free web hit counter Skocz do zawartości
Marcin2626

Aestepool clinic. Dr Ahmed Altan

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po drugim przeszczepie u doktora Altana moje łysienie było na bardzo zaawansowanym poziomie, zastanawiałem sie dość długo czy w ogóle jest sens wykonywać zabieg. Po pierwszym zabiegu efekty przeszły moje oczekiwania, nie wiedziałem ze tak naprawde z niczego można zrobić cos, byłem raczej przygotowany ze będe musiał ogolić sie na łyso i po prostu sie z tym pogodzić ale ja jak to ja najpierw musze spróbować zeby pozniej nie zalowac że nie sprobowałem. Doktor jak i ekipa na najwyzszym poziomie, Damian przedstawiciel ktory sam wykonywał tam zabieg super gość zawsze mozna sie z nim dogadac i doinformowac w razie jakiejs nie wiedzy. Naprawde polecam choćby ktos miał miec nawet 2 zabiegi jak ja bo jak zacznie wszystko odrastac usmiech nie schodzi z twarzy. Dodam ze mam blond włosy przed przeszczepem duzo czytałem czy w ogóle jest sens robić zabieg w większości wyczytałem ze nie, tak wiec ciesze sie ze zaryzykowałem. Polecam ta klinike napewno sie nie zawiedziecie. Noi mniej zastanawiania a wiecej działania bo włosy same nie wróca. Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym 4400, teraz bylem na drugim chcialem aby pobrano jak najwiecej bo mowilem ze bede robil mikropigmentacje wiec pobrali 2700 ale widze ze nie bedzie potrzeby na blond wlosach jest to malo widoczne ze cos bylo robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super to wygląda. dobrze zrobiłeś!  nie każdemu  pasują krótki włosy. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...