ;d Przy okazji jeszcze saba co 2/3 dzień. W razię czego czekam na info

Edytowane przez Papa1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2021 o 10:03, Dawid0020 napisał:

Na jaki okres planujecie się zaopatrzyć? bo nie wiem czy brać na pól roku zapas czy na więcej :D

 

W dniu 20.01.2021 o 14:57, maximoq napisał:

Siemka 

Ja jestem chętny do wspólnego zamówienia interesuje mnie 10gr. 

 

W dniu 23.01.2021 o 17:47, recon1687 napisał:

Jestem chętny na 10g i mogę dołożyć się do badania.

 

W dniu 23.01.2021 o 21:51, arkadiusz098 napisał:

no spoko ale żebyscie nie zablokowali nagle ich sklepu zamówieniem a szczerze watpie zeby obnizyli kwote za ru ale probojcie, bo za tydzien sobie chce zamowic 5 gram jak ostatnio ( dostawa tydzien szła) ru od nich dziala miesiac jestem na nim

 

W dniu 25.01.2021 o 01:54, hk05 napisał:

Ja chętny na 20g.

W dniu 25.01.2021 o 22:18, Papa1995 napisał:

Ja chętny ale skromnie bo 5gram - i tak używałem 0.6ml więc starczy na te pół roku. Jeszcze 1.5 mi zostało ;d Przy okazji jeszcze saba co 2/3 dzień. W razię czego czekam na info

W dniu 25.01.2021 o 23:25, boliusz napisał:

Ja poproszę 10 g, do badania się dorzucę ofc.

W dniu 26.01.2021 o 15:25, Czajnik napisał:

15g 🙂

2 godziny temu, filip84 napisał:

ja chetnie wezme 10g, btw co sie stalo z Ziomem i jego sklepem ?

W dniu 25.01.2021 o 00:32, salwadoriusz@gmail.com napisał:

Jestem chętny na 10g. W razie czego proszę o info.


Prowadzę sprzedaż RU58841 na tym forum od 27 września. Niedawno zostało mi zarzucone, że posiadany przeze mnie proch czy płyn nie są prawdziwe. 

Wysłałem zatem próbki do jednakowego laboratorium jak proponował alabala oraz zrobiłem dokładnie te same testy. Dzisiaj próbka została zbadana i dostałem potwierdzenie, że to jest RU58841. 

Wszystkie informacje są w tym komentarzu (razem z dowodami z laboratorium) - 

Jestem w stanie załatwić każdą ilość, tylko chęć zakupu najlepiej wyrazić tydzień wcześniej, bo zawsze staram się to na bieżąco ściągać z Czech.

Cena płynu to 150zł za butelkę 50ml, natomiast cena proszku na bazie którego robiony jest gotowy płyn to 140zł za 2,5g więc wychodzi znacznie taniej niż z ActiFolic. Przy ilościach 10-20g mogę zrobić lekką zniżkę. Koszt wysyłki paczkomatem 15zł - wysyłki są 2x w tygodniu tak, żeby paczka nie leżała przez weekend na sortowni, proch powinien być jak najkrócej w transporcie.

Chętne osoby zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

analiza.PNG

ru58841.pdf

Edytowane przez jegertilbake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jegertilbake napisał:

 

 

 

 


Prowadzę sprzedaż RU58841 na tym forum od 27 września. Niedawno zostało mi zarzucone, że posiadany przeze mnie proch czy płyn nie są prawdziwe. 

Wysłałem zatem próbki do jednakowego laboratorium jak proponował alabala oraz zrobiłem dokładnie te same testy. Dzisiaj próbka została zbadana i dostałem potwierdzenie, że to jest RU58841. 

Wszystkie informacje są w tym komentarzu (razem z dowodami z laboratorium) - 

Jestem w stanie załatwić każdą ilość, tylko chęć zakupu najlepiej wyrazić tydzień wcześniej, bo zawsze staram się to na bieżąco ściągać z Czech.

Cena płynu to 150zł za butelkę 50ml, natomiast cena proszku na bazie którego robiony jest gotowy płyn to 140zł za 2,5g więc wychodzi znacznie taniej niż z ActiFolic. Przy ilościach 10-20g mogę zrobić lekką zniżkę. Koszt wysyłki paczkomatem 15zł - wysyłki są 2x w tygodniu tak, żeby paczka nie leżała przez weekend na sortowni, proch powinien być jak najkrócej w transporcie.

Chętne osoby zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

analiza.PNG

ru58841.pdf 84 kB · 6 pobrań

kto Ci zarzucal ? czy ktos z forum kupił i narzekał ? generalnie ja jestem chetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, filip84 napisał:

kto Ci zarzucal ? czy ktos z forum kupił i narzekał ? generalnie ja jestem chetny.

Pod moim postem w dziale Kup/Sprzedam  między innymi autor tego posta (alabala), erdo. Z kupujących nikt nie narzekał, paczki są na czas a środek działa jak należy.

Jak chcesz kupić to pisz pw. Na tą chwilę mam od ręki, ale po dodaniu wyników badań wzrosło zainteresowanie więc będę pewnie domawiał niedługo więcej.

Edytowane przez jegertilbake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, jegertilbake napisał:

Pod moim postem w dziale Kup/Sprzedam  między innymi autor tego posta (alabala), erdo. Z kupujących nikt nie narzekał, paczki są na czas a środek działa jak należy.

Jak chcesz kupić to pisz pw. Na tą chwilę mam od ręki, ale po dodaniu wyników badań wzrosło zainteresowanie więc będę pewnie domawiał niedługo więcej.

No i elegancko wolny rynek, ja proszek będę brał to się zgłoszę na pw do CB niedługo, jakim kurierem wysyłasz jest możliwość do paczkomatu zamówić??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...