free web hit counter Skocz do zawartości
Markus

Mikropigmentacja włosów - czy ktoś robił?

Rekomendowane odpowiedzi

polecam mój wątek w dziale chirurgia : blizna po stripie -mikropigmentacja


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kto z Was chce robić zabieg rolerem to chyba jeszcze mało wie o mikropigmentacji włosów. Lepiej od razu zapytajcie czy będą mogli Wam to usunąć. Widziałem już kolesia po czymś takim. Tragedia. On usuwał a ja przyszedłem na zabieg. Co do kliniki HIS w Londynie to przeciętny obywatel może tylko pomarzyć. Ceny rzędu 7-15 tys. zł i nie wierzcie, że wam się to utrzyma na głowie bez zmian przez długi czas. Po roku góra dwóch do poprawki. Kto ma za dużo kasy proszę bardzo. Są tańsze i równie dobre miejsca oferujące tego typu zabieg w Polsce, wystarczy dobrze poszukać na necie.

Kolejna sprawa. Jak mi jakiś facet podeśle fotki po dobrze zrobionej mikropigmentacji włosów w Abacsonie lub Second H to mu zwrócę koszt zabiegu

Łukasz może Ty będziesz pierwszy? strupki zeszły czy cały pigment?

I na sam koniec jak komuś urosły włosy po tabletkach, szamponach, wcierkach i innych wynalazkach lub miał jakiś cudowny przeszczep to również czekam na kontakt. Będzie mi miło poznać tak szczególną osobę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto z Was chce robić zabieg rolerem to chyba jeszcze mało wie o mikropigmentacji włosów. Lepiej od razu zapytajcie czy będą mogli Wam to usunąć. Widziałem już kolesia po czymś takim. Tragedia. On usuwał a ja przyszedłem na zabieg. Co do kliniki HIS w Londynie to przeciętny obywatel może tylko pomarzyć. Ceny rzędu 7-15 tys. zł i nie wierzcie, że wam się to utrzyma na głowie bez zmian przez długi czas. Po roku góra dwóch do poprawki. Kto ma za dużo kasy proszę bardzo. Są tańsze i równie dobre miejsca oferujące tego typu zabieg w Polsce, wystarczy dobrze poszukać na necie.

Kolejna sprawa. Jak mi jakiś facet podeśle fotki po dobrze zrobionej mikropigmentacji włosów w Abacsonie lub SecondHand to mu zwrócę koszt zabiegu

Łukasz może Ty będziesz pierwszy? strupki zeszły czy cały pigment?

I na sam koniec jak komuś urosły włosy po tabletkach, szamponach, wcierkach i innych wynalazkach lub miał jakiś cudowny przeszczep to również czekam na kontakt. Będzie mi miło poznać tak szczególną osobę.

 

zobacz sobie zdjęcia na str 21 w wątku "RU58841".

 

Co do mikropigmentacji uważam ze jest to oszczepecenie się... Mimo że byłem na początku pozytywnie nastawiony do tego to fakty są inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zaplanowany pierwszy zabieg mikropigmentacji w men studio na przyszły czwartek. U mnie wygląda to tak, że mam przerzedzone włosy na całej górze głowy (nadal jest ich dużo), linia nienaruszona. Chodzi mi jedynie o zlikwidowanie prześwitów przy dłuższych włosach (2-3cm). Miałem już konsultacje i pigmentację "próbną"na koronie głowy, tak żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Efekt wyszedł naprawdę dobry, zupełnie nie widać, że jest to obszar pigmentowany. Kropki pigmentu są na tyle małe i cienkie, że całość zlewa się z włosami tworząc efekt większej gęstości. Mam mieć 3 zabiegi, koszt całości 2500zł. Kobieta, która to robi sprawia wrażenie bardzo kompetentnej, więc efekt powinien być niezły, no i przede wszystkim nie pigmentuje rollerem. Z minusów to niestety trwałość pigmentu wynosi średnio niestety dwa lata. Wszystko brzmi nieźle, zobaczymy jaki wyjdzie efekt końcowy. Zrelacjonuje wszystko dokładnie za jakiś czas, oczywiście dorzucę fotki. Tak od siebie to myśle, że jest to niezły sposób zagęszczenia fryzury ALE nie dla osób z zakolami czy mocnymi przerzedzeniami, wtedy wygląda to dla mnie komicznie i zgadzam się z ziomem, że jest to oszpecenie się. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lysienie.info jest gość ktory zrobił tam taki zabieg. Twierdzi, że jest bardzo zadowolony (a jest dość wiarygodny, na forum jest zarejestrowany dość długo, ponadto przejrzałem jego posty i na pewno nie jest to ustawiany marketing). Wysłał mi zdjecie po zabiegu i musze przyznać, ze rzeczywiscie wyglada to dobrze, porówywalnie to roboty HIS hair clinik.

