free web hit counter Skocz do zawartości
emigrant

VICHY DERCOS Neogenic

Rekomendowane odpowiedzi

No i co tu napisać o tym VICHY DERCOS Neogenic? . Nie chcę mi się wierzyć w jego moc twórczą, kolejny scam i tyle. Niektórzy pewnie napiszą, że trzeba dać jemu szansę bo wyszedł "kilka dni temu", ale myślę, że szkoda monety na to coś.

Może coś na plus, no ma alkohol jako transport, to już coś dobrego, ale co dalej? Drogi jak cholera, pewnie jak większość innych kosmetyków poprawia z lekka tylko kondycję włosa, daje wizualne polepszenie albo działa tylko na psychikę w tym sensie, że sami sobie wmówimy, że coś się dzieje, coś działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego jeszcze nie wiem. użyłem dopiero 2 razy. dla zapachu i wyglądu opakowania warto hehehe.

nie skleja zbyt bardzo włosów.

po użyciu czuję przez jakiś czas mrowienie. mam nadzieję, że nie dostanę uczulenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z forum również to kupił?

@up mógłbyś podać skład tego specyfiku, bylbym wdzięczny.

 

Składniki aktywne: Stemoxidine 5 %

skład: alcohol denat., aqua, diethyllutidinate, citric acid, safflower glucoside, parfum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta substancja aktywna stemoxidine jest dość ciekawa od strony naukowej i teoretycznej, do tego 5% plus alkohol pozytywnie zastanawia. No dobrze, to jest dla osób łysiejących, więc dla ponad 90% mężczyzn dla których problemem jest DHT. Niby ten stemoxidine pobudza uśpione cebulki, ale u większości DHT już dawno "prawie" zniszczyło(nastąpiło zwłóknienie?) mieszka włosowego, więc jak ten stemoxidine ma zadziałać na takiego mieszka włosowego?. Coś mi tu się nie podoba. Teoretycznie komórki macierzyste mogą wszystko, kompletnie wszystko, tak jest w teorii.

 

Jak ten stemoxidine ma sie do minoxa, pewnie nijak? Może minox 5% jest 10 krotnie lepszy od 5% stemoxidine. Loxon 10 krotnie tańszy przy takim samym czasie kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny, jak w przypadku Aminexil vichy wyszedł troche tanszy odpowiednik innej firmy Spectral.RS Mysle ze niedlugo powiny ukazac sie tansze odpowiedniki neogenic.Trzy miesiace to 900zł .To duzo na produkt korego działanie nie jest potwierdzone przez stosujacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten stemoxidine ma sie do minoxa, pewnie nijak? Może minox 5% jest 10 krotnie lepszy od 5% stemoxidine. Loxon 10 krotnie tańszy przy takim samym czasie kuracji.

 

tego nie wiem. minoxa nie stosowałem i nie będę stosował. nie mam agresywnego łysienia. mam 38 lat.

moja kuracja to nizoral, biotyna 5, skrzyp+pokrywa w tabsach, vitapil, szampon z aminexilem i od miesiąca neogenic.

za 2 miesiące powiem co warty jest neogenic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosowalem polaris lab nr07 szampon z revity i odrzywke oraz tabletki provillius jakies 4 miesiace a wczesniejsze rzeczy 5 ,teraz mam tylko szampon i odrzywke i spektral F7 i spektral dhc i juz mam powoli dosc efekty jakies sa ale bardziej dzialajace na psychike niz na wyglad ogolny :/.Wiec nei wiem moze skusze sie jeszcze ostani raz na to vichy czytalem troszke loreal zlecil badania uniwerstytowi z lyon chyba juz nei pamitam dokladnei i ogolnei koles ktory sie wypowiada na temat badan bardzo fajnei wszytsko mowi tylko ze w tym filmiku on mowi o tych 1700 wlosow o ile dobrze pamiatm po okresie chyba roku mozecie to sprawdzic to ten filmik

tyle tylko ze nei wiem gdzie ja go kiedys znalazlem z pl tlumaczeniem jak ktos znajdzie niech wrzuci .

