free web hit counter Skocz do zawartości
Lucyfer

Meditravel, Aisha Turcja, POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej kogoś pytałem o farmakologię to uzyskałem odpowiedz, że to nic nie pomoże i że genetyki nie oszukam. Robię się trochę zmieszany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie ktoś wprowadził Cię w błąd. Farmakologia działa i jest to udowodnione i naukowo i tutaj na forum i na wielu innych forach. Wystarczy trochę się zainteresować tematem, jezeli łysienie faktycznie Ci mocno przeszkadza.

Z reszta powiem Ci na moim przykładzie. Zacząłem łysieć w wieku 17 lat-18 lat. W wieku 23 lat miałem już NW3 (duże zakola, jedynie czubek został i korona). Zacząłem brać samego Fina od 24 roku życia. Po kilku latach dorzuciłem duta by jeszcze bardziej wykorzystać potencjał. Teraz mam już 29 lat i stan włosów mam identyczny jak wcześniej (w sumie to trochę lepszy bo jednak miałem robiony przeszczep na zakola) ale gdyby nie farmakologia to z moim tempem łysienia, miałbym już taki sam stan jak Ty, w dodatku miałbym zrobione zakola przeszczepem a z tylu byłoby łyso i wyglądałbym komicznie a dzięki farmakologii mogę sobie pozwolić na kolejny przeszczep by dopieścić linię włosów.

Jedno jest pewne, u większości osób, dużej większości, farmakologia działa. Kwestia tego kto co interpretuje jako farmakologia... bo biotyna, saw palmetto i szampon dx2 to nie jest farmakologia.

Fin, dut, minox - podstawa, spróbuj a się przekonasz. Podstawowa sprawa NIE WKRĘCAJ SOBIE UBOKOW. W razie czego zawsze przecież możesz zrezygnować.

Co do RU, CB itp. Sie nie wypowiem bo nie brałem nigdy.

Edytowane przez dar3ko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dzięki za odpowiedz. U mnie z tego co robiłem jakiś czas temu zdjęcia wydaje się, że włosy już nie lecą. U ojca podobnie w pewnym momencie po prostu się to zatrzymało. Pytanie czy leki choć trochę poprawią mi jakość donoru, żeby jakoś włosa była nieco lepsza do przeszczepu. Szału po przeszczepie się nie spodziewam. Wiem, że w moim przypadku czupryna jak za młodu to raczej niemożliwe. Pytanie czy leki + równomierny przeszczep poprawią sytuacje???

pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw leki. PRZYNAJMNIEJ 1 rok kuracji 1mg finasterydu dziennie o stałej porze + Minoxidil (2 razy dziennie na całą głowę, może być np loxon albo rogaine w zależności czy wolisz płyn czy piankę).
 

Rób sobie zdjęcia w tym samym miejscu, w tym samym oświetleniu co miesiąc. 
 

Po roku ocena sytuacji, jak się poprawi donor/góra to wysyłasz ponownie zdjęcia do kliniki i wtedy robisz przeszczep. Jak dostaniesz uboki (mogą wystąpić ale nie musza, szansa jest mała) to przerywasz kuracje i tyle. Podstawa to nic sobie nie wkręcać.

aha i co najważniejsze, nie przerywaj kuracji po 2 czy 4 miesiącach. Po takim czasie nie zobaczysz praktycznie żadnych efektów kuracji wiec się nie zniechęcaj. MINIMUM 6 miesięcy a najlepiej rok. I duże znaczenie ma również systematyczność. Bierzesz Fina o 15 to masz go brać w następnym dniu o 15 a nie o 17. Minox rano i przed snem.

Edytowane przez dar3ko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, przestań słuchać tych wywodów. Widziałem gorsze donory i większe łysiny, a efekty wychodziły naprawdę świetne. Poczytaj lub pooglądaj sobie na zagranicznych forach. Jak ci braknie z tyłu głowy to niech wezmą trochę z brody. Nie masz aż takiej tragedii na górze, wypełnia całość i głową będzie równomiernie zapełniona, może nie z maksymalnym zagęszczeniem, ale w tym wieku już nigdy nie będziesz miał bujności jak 16 latek. Leć, zrób sobie. Im szybciej tym szybciej pozbędziesz się kompleksów. Leki gówno dają, zatrzymają tylko to co teraz masz, a to ci nie odpowiada. Zacznij sobie fina 0,5 na dzień + zabieg = efekt będzie zadowalający. Ja sobie strzeliłem przeszczep i żałuję tylko ze tak późno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, zamieszczam zdjęcia po 15 dniowym odrośnie doboru, proszę o wypowiedz. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

 

image.jpeg

F493D4BB-CA43-4525-AC3D-A86BEAA6F1FD.jpeg

014B535F-3DC9-48CE-B20B-61DB147652E6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź wejdź na fina. Do tego mieszaj minoxa z RU58841. Możliwe, że niektóre mieszki jeszcze nie obumarły, ale by odrosły potrzeba zablokować/obniżyć dht w skalpie i zastymulować je minoxem. Zobacz najpierw czy podziała i będzie odrost. Jak się uda, to potem leć na przeszczep, wyciągnij z tyłu co się da i z brody. Masz obszar spory do pokrycia, ale możliwe, że gra jest warta świeczki. Nie ma co się poddawać kolego.

