free web hit counter Skocz do zawartości
Hairnotic

Sprawdzony sklep z Topical Fin

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem założyć nowe konto na forum bo moje wcześniejsze forum przestało działać (wcześniej nick Shart). Jestem użytkownikiem tego forum od ok 16 lat. Wcześniej to było forum lysienie.info.

Zamierzam dorzucić do swojej kuracji finasteryd stosowany miejscowo. Przeglądałem forum wpsując w wyszukiwarce "topical" i widzę, że najczęsciej forumowicze wybierają Polaris 10. 

Mam pytanie o sprawdzony i jednocześnie tani sklep gdzie ożna kupić topical fina. Poniżej wrzucam to co mi się udało znaleźć:

1. Opcja (Polska)

Polaris_Labs_10 - 232 + 10 zł przesyła = 242zł - 121zł miesiącznie

2. Opcja (zagranica)

topical-finasteride-minoxidil-Dualgen-15-NO-PG-Plu - 45$ lub 110$ (3 op) + 15 $ przesyłka - wychodzi ok 80 zł/ miesiąc

topical-finasteride-with-minoxidil-Essengen-6-Plus - 35$ lub 95$ (3op) + 15 $ przesyłka  - wychodzi ok 70 zł/ miesiąc

3. Opcja Loxon 5 % + 12 tabletek finahit 5 mg. (stężenie 0,1 ml). - Tytaj wyjdzie najtaniej zdecydowanie, ale czytałem, że nie warto mieszać samemu:/

Proszę o kilka innych opcji ze sprawdzonym sklepem interntowym. 

Zastanawim się czy można w 100% wierzyć tym sklepom co wymieniłem? Nigdy chyba nie ma pewności, że te mieszanki zawierają to co powinny, w końcu nie jest to lek z apteki.

Edytowane przez Hairnotic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caraos używa jeszcze jednej opcji - poszukaj jego postów na forum.

Ja korzystam z opcji trzy. Jak inni argumentują że nie warto? Nie znalazłem takiego info. Mógłbyś przytoczyć? Według mnie chyba najbardziej pewna jeśli chodzi o skład i stężenie - w końcu towar z apteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozamawiałem z Caraos na priv. Preparat, któy on stosuje to Fin w zelu robiony przez wloska firme - do zamowienia bezposrednio u nich tylko. Jest to na recepte tylko (najlepiej by byla po wlosku lub angielsku). Jego formule wymyslil H&W - najlepsza klinika transplantacji wlosow na swiecie a tego Fina stosuje tez sam Feriduni (sam go bierze). Nie wiem jak to jest z tą receptą, pytałem Caraos, ale jeszcze mi nie odpisał, więc może tutaj nam napisze. Koszt ok 200zł za 30 ml, ale wysyłka droga bo 25 euro, ale przy zamówieniu grupowym byłoby tanio. Chętnię bym spróbował tego, jabky udało się zrobić zamówienie grupowe.

 

Jeśłi chodzi o własne mieszanki to w zasadzie nigdzie nie było konkretnych argumentów, dlaczego nie. Tylko parę osób pisało, że lepiej jak preparat zrobią laboratoria, któe się tym zajmuną profesjonalnie. Może ktoś nam napisze w tym temacie dlaczego włąsna mieszanka minox 5% plus finasteryd 12 tabletek 5mg to jest złe rozwiązanie.

Edytowane przez Hairnotic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to ten preparat z Włoch jest w formie liposomalnej i bardziej równomiernie się wchłania w porównaniu ze zwykłym roztworem. 

To co jeszcze przywodzi mi do głowy to to że jest ryzyko że fina z tabletek nie rozpuści się w roztworze ale myślę że małe ryzyko.

Kolejną rzeczą o której pamiętać należy to to że fina jest inhubirem 5AR a DHT występuje nie tylko wewnątrzkomórkowo ale też ogólnoustrojowo więc samo stosowanie miejscowe miejscowe dużo nie pomoże bo może lokalnie nie wytworzy się DHT ale już przyniesie krew ten wytworzony gdzieś indziej. Dla mnie to sposób na upewnienie się że w mieszkach włosowych będzie go jak najmniej.

Edytowane przez pwl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich opcji chyba zdecyduję się na sklep minixidilmax.com 

Na forum znalazłem kilka pozytywnych opinii, w internecie również. No i cenowo wychodzi stosunkowo tanio bo tak jak liczyłem koszt kuracji na miesiąc to 70 zł, a jeszcze jest jakaś promocja, że dla nowych kupujących gratis dowolny produkt za free. 

Minoxa stosowałem kiedyś 5%, ze średnim skutkiem. Poźniej RU. Dlatego teraz boję się trochę od razu wsiadać na minox 15%.

Wziąlbym sobie za free: MAxogen-X,  żeby mieć na pierwsze 2 miesiące, aby przyzwyczaić skórę (mniej minoxa: 7%), a od 3 miesiąca najbardziej polecany Dualgen-15-NO-PG-Plu na 6 miesięcy.

Kuracja miesięczna wyjdzie 60 zł. Więc nawet nie ma co się bawić w mieszanie loxona i fina 5mg.

Proszę o opinie użytkowników zamawiających z minoxidilmax.com. Czytałem, że ktoś miał nawet uboki podobne jak po fina doustnie po stosowaniu ich preparatów, więc raczej skład się zgadza:)

A może jeszcze jakaś inna opcja?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...