free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Papierosy a Przeszczep włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem nałogowym palaczem wypalam paczkę dziennie ale w dniu zabiegu nie zapaliłem ani jednej fajki, dzień po 4 , następny to już do 10 max staram się dochodzić, ale trochę się obawiam tego czytając różne rzeczy, spadłem do połowy ale no całkowicie ciężko mi to rzucić, czy to będzie miało wpływ na mój wynik końcowy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieć, ale nie musi. Każdy lekarz od HT czy to w USA czy to w Europie czy Turcji itp. powie Ci, ze palenie (i ogólnie przyjmowanie nikotyny) może mieć zły wpływ na przeszczep włosów. Z tego co czytałem to najwiecej opinii jest by nie palić 1 tydzień przed i 2 tygodnie po.

Nikotyna znacząco zwęża naczynia krwionośne. Im gorszy dopływ krwi do mieszków włosowych tym gorszy może być odrost. 

Edytowane przez dar3ko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa typie do każdego pytania musisz otwierać nowy temat i zasmiecac forum? 

Wnioski sobie sam wyciągnij co fajki robią ci z mózgu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Matrix_neo94 napisał:

Kurwa typie do każdego pytania musisz otwierać nowy temat i zasmiecac forum? 

Wnioski sobie sam wyciągnij co fajki robią ci z mózgu 

Zamknij mordę lamusie wyspinany, pytam od tego jest forum a mało na ten temat rozmów i jak się nie podoba to się nie angażuj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dar3ko napisał:

Może mieć, ale nie musi. Każdy lekarz od HT czy to w USA czy to w Europie czy Turcji itp. powie Ci, ze palenie (i ogólnie przyjmowanie nikotyny) może mieć zły wpływ na przeszczep włosów. Z tego co czytałem to najwiecej opinii jest by nie palić 1 tydzień przed i 2 tygodnie po.

Nikotyna znacząco zwęża naczynia krwionośne. Im gorszy dopływ krwi do mieszków włosowych tym gorszy może być odrost. 

Tak też z drugiej strony jest dużo palaczy którzy mają normalne efekty, jako że ciężko mi całkiem rzucić staram się to zminimalizować a zejść do zera mega ciężko, pewnie kwestia przypadku po prostu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze lekarze od HT prowadzą jakieś statystyki swoich pacjentów i pewnie wśród palaczy bywaja po prostu gorsze efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dar3ko napisał:

Zakładam, ze lekarze od HT prowadzą jakieś statystyki swoich pacjentów i pewnie wśród palaczy bywaja po prostu gorsze efekty.

Możliwe że tak jest, no nic czekamy ograniczamy zobaczymy co będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Patro1995 napisał:

Zamknij mordę lamusie wyspinany, pytam od tego jest forum a mało na ten temat rozmów i jak się nie podoba to się nie angażuj 

Chyba chciałeś napisać wiadomość do taty ale pomyliło ci się okienko. 

Nawet nie mam zamiaru wdawac się w dyskusję z ameba umysłową której jedynie wymagania do ht była jak najniższa cena 😀😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie palić ( najważniejszy będzie tu okres tygodnia od zabiegu) bo tak jak kolega wyżej napisał nikotyna zwęża naczynia=mniej krwi w skórze = mniej tlenu dla graftów co jest kluczowe. Po HT w biorczym dochodzi i tak do zaburzenia krążenia bo skóra jest podziurawiona = wiele drobnych naczyń poprzerywane a to  wszystko powinno się jak najszybciej zregenerować. Po co więc ryzykować a może uda Ci się też rzucić bo I tydzień bez fajek dla palacza to najgorszy okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Matrix_neo94 napisał:

Chyba chciałeś napisać wiadomość do taty ale pomyliło ci się okienko. 

Nawet nie mam zamiaru wdawac się w dyskusję z ameba umysłową której jedynie wymagania do ht była jak najniższa cena 😀😂😂

Ameba to właśnie typowy typ jak Ty, wszędzie wchodzi na posty i szkaluje albo pierdoli że będzie dupa i że jest lipa, bo pewnie sam u siebie nie może nic zorganizować, więc się wyzywa na forumz, a co do ceny lepiej uzyskać podobne rezultaty a mieć w kieszeni jeszcze coś w zanadrzu niż przepłacać to właśnie jest płytkie myślenie i dno . Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, slavo18035 napisał:

Lepiej nie palić ( najważniejszy będzie tu okres tygodnia od zabiegu) bo tak jak kolega wyżej napisał nikotyna zwęża naczynia=mniej krwi w skórze = mniej tlenu dla graftów co jest kluczowe. Po HT w biorczym dochodzi i tak do zaburzenia krążenia bo skóra jest podziurawiona = wiele drobnych naczyń poprzerywane a to  wszystko powinno się jak najszybciej zregenerować. Po co więc ryzykować a może uda Ci się też rzucić bo I tydzień bez fajek dla palacza to najgorszy okres.

Spoko dzięki za rady, paliłem paczkę dziennie czyli 20 teraz do 6,7 po zabiegu staram się taki limit trzymac, choć wiem że najlepiej by było całkiem odpuścić to jednak na kwarantannie mnie nosi w tym domu i muszę się czymś zająć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Patro1995 napisał:

Ameba to właśnie typowy typ jak Ty, wszędzie wchodzi na posty i szkaluje albo pierdoli że będzie dupa i że jest lipa, bo pewnie sam u siebie nie może nic zorganizować, więc się wyzywa na forumz, a co do ceny lepiej uzyskać podobne rezultaty a mieć w kieszeni jeszcze coś w zanadrzu niż przepłacać to właśnie jest płytkie myślenie i dno . Pozdro 

Jak ja miałem ht robione to Ty do kota mówiłeś "posun się kolego" 

A jak myślisz że tani turas robi tak dobrze /podobnie jak renomowane kliniki to puknij się w czerep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłem przed zabiegiem i po zabiegu. Efekty super. Na zagranicznych forach pełno osób pisało że paliło i nie miało to żadnego wpływu. Jedyne co może być, to dłuższe gojenie, ale na mnie goiło się jak na psie😀. A ty Matrix jak masz problem z samym sobą to idź do specjalisty, a nie ludzi pojezdzasz. Od tego jest forum aby je zarypac postami i pytaniami, bo coś ostatnio ono przymiera. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ja paliłem przed zabiegiem i po zabiegu. Efekty super.

 A mozesz pokazac ten super efekt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palę panowie ale w dzień zabiegu nic, dzień po to z cztery no a potem z paczki dziennie ograniczyłem do połowy i staram się trzymać tych 10 na dzień, a syf z tego wszytkiego i tak zostaje w człowieku, ale no całkiem rzucić to u mnie jednak problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.02.2021 o 12:08, dandinho napisał:

 A mozesz pokazac ten super efekt ?

Jest na forum. Wkrótce wrzucę aktualne foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...