free web hit counter Skocz do zawartości
Gregorrr80

4 lata po przeszczepie Dr Maral

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Jestem 4 lata po przeszczepie u dr marala, miałem 4200tys grafów. Brałem po przeszczepie fina oraz suple, po 2 latach odstawiłem fina, i stopniowo włosy zaczęły mi się przerzedzac w miejsach gdzie miałem przeszepione włosy i faja gęstość teraz efekt jest niski i szykuje się na kolejny przeszep. Dodam że byłem bardzo byłem zadowolony z winiku przeszepu i gęstości. Mam pytanie czy to wina przestania badania fina czy łysienie postępuje? Doracie czy mam wrócić do fina, po zabiegu brałem łącznie 3 tabletki przez cały tydz. Dzięki za rady 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażesz jakieś foty po całkowitym odroscie a teraz jak to wygląda? I co Maral na to? Może po prostu włosy przechodzą teraz cykl wypadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki musiałbym zrobić, do marala nie pisałem bo i tak by mnie znał.... 

Pisze bo może ktoś miał taki przypadek taki jak ja ze włosy po HT po 3, 4 latach  dużym stopniu się przerzedzily... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już tu takie przypadki, jak ktoś ma duże łysienie i zrobi przeszczep to i tak jest skazany na fina tak dokładnie na całe życie, ale Polaczki nie lubią prawdy nie tylko jeżeli chodzi o przeszczepy, lubią "ładne bajki" bo się przyjemniej słucha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna sytuacja , nie ma w tym nic dziwnego , sam fin nie jest gwarancją , że przestałeś łysieć , a skoro odrzuciłeś kurację to prędzej czy później musiało do tego dojść , myślenie , że będzie dobrze w sytuacji kiedy łysiejesz jest bardzo zgubne... Ja sam się przymierzam do zabiegu i będąc na finie już jakiś czas to uważam , że nie jest to żadna gwarancja , właśnie za taki okres czasu jak w twoim wypadku będzie potrzebny kolejny zabieg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam delemat czy brać fina znów.... Czy olać system, zapomniałem dodać że używam cały czas loxon 5%ale przy moim przypadku gówno daje skoro poleciały mi włosy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu odstawiłeś fina? Teraz jedynie zostaje wjechać spowrotem, o ile to możliwe na blokery, dorzucić jakiś dermastemp i próbować pobudzić co się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...