free web hit counter Skocz do zawartości
chateau

Wybór kliniki: Jack Strong / Aisha / MetropolMed / Meditravel / Feriduni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim !

Przeglądam forum od dłuższego czasu, duży wybór klinik a z nimi idące opinie.

Jak do tej pory zapisałem następujące kliniki:

1. Jack strong Hair

2. Aisha

3. MetropolMed

4. Meditravel

5. Feriduni

6. Bisanga 

Czy warto kogoś jeszcze do tej listy dodać ? Którzy z wymienionych są godni uwagi, bez względu na portfel.

Myślę że informacja przyda się każdemu z nas, przed kim stoi decyzja wyboru.

Z góry dziękuje za każdy komentarz :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny rozstrzał finansowy na tej liście 😆. A żeby był jeszcze lepszy, to dodaj Koniora i H&W. Sam bym prócz nich rozważał Dr Couto i Dr de Freitas. Dużo zależy od przypadku i ile możesz czekać.

Edytowane przez read_only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, Couto i Freitas koniecznie - ja wlasnie zrezygnowalem z zabookowanej wizyty u Couto na rzecz Feriduniego. Przekonalo mnie podejscie Feriduniego ( mega fajny gosc), Couto tez bardzo spoko ale jakos traktuja klienta wg mnie mniej profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za każdy komentarz 

Napewno będzie dla mnie przydatny. 

Jakie dwie najlepsze kliniki powinienem brać pod uwagę w przypadku Turcji? Być może nie wymieniłem ich na liście 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, chateau napisał:

Jakie dwie najlepsze kliniki powinienem brać pod uwagę w przypadku Turcji? Być może nie wymieniłem ich na liście 

 

To dla każdego będą inne kliniki. To jak np. w Hiszpanii jedni zachwycają się Couto, a inni zarzucają mu, ze publikuje tylko przypadki ludzi z gęstymi i grubymi włosami, albo, że mało ma recenzji od pacjentów na forach. Jedni zachwycają się Lorenzo, a inni twierdzą, ze jego linie są zbyt konserwatywne i jego wyniki nie mają takiego efektu WOW jak w przypadku Couto itd

Jeśli chodzi o Turcje to sporo dobrych wyników ma HLC, Pekiner, Keser. Ale to nie znaczy oczywiście że są bez wad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...