free web hit counter Skocz do zawartości
Zakolinho

Dr Przybylski 2938 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

chciałbym podzielić się relacją z zabiegu u dr Przybylskiego z końcówki lipca 2019. Rezultat dla mnie in plus, różnica jest naprawdę duża. Przed zabiegiem nie brałem fina, po zabiegu biorę do dziś i łącze go z kompleksem witamin. Zakreślenie na jednym ze zdjęć pokazuje obszar blizny pod włosami. Wstawiam na szybko, więc jeśli macie jakieś pytania piszcie pod tematem bądź na priv. Pozdrawiam :)

IMG_20210121_204536.jpg

IMG_20210121_204744.jpg

IMG_20210121_203444.jpg

IMG_20210121_201736.jpg

IMG_20210121_201545.jpg

IMG_20210121_202915.jpg

IMG-20200923-WA0002.jpg

IMG-20200923-WA0001.jpg

IMG-20200923-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest kosmiczna, zdjęcia co prawda nie są przy jakimś mocnym świetle aby ujrzeć jak wygląda to z bliska i jak prezentuje się linia ale oceniając na podstawie zdjęć zamieszczonych przez ciebie to efekt petarda, graty 🙂 Dalszych odrostów a niech łysienie nie postępuje!

Minus jest taki, że pewnie tak "duży" jak na Polskę zabieg trwał 2 dni? Ja po jednym dniu (wszystko trwało od 7:00 do 19: 00 z 15 minutami przerwy - 4000 graftow w Aishy) jak wróciłem do pokoju hotelowego zadawałem sobie pytanie na co mi to było. Teraz oczywiście nie żałuję ale było to dosyć traumatyczne przeżycie leżeć tyle godzin bez ruchu. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry efekt :) Możesz wrzucić jedno zdjęcie z bliższej odległości tak jak zdjęcia przed?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy, ale czy masz możliwość zrobienia wyraźnego zdjęcia jak zdjęcia przed?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...