free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Być może taki temat sie pojawił, wybaczcie, ale jednak nie do końca mogłem znaleźć to co mnie interesuje.  Mianowicie, czy polecacie jakieś konkretne odżywki, czy też składniki,którymi należy się kierować. Rzecz jasna zdaje sobie sprawę, że to nie jest kluczowa sprawa w walce z wypadaniem włosów, jednak chciałbym: je wzmocnić i jeśli to możliwe zwiększyć też objętość. Włosy mam rzecz jasna cienkie (coraz ciensze wrecz 😉), lekko pofalowane, sredniej długości. I teraz sprawa kluczowa, wiem, że najlepiej jest stosować produkty naturalne, ale wiem też że czasem dobrze wpływają one na skórę głowy a srednio włosy. Czy są odżywki które są w stanie te włosy troche nawilżyć ( mam też je suche) zwiększyć objetosc, ale przy tym również w jakiś sposób wzmocnić nie potęgować wypadania ? Sporo słyszałem np. o produktach Brickell Men's , są one drogie, czy warto w to iść? Moze polecacie cos zupełnie innego ? 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź 

 

Edytowane przez Mk1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Jeszcze precyzując. Nie wspomniałem o szamponie, ponieważ kierując się opiniami (głównie hairloss show na youtubie) ponoć szampon nie jest aż tak istotny, ponieważ powinien głównie myć skórę głowy, niekoniecznie ma duży wpływ na włosy, ale może sugerujecie używać jakiejś kombinacji szampon+odżywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włos to martwa struktura wiec, ani szampon ani odżywka nie zdziałają cudów. Jak chcesz poprawić kondycje to kup coś ala cynk biotebal revalid, najlepiej te 3 rzeczy suplementuj systematycznie a efekt powinien być w jakość włosów. Jeśli chcesz koniecznie mieć coś do wylania na głowe to tradycyjny Jantar, a jeśli coś rodem z barberskiego sklepu to polecam layrite conditioner. Skoro znalazłeś to forum to raczej nie dlatego że twoje włosy potrzebują odżywek tylko prawdziwego leczenia. Nie łudź się że po odżywkach wszystko wróci do normy, bo to bedzie jedynie strata czasu i pieniędzy. Odnośnie szamponu to myj tym co myjesz jeśli nie powoduje żadnego podrażnienia to po co zmieniać?jeśli masz jakiś problem ze skórą to możesz dodać z lczniczych szamponów/ zoxin med/ sieprox/ selsun blue/ pirolam. A jeśli już chcesz zmiany to warto rozejrzeć się za szamponami dla dzieci, ale nie noworodkami tylko szampon dla dzieci powyżej 3 lat. dlatego że szampon ten bedzie nadal łagodny natomiast skóra takiego starszego już dziecka bedzie miała zbliżone Ph do skóry osoby dorosłej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnym szamponem i jedynym jak dotąd który przetestowałem i dawał mi faktycznie jakieś tam nawilżenie i ogólnie miękkość włosów to Emolium Dermocare, natomiast jeśli używasz jakichś pomad do włosów czy tam jakichś lakierów. to poczytaj o prestylerze to jest taki środek który pogrubi włos żeby lepiej wystylizować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że szampon czy odżywka to nie jest środek do walki z łysieniem. Cynk przyjmuję i będę zaczynał finasteryd. Postrzegałem to bardziej jako coś co troche moze poprawi stan włosów, ale skoro mówisz, że to raczej nie ma znaczenia (a widac ze masz doświadczenie, na pewno wieksze niż ja) to pewnie tak jest. Faktycznie ten prestyler to pewnie dobry pomysł, ale myślałem ze oprocz tego jakis szampon/ czy odzywka również moze być dobrą inwestycją. Ja to w ogole mam takie dziwne wrażenie (może to tylko wrażenie 🙃), że pomimo tego iż raczje zawsze w ten sam sposób włosy myje, suszę układam, to czasem naprawdę są one lepsze, w dotyku/ wyglądzie (oczywiście jak na to co mam na głowie, wiadomo że rewelacji nie ma) i w miare dobrze się trzymaja nawet 2/3 dni. Z kolei czasem robie to samo a efekt jest z goła odmienny i włosy są fatalne i mało co da się z nimi zrobić 🤪.

Edytowane przez Mk1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz poprawić jakość włosów, zacznij brać te leki które napisałem. Revalid bioteball cynk. po 3 miesiącach efekt bedzie widoczny. gwarantuję. I wchodź na finasteryd żeby nie żałować w przyszłości, zauważyłeś pierwsze oznaki łysienia, wchodź w to. Ciężko mówić o włosach, nie widzac ich, nie wiadomo jak wyglada stan jaki masz. Jeśli masz NW3 to tylko fin minox dermaroler, a jeśli NW1/NW2 to możesz wrzucać fina i te witaminy. Dodam że żeby odżywić włosy od wewnątrz organizm też potrzbuje czasu, dlatego że najpierw uzupełnia braki tych dostarczanych witamin w inne tkanki które również tego potrzebują. 

Edytowane przez cytryna123
Pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...