free web hit counter Skocz do zawartości
Mati13

Przeszczep wiek 22 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam najpierw przed przeszczepem wyprobuj caly aresnal przez rok czasu:

RU

Minox

Finasteryd

Dermarolling

Nizoral

 

Jezeli efekty beda mizerne i wypadanie bedzie postepowalo to wtedy przeszczep. 21-22 lat to BARDZO mlody wiek na przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jugns napisał:

Moim zdaniem dobrze jest wypróbować na początku inne mniej inwazyjne sposoby leczenia. Które w tym wieku mogą się okazać skuteczne. Jesli łysienie nie jest jeszcze długotrwałe, można w pewnym sensie odwrócić jego skutki.

Jeśli jednak zdecydujesz się na przeszczep, polecam kontakt z kliniką:

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/

Aktualnie jest to jedna z nowocześniejszych ofert. 

12zl za graft, zabiegi od 300 do 1500 graftow 😂 nawet gdybyscie mi doplacili za zrobienie zabiegu w Wasze klinice to bym sie nie zdecydowal... elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2021 o 10:50, Mati13 napisał:

Hejka, miał ktoś robiony tu z obecnych przeszczep włosów w wieku 21-22 lat? 

Jak w tym wieku chcesz to sie licz, ze rok po przeszczepie mozesz musiec leciec na nastepny. U mnie najwieksze wypadanie bylo chyuba w wieku 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26lvl here z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że w tym wieku nie warto bo być może okres w którym mega zaczną się spać włosy masz przed sobą. Ja u siebie zauważyłem pierwsze objawy w wieku 22 a w wieku 23,24 już chciałem robić zabieg bo było ubogo na głowie ale przeczekałem aż do teraz i wiem że zrobiłem dobrze bo widzę dokładnie jaki obszar u mnie to łysienie obejmuje. Jeśli zrobisz teraz zabieg a nagle zaczną włosy lecieć tam gdzie myślałeś że jest w miarę stabilnie to będzie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...