free web hit counter Skocz do zawartości
Domuji

Mikrowłókna po przeszczepie włosów ( od 2 tygodnia - 6 miesiąca) - własne doświadczenia, zalecenia lekarzy,. opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Tematu na forum brak a w sieci opinie mocno podzielone. Czy macie jakieś opinie na temat mikrowłókien po przeszczepie włosów (do 6 miesięcy po - potem to już wiadomo, że można i opinie są zgodne) ? Producenci zalecają, wręcz niektórzy uważają to za główne zastosowanie - okres po przeszczepie.

Miałem przeszczep 2 miesiące temu. W moim przypadku, gdybym mógł używać mikrowłókien przeszczep byłby możliwy do ukrycia. Do około miesiąca po nie trzebaby nawet nic podsypywac ale teraz jak sobie raz podsypalem wygaldalo to na prawdę spoko.

 

Jakie są zalecenia waszych lekarzy? Wiem, że Turcy ( Meditravel, Aisha) odradzają. Ciekawi mnie zdanie największych w tym temacie.

Edytowane przez Domuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na chłopski rozum, co ma się stać tym włosom po dwóch miesiącach, skoro grafty już są zakorzenione w nowym miejscu. Do tego włos ma rosnąć pełnowartościowy, więc żaden topik nie powinien wyrządzić krzywdy. U mnie kazali ograniczyć kosmetyki do miesiąca czasu, tak kazał lekarz. Nie wiem jak w Aisha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne odczucia co ty do tego tematu. Turcy tłumaczą to "zatykaniem" kanałów. No ale w tych kanałach przecież są już włosy czy tam cebulki więc też nie za bardzo rozumiem jak miałoby to włosowi przeszkodzić.

U Ciebie to znaczy gdzie? W Aishy ja robiłem i własnie mówią, że dopiero po 6 miesiącach można używac mikrowłókna. Wiem, ze tez w Clinicanie maja takie same zalecenia. Ciekawe co twierdzi np. Bisanga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...