 

A jak u Ciebie marekl91? Mozna prosić o jakies zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wrzucę po drugim zabiegu, mam go mieć za dwa tygodnie. Na razie mija drugi dzień od zabiegu, zaczerwienia powoli schodzą i powoli widać fajny efekt zagęszczenia. No ale potrzeba jeszcze drugiego zabiegu żeby to wszystko dokończyć. Myśle, że ostateczny efekt wyjdzie bardzo ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wykonałem zabieg mikropigmentacji włosów i zupełnie nie zgadzam się z opinią, że jest to oszpecanie się. Warunek nie róbcie tego rolką to jakieś nieporozumienie. Metoda ta zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do wypróbowania bo naprawdę warto. Na dzień dzisiejszy to stosunkowo nie drogie i skuteczne rozwiązanie w porównaniu do przeszczepu lub bezwartościowych wcierek, szamponów itp. Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje jest to informacja skierowana do osób które chcą coś zrobić ze swoją łysiną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy mikropigmentacje można zrobić przy przerzedzeniach? czy będzie to gorszy efekt niż przy włosach 0,5-1mm? Marekl91 i Remo możecie wrzucić zdjęcia jak to u Was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawy jak wyglada mikropigmentacja zrobiona w polskiej klinice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy mikropigmentacje można zrobić przy przerzedzeniach? czy będzie to gorszy efekt niż przy włosach 0,5-1mm? Marekl91 i Remo możecie wrzucić zdjęcia jak to u Was wygląda?

Wszystkie pytania odnośnie jak, czy, gdzie i za ilę radzę kierować do osób które wykonują ten zabieg a nie tu.

Adres widoczny na górze.

p.s. wygląda bardzo dobrze, zrób sobie próbę to się przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dziwi mnie tylko, że jeżeli jest tak super to dlaczego nikt nie umieszcza swoich zdjęć po i przed mikropigmentacją, bo chyba forum po to jest stworzone, żeby dzielić się opinią i doświadczeniem z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko, że jeżeli jest tak super to dlaczego nikt nie umieszcza swoich zdjęć po i przed mikropigmentacją, bo chyba forum po to jest stworzone, żeby dzielić się opinią i doświadczeniem z innymi.

 

bo nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykonałem zabieg mikropigmentacji włosów i zupełnie nie zgadzam się z opinią, że jest to oszpecanie się. Warunek nie róbcie tego rolką to jakieś nieporozumienie. Metoda ta zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do wypróbowania bo naprawdę warto. Na dzień dzisiejszy to stosunkowo nie drogie i skuteczne rozwiązanie w porównaniu do przeszczepu lub bezwartościowych wcierek, szamponów itp. Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje jest to informacja skierowana do osób które chcą coś zrobić ze swoją łysiną.

 

 

Czy mogłbys podzielić się zdjęciami osiągniętych efektów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziwi mnie tylko, że jeżeli jest tak super to dlaczego nikt nie umieszcza swoich zdjęć po i przed mikropigmentacją, bo chyba forum po to jest stworzone, żeby dzielić się opinią i doświadczeniem z innymi.

 

bo nie jest

 

tak myślałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Malkontenci znajdą się zawsze i wszędzie to zrozumiałe szczególnie w Polsce. Powiedziałem jak jest reszta zupełnie mnie nie obchodzi

Martwcie się sami o siebie. Jak wspomniałem wcześniej nie interesują mnie dyskusje. Wyraziłem opinię. Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko, że jeżeli jest tak super to dlaczego nikt nie umieszcza swoich zdjęć po i przed mikropigmentacją, bo chyba forum po to jest stworzone, żeby dzielić się opinią i doświadczeniem z innymi.

Dziesiątki, może i setki prywatnych zdjęć masz na forum HIS. Dlaczego nie ma zdjęć pacjetnów po polskich klinikach ? nie mam pojęcia. Można się tylko domyslać. Opcji jest parę - a)nikt sobie tego nie robi. b) ludzie to robią ale efekt jest słaby i wstyd to pokazać. c) ludzię sobię to robią i są tak zadowoleni, że zapominaja o problemie i nie maja ochoty się pochwalić, no bo po co?. Z kolei tutaj na przeciw oczekiwaniom klientów powinna wyjść klinika i taki materiał, zdjęcia zamieszczać na stronie lub otworzyć forum dyskusyjne. Jako że nikt tego nie robi - najbardziej prawdopodobne są opcje a i b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada u mnie zdjecie zrobione lepszym aparatem jak wysylalem niedawno zdjecia do przeszczepu. Oczywiscie troche zapuscilem wlosy zeby bylo mniej wiecej widac ile jest do zrobienia ale jak zgole na 0 kropki sa identyczne. Na serio jesli ktos ma nw 6 to to jest wedlug mnie najlepsza opcja ale jak dla mnie troche uciazliwe jest golenie codziennie zwlaszcza jak teraz troche polepszyl mi sie stan wlosow bo znalazlem przyczyne wypadania. Teraz chce troche polepszyc linie przeszczepem i zapuszam wloski bo od malego mialem zakola a tatuaz ktory nie bedzie pokryty wlosami usuwam. Szkoda ze dopiero teraz sie dowiedzialem ze candida albicans byla przyczyna wypadania wlosow tak bym tatuazu nie robil tylko od razu przeszczep ale w przyszlosci jak dopadnie mnie glebsze lysienie (oby nie) to ile sie da na maxa zabieg FUE na cala glowe mikropigmentacja dogescic i obcinac sie na okolo 0,5 - 1 cm i efekt bedzie bardzo dobry jak rowniez cena nie bedzie jakas z kosmosu.