Bede wdzieczny jak ktos kto juz to stosuje bedzie zdawal relacje czy warto

A czy ktos stosowal propecie bo nei wiem co myslec na ten temat niby naprawde tak super daje rezultaty po roku stosowania ? i co z skutkami ubocznymi jak inpotencja czy depresja a nawet bezplodnosc moze ktos cos doradzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propecia = finasteryd 1 mg. Na forum znajdziesz pełno informacji o tym leku, także cierpliwości i szukaj. Znajdziesz więcej niż ktoś by Ci tutaj mógł napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje od marca 2010 i nie widze ani skutków ubocznych ale tez nie widze pozytywów, najpierw propecia obecnie proscar stosowalem tez, sf 7 i kirkland mizerne efekty albo żadne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie i zakupiłem neogenic Zastapi on loxon ktory do tej pory stosuje. Stosujac minox 1ml dawki był dla mnie za duzo -zciekał mi az po czole.Dawka 0.75ml była wystarczajaca. Co do produktu vichy mysle ze 2ml starcza na cala głowe Dziełe amupłke na trzy podwarzajac wieczko. Odmirzam i aplikuje za pomoca pipetki- najwygodniejszy sposob. Obawiam sie tylko tego ze do jakiegos efktu potrzeba 6 ml tak jak mowi producent a nie tylko 2ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zakupilem vichy i tez uzywam 2 ml ale tylko na miejsce dotkniete lysieniem. Taka ilosc zupelnie wystarcza na to miejsce, napewno po kuracji opisze efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie efekty po dłuższym stosowaniu VICHY DERCOS Neogenic ? Pytam gdyż Dercoss Aminexil stosowany przeze mnie 2 razy strasznie dał ciała i nie wierze w Vichy. Na lysienie.info 2 osoby widza poprawe jakosci włosa, jak to jest u Was ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuski blog, na którym są publikowane fotografie z kuracji - PRZED i PO. Czy zdjęcia znalazły się na tym blogu za zgodą osób na nich występujących albo bez ich zgody - nie wiadomo, ponieważ nie widnieją przy nich dane personalne tych osób, a nawet brak internetowych nicków. Jednak patrząc na te fotografie można przekonać się jak działa Vichy Neogenic. Niestety nie każdy z nich opisuje przebieg kuracji i załączone do niej leki, suplementy, diety, itp. ale zajrzeć można.

 

Podobno coś się zmieniło prócz oświetlenia przy robieniu zdjęcia. Nie wiadomo. Autor zaniedbał. Powinien robić zdjęcie w jednym i tym samym pomieszczeniu, lokalu o takim samym oświetleniu, nie zmieniając konta nachylenia obiektywu, nie zmieniając usytuowania mebli, najlepiej bez koszulki, która też może zmienić ciepło światła itp.itd.

http://www.forumdercosneogenic.fr/derco ... es-3-mois/

 

Ciekawe czy zabieg, czy Neogenic?

http://www.forumdercosneogenic.fr/

 

Patrząc na tą fotografię, także można usnuć spisek. Jakim cudem wyrosły mu włosy, tam gdzie ich nie miał przez lata? Który lek pomógł, ten którego zaprzestał brać, czy jeden z dopiero co włączonych do kuracji? Ile osób w jego rodzinie przykładało sobie tulejkę z aplikatorem Neogenic? itp.

 

http://www.forumdercosneogenic.fr/page/3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę z każde zdjęcie jest upiększane, a mianowicie:

 

przypadek.1:

inne światło i inny kąt przy którym czubek głowy prezentuje się lepiej + przód ścięty krócej żeby wyrównać długość z tyłem głowy

 

przypadek 2:

włosy nie są zaczesane dokładnie na środku jak w przypadku zdjęcia "przed", tylko lekko z boku i zaczesane na łyse miejsca

 

Przypadek 3:

od razu można zauważyć że użyte jest coś do zamaskowania ala nanogen. Każdy kto kiedykolwiek stosował od razu to wychwyci

 

Jednym słowem: SCAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Neogenic od 4 miesięcy 1 ml na miejsce najbardziej dotkniete lysieniem, taka dawka spokojnie starcza,6ml jest na cala glowe, nie zauważylem ani poprawny ani pogorszenia stanu włosów, z czystym sumieniem jak na tą chwilę mogę powiedziec ze Neogenic to sciema, placebo naganiane reklamą. Szkoda pieniędzy i czasu na to. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...