free web hit counter Skocz do zawartości
Dominozakol

Która klinika najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie panowie

Mam na imię Dominik lat 23, chciałbym zakończyć etap z niższą samooceną przez włosy więc.

Poczytałem trochę tego forum na temat transplantacji włosów, ale wciąż nie wiem która będzie najlepsza. Chciałbym prosić was o pomoc w poleceniu. Wstępnie napisałem do meditravel, zaoferowali mi 2600 grafów, oraz możliwość wylotu w kwietniu.

Dodam jeszcze, że nie chce się bawić w żadne finy itp, bo nie chce już czekać oraz nie łysieje tak gwałtownie, od dziecka posiadałem mizerne włosy na górze i wyższa linie czoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij zdjęcie ubytku włosów. Jak chodzi o kliniki, to jeśli chcesz mieć wpływ na linię włosów, a nie narzuconego z góry dzioba, to masz Aisha hair i Yoo clinic, gdzie możesz lecieć przez jackstronghair. Dawniej współpracowali z metropolmed, ale lekarz się przeniósł. Masz tam metodę fue, lub dhi do wyboru. Kolega @Luka miał robione tą techniką, więc może wrzuci niebawem efekty po pół roku. Jak chodzi o miniaturyzację, a nie chcesz łykać fina, to możesz włączyć do walki topical fina, ru58841 i szampon z ketokonazolem, żeby pomógł wypłukiwać trochę dht ze skóry głowy. Możesz też zrobić ht i obserwować, jeśli miniaturyzacja będzie postępować, zaczniesz działać. Może faktycznie przebiega powoli, to masz farta i nie będziesz się musiał mocno faszerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2021 o 15:55, NESTY napisał:

....Jak chodzi o miniaturyzację, a nie chcesz łykać fina, to możesz włączyć do walki topical fina, ru58841 i szampon z ketokonazolem, żeby pomógł wypłukiwać trochę dht ze skóry głowy. .....

substancja czynna ketokonazol wykazuje działanie przeciwgrzybicze na drożdżaki z rodzaju Malassezia (Pityrosporum). Nie słyszałem o badaniach że Nizoral działa na DHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...