http://img14.imageshack.us/img14/7517/spbb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobobo czy możesz dać fotkę całej głowy ? Ile dałeś kasy za mikropigmentację i gdzie robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to wyglada u mnie zdjecie zrobione lepszym aparatem jak wysylalem niedawno zdjecia do przeszczepu. Oczywiscie troche zapuscilem wlosy zeby bylo mniej wiecej widac ile jest do zrobienia ale jak zgole na 0 kropki sa identyczne. Na serio jesli ktos ma nw 6 to to jest wedlug mnie najlepsza opcja ale jak dla mnie troche uciazliwe jest golenie codziennie zwlaszcza jak teraz troche polepszyl mi sie stan wlosow bo znalazlem przyczyne wypadania. Teraz chce troche polepszyc linie przeszczepem i zapuszam wloski bo od malego mialem zakola a tatuaz ktory nie bedzie pokryty wlosami usuwam. Szkoda ze dopiero teraz sie dowiedzialem ze candida albicans byla przyczyna wypadania wlosow tak bym tatuazu nie robil tylko od razu przeszczep ale w przyszlosci jak dopadnie mnie glebsze lysienie (oby nie) to ile sie da na maxa zabieg FUE na cala glowe mikropigmentacja dogescic i obcinac sie na okolo 0,5 - 1 cm i efekt bedzie bardzo dobry jak rowniez cena nie bedzie jakas z kosmosu.

http://img14.imageshack.us/img14/7517/spbb.jpg

 

 

Jesteś przewny, że ten drożdzak jest przyczyną wypadania? Laboratorium zdiagnozowało Ci jego przerost? W takim mlody wieku - takie zakola - to wyglada jak typowa androgenówka . Candidzie przpisuje sie tysiące objawów, od wzdęć, złe sampoczucie po wypadnie włosów. Nie spotkałem się w necie z więcej niż dwoma przypadkami pozbycia się nadmiaru tego grzyba, a dieta jest kuriozalna. Jeśli męczy Cię codzienne golenie to jak dasz radę przygotowywaniem specjalnych posiłków? Chlebka nie można, margaryny nie można, ziemniaków nie można, mleka nie mozna, herbaty nie można, wędlin nie można, makaronu nie można - w ogole lepiej wymienić co jest zalecane - bo lista jest znacznie krótsza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostane spowrotem w rece jakis lepszy aparat to zrobie bo moim telefonem nie da rady bo wychodza niezbyt wyraznie. Wiem jakie jest to uciazliwe ale z wymazu wlasnie wyszlo mi to dranstwo i zaczelo sie od silowni odzywek i antybiotykow. Leczenie na poczatku jest straszne ale ja sie juz przyzwyczailem i czuje sie o wiele lepiej moze dlatego ze szybko ja zaczalem odpowiednio leczyc. Woda utleniona + soda z cytryna + ziola + dieta jem praktycznie same warzywa plus male dodatki kaszy jaglanej i miesa oraz jajek, witaminy mineraly oraz probiotyki. Najwieksza jednak poprawa pojawila sie kiedy zaczalem oczysczac jelita watrobe i caly organizam naturalnymi miksturami i lewatywa wtedy stan moich wlosow zdecydowanie sie poprawil oraz zaczely pojawiac sie nowe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobobo ile dałeś za swój tatu i jaka jest jego trwałość. Czy zabieg był wykonywany w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dostane spowrotem w rece jakis lepszy aparat to zrobie bo moim telefonem nie da rady bo wychodza niezbyt wyraznie. Wiem jakie jest to uciazliwe ale z wymazu wlasnie wyszlo mi to dranstwo i zaczelo sie od silowni odzywek i antybiotykow. Leczenie na poczatku jest straszne ale ja sie juz przyzwyczailem i czuje sie o wiele lepiej moze dlatego ze szybko ja zaczalem odpowiednio leczyc. Woda utleniona + soda z cytryna + ziola + dieta jem praktycznie same warzywa plus male dodatki kaszy jaglanej i miesa oraz jajek, witaminy mineraly oraz probiotyki. Najwieksza jednak poprawa pojawila sie kiedy zaczalem oczysczac jelita watrobe i caly organizam naturalnymi miksturami i lewatywa wtedy stan moich wlosow zdecydowanie sie poprawil oraz zaczely pojawiac sie nowe;)

 

 

Czyli pijesz wodę utlenioną. Czytłem o tym, dość kontrowersyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...