free web hit counter Skocz do zawartości
senbonzakura

Lek w którym skutek uboczny to wyrastanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochani, byłem u jednego specjalisty ds. włosów, polecił mi by wlać połowę buteleczki leku Akistan do butelki z loxonem 5. Akistan to krople do oczu gdzie skutkiem ubocznym jest wyrastanie włosów. Ja używam tego od miesiąca, nie wiem czy to coś dużo daje ale może ktoś też chciałby spróbować. Jedynym minusem jest cena bo opakowanie kosztuje 70 zł, ale w środku są 3 buteleczki, więc wystarcza na jakieś pół roku.

https://www.doz.pl/leki/p9300-akistan

Edytowane przez senbonzakura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, toto197mk napisał:

Można to dostać bez recepty?

niestety najprawdopodobniej nie, ale zawsze można zapytać znajomego lekarza lub kupić e-recepte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowę butelki akistanu czyli 1,25 ml ?? gdzie tam jest 50 mcg/ml wlać do 60 ml minoxidilu? 😲 Niestety według mnie nie warto wyrzucać pieniądze na ten akistan (latanoprost), dawka absolutnie za mała... 🤔 Latanoprost(główny składki akistanu) pomaga w odroście ale minimalne stężenie przy jakim jest jakiś efekt jest o wiele wiele większe niż tego co używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to lek , ktorego faktycznie efektem ubocznym jest porost włosów to doustny minoxidil....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...