Edytowane przez NESTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdybym tak najpierw zrobił TH, a dopiero po zaczął brać chemię? W Aishy zaproponowali 3800 graftów. Myśle, że na początek wystarczy tym bardziej, że na spotkaniu w Polsce mówili o 2200 graftów....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci wejść na chemię wcześniej, ponieważ możliwe, że uda się osiągnąć odrost np. na koronie, a dzięki temu mógłbyś więcej graftów upakować w przód, przez co gęstość i linia będą  lepsze. Przykładowo mi w metropolmed zaproponowali 3-3,5k graftów na same zakola z naciskiem, że będą chcieli przeszczepić jak najwięcej, tylko stan mam dużo lepszy od Ciebie i łysienie przebiega powoli. Na jakieś leki wejść musisz, bo jak Ci żre koronę, to potem będzie Ci się robił okrąg dalej i źle to będzie wyglądać. Kolega Luka dobrze pisze, żeby przeszczep zrobić, tylko może warto jeszcze chwilkę zacisnąć zęby, spróbować kuracji i wiedzieć czarno na białym jak organizm zareaguje, czy włosy odrastają spowrotem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki koledzy za odpowiedz. Nasuwa się kolejne pytanie - od jakiego lekarza uzyskam recepty na takie leki i jak długo powinienem je brać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego daruj sobie. Pytanie czy lekarz ogólny wystawi takie recepty. A jak chodzi do weterynarza to gratuluje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekujesz , że dostaniesz wszystko na tacy , a już było mnóstwo takich tematów , może lepiej zapoznać się z tymi lekami przed przyjęciem czegokolwiek...fina możesz dostać od rodzinnego , dermatologa , ale nie musisz bo nie każdy przepisuje. Najprostszą metodą jest e-recepta , jest o tym temat na forum. RU/CB to wyrób internetowy , nie dostaniesz go w aptece , możesz go nabyć na forum. O każdym leku jest osobny temat na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lucyfer napisał:

Kolego daruj sobie. Pytanie czy lekarz ogólny wystawi takie recepty. A jak chodzi do weterynarza to gratuluje. 

Kurwa gościu ile ty masz lat? 13? Zadajesz tak głupie pytania że aż oczy bolą. 

O wszystko się pytasz jak małe dziecko a forum jest pełne wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, właśnie otrzymałem odpowiedz z kliniki:

As shown in the pictures that you provided we were able to determine that we can transplant about (3500-4000 Grafts) we will be able to cover about 70% and you will need 2 sessions  to be able to fully  cover  it all with an amazing  density and natural look 

In the transplantation we will Start from the hairline make it as dense as possible and work our way to the back area of your head this will give you a natural look and  A high density appearance.

* Important note:- Please let us know if you use any special medicine or products to prevent hair fall and if you have any Chronical illness or health conditions like ( diabetes ,heart disease, blood pressure, tuberculosis, HIV, hepatitis A, hepatitis B, hepatitis C, ETC...). 

We work with Sapphire FUE MicroMotor technique for extraction and we use needle local anesthesia these techniques are changeable from one person to another depending on His/her case...

 

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? 
 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podeślij zapytanie o zabieg do różnych klinik to wtedy będziesz miał porównanie tego jak poszczególne kliniki oceniają twoją sytuację. Wez pod uwagę , że każdy walczy o klienta więc jest mało takich klinik , które wprost napiszą , że efekt może być średni , a ilość graftów niewystarczająca... Tak samo ocenić sytuacje ze zdjęcia , a na żywo to tez już inna kwestia , nie które kliniki pierw robią konsultacje i oceniają sytuacje podczas spotkania przed wykonywanym zabiegiem.  Według mnie za dużo kombinujesz i próbujesz uzyskać odpowiedz 100% odpowiedz na temat efektów , dalszego łysienia i jak się rozwinie sytuacja , a nikt nie jest w stanie Ci odpowiedzieć na takie pytania bo każdy jest w różnych sytuacji i różnie może to się potoczyć. Jak Ci zależy to jedz i zrób ten zabieg tak jak Ci proponują , a jak wolisz się wstrzymać to tak jak wcześniej koledzy proponowali , pierw kuracja , a potem zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego pospiechu..pisales na poczatku "temat bardzo pilny" - przeciez lysiejesz od kilku lat, co sie takiego teraz zmienilo? Potrzeba spokoju zeby nie zrobic sobie wiekszej krzywdy...polecam kanal Joe Tilman na YT - zobacz od poczatku "lekcje" skarbnica wiedzy tak jak to forum: https://youtube.com/c/Hairtransplantmentor Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im szybciej zrobisz przeszczep tym szybciej będziesz miał efekt. Leki? Tylko jako wspomagacz. Sory ale nie widziałem tutaj na forum aby po lekach komuś włosy odrosły choćby na zakolach, chyba że mysia cipka. Jeżeli się mylę to dajcie linka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2021 o 18:46, Lucyfer napisał:

5. Strzelić sobie w łeb 

 

O jak dobrze, że to ja nie napisałem na tym forum, tylko kto inny...

 

Łysienie wcale nie jest najgorsze, bo najgorsze jest to, że są lekarze i to począwszy od zwykłych dermatologów po tych od HT, którzy potrafią doprowadzić człowieka do takich myśli, albo znacznie gorszych o czym nie będę już publicznie pisał co mi kiedyś do głowy przychodziło, albo i nawet czynów poniekąd. 

Są możliwości, są techniki, są sposoby, jakie są takie są, ale są i na prawdę mówię z własnego doświadczenia, że lekarze potrafią tak człowieka do****ć, że aż doprowadzić do zenitu nieludzkiej wściekłości nie z tego świata i apogeum wkurwienia, do zmiany koloru skóry na fioletowy, do wyjścia wszystkich żył na wierzch, do powyginania się palców w drugą stronę, i do pianotoku z gęby. 

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...