free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jak zrezygnuje z minoxidilu po pięciu dniach będę miał jakieś skutki uboczne przerzedzenia ? Czy coś.? Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, komandos2137 napisał:

wybuchnie ci głowa

To w najlepszym wypadku , może być tylko gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, komandos2137 napisał:

wybuchnie ci głowa

Poważnie pytam bo jak odstawiają niektórzy to lecą włosy ale chyba za krótko psikalem😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patro1995 napisał:

Poważnie pytam bo jak odstawiają niektórzy to lecą włosy ale chyba za krótko psikalem😂

Lecą włosy te co ewentualnie uda Ci się odratować/wskrzesić , 5 dni to zdecydowanie za krótki okres czasu... Ewentualnie mogło by nastąpić linienie , ale tak samo te 5 dni nie powinno jakoś specjalnie wpłynąć na kondycje włosa i te słabsze włosy raczej nie powinny wypaść  , dlaczego rezygnujesz z minoxa po 5 dniach i skąd w tobie biorą się te wszystkie pytania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Krzysiek51 napisał:

Lecą włosy te co ewentualnie uda Ci się odratować/wskrzesić , 5 dni to zdecydowanie za krótki okres czasu... Ewentualnie mogło by nastąpić linienie , ale tak samo te 5 dni nie powinno jakoś specjalnie wpłynąć na kondycje włosa i te słabsze włosy raczej nie powinny wypaść  , dlaczego rezygnujesz z minoxa po 5 dniach i skąd w tobie biorą się te wszystkie pytania :D

Bo czytam ciągle każdy mówi co innego, ale zdecydowałem że posłucham kliniki i nie będę póki co smarował, tylko trzeci miesiąc, linienie czyli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linienie czyli wypadanie wlosow ze wzgledu na przyspieszenie cyklu zycia wlosa. po 5 dniach nic ci nie bedzie, bo nic ci nie wyroslo to co ma odrastac....

 

Po przeszczepie mozesz ciskac minoxa po 3-4 tyg na spokojnie juz.  niektore kliniki twierdza ze nawet wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, komandos2137 napisał:

linienie czyli wypadanie wlosow ze wzgledu na przyspieszenie cyklu zycia wlosa. po 5 dniach nic ci nie bedzie, bo nic ci nie wyroslo to co ma odrastac....

 

Po przeszczepie mozesz ciskac minoxa po 3-4 tyg na spokojnie juz.  niektore kliniki twierdza ze nawet wczesniej.

Ciągle myślę czy brać się za to.czy nie xD każdy twierdzi co innego a kto wie co dla mnie najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja psikalem po 3 tygodniach juz normalnie. Jak sie robi sucha skóra od akoholu to dorzucasz aloesik holika holika na glowe wieczorkiem i luzik 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, komandos2137 napisał:

ja psikalem po 3 tygodniach juz normalnie. Jak sie robi sucha skóra od akoholu to dorzucasz aloesik holika holika na glowe wieczorkiem i luzik 

 

Ta tylko nie wiem czy minox jest tak naprawdę dobry i czy mi przyśpieszy odrost włosów czy tak naprawdę gówno zmieni, ciągle się zastanawiam czy w to iść czy nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekujesz prawidłowej odpowiedzi , a w walce z łysieniem czegoś takiego nie ma , musisz sam cierpliwie na sobie sprawdzić jak coś na Ciebie będzie działać , i czy będziesz zadowolony z efektów. Przeanalizuj za i przeciw i wtedy podejmij decyzje , a nie oczekujesz , że ktoś Ci napisze i wtedy tak zrobisz , skąd wiesz , ze akurat ta osoba będzie miała racje , to , że np. mi 'coś' nie pomogło to nie znaczy , że Tobie nie pomoże... Nie wiem w jakiej jesteś sytuacji bo zakładasz milion tematów i nie wiadomo , w którym szukać informacji o twoim stanie , ale jak planujesz zabieg to nie wiem czy bym wchodził na minoxa skoro po 2 latach traci na skuteczności , po odstawieniu traci się efekty uzyskane itd... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Krzysiek51 napisał:

Oczekujesz prawidłowej odpowiedzi , a w walce z łysieniem czegoś takiego nie ma , musisz sam cierpliwie na sobie sprawdzić jak coś na Ciebie będzie działać , i czy będziesz zadowolony z efektów. Przeanalizuj za i przeciw i wtedy podejmij decyzje , a nie oczekujesz , że ktoś Ci napisze i wtedy tak zrobisz , skąd wiesz , ze akurat ta osoba będzie miała racje , to , że np. mi 'coś' nie pomogło to nie znaczy , że Tobie nie pomoże... Nie wiem w jakiej jesteś sytuacji bo zakładasz milion tematów i nie wiadomo , w którym szukać informacji o twoim stanie , ale jak planujesz zabieg to nie wiem czy bym wchodził na minoxa skoro po 2 latach traci na skuteczności , po odstawieniu traci się efekty uzyskane itd... 

ja juz jestem miesiac po zabiegu ogólnie xD dlatego tak pytania zadaje, bo teraz najgorszy okres jak wszystko wypada stąd szukam fajnej alternatywy, póki co biotyna, cynk, i suple ogólne ,ale chce wejsc na fina za tydzien dwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...