free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Po przeszczepie co brać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem po przeczepie włosów 4100 graftow, drugi dzień narazie opuchlizna na głowie i trochę osłabienie ale to pewnie przez antybiotyki i no sam zabieg na mnie tak wpłynął zależy od człowieka, teraz analizuje za parę dni od czego zacząć kurację, na pewno biotyna cynk , ogólne witaminy, lekarz z opiekunem odmówili jeśli chodzi o minoxidil mówili że włosy się uzaleznia i jak przestane smarować to będzie odwrotny rezultat. Finasteryd to myślę zacząć ale słuchając niektórych histori to się boję ze względu że jeszcze mam nerwicę , może duta no nie wiem panowie liczę na rady jak chcecie zobaczyć zdjęcia to z chęcią byłem przez jackstronghair w yoo retouch clinic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz fina jako podstawe ale nie wkrecaj sobie ubokow , jesli sie pojawia faktycznie - odstawisz lub zmiejszysz dawke albo wejdziesz na topical fina ale fin to podstawa jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Caraos napisał:

bierz fina jako podstawe ale nie wkrecaj sobie ubokow , jesli sie pojawia faktycznie - odstawisz lub zmiejszysz dawke albo wejdziesz na topical fina ale fin to podstawa jednak.

Topical co to znaczy? Ile po zabiegu zacząć brać ?

Edytowane przez Patro1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topical to wersja do stosowania zewnetrzenego-miejscowego, to finasteryd w zelu lub plynie. Jesli zle bys tolerowal tabsy , mozesz sprobowac topicala, ryzyko ubokow diametralnie mniejsze.  Odczekaj kilka dni po zejsciu opuchlizny i mozna juz zarzucac fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Caraos napisał:

Topical to wersja do stosowania zewnetrzenego-miejscowego, to finasteryd w zelu lub plynie. Jesli zle bys tolerowal tabsy , mozesz sprobowac topicala, ryzyko ubokow diametralnie mniejsze.  Odczekaj kilka dni po zejsciu opuchlizny i mozna juz zarzucac fina.

Okej dzięki :) jakis konkretny czy bez znaczenia jaki wezmę, jescze jak ten topikal to się wsmarowuje w całość głowy  ? Minoxa chyba też dorzucić i suplementy nie ?

Edytowane przez Patro1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Caraos napisał:

Topical to wersja do stosowania zewnetrzenego-miejscowego, to finasteryd w zelu lub plynie. Jesli zle bys tolerowal tabsy , mozesz sprobowac topicala, ryzyko ubokow diametralnie mniejsze.  Odczekaj kilka dni po zejsciu opuchlizny i mozna juz zarzucac fina.

Czy to normalne ?

Screenshot_2021-02-20-12-22-16-919_com.whatsapp.jpg

Edytowane przez Patro1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...