free web hit counter Skocz do zawartości
Aksoy

Lot do Turcji Aisha strach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kamratów,  chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z ogranizacja do Turcji (aisha) ,bo  Cholera mam stresa, nawet nigdy nie leciałem samolotem💩, nie wiem jak się za to zabrać by mnie Turcy tam mnie wychujali. Przybylski wyliczył mi ok 21000zl za 24000graftow, chce tylko linie obniżyć i zagescic przód (GRZYWKA oraz korone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Aksoy napisał:

Witam Kamratów,  chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z ogranizacja do Turcji (aisha) ,bo  Cholera mam stresa, nawet nigdy nie leciałem samolotem💩, nie wiem jak się za to zabrać by mnie Turcy tam mnie wychujali. Przybylski wyliczył mi ok 21000zl za 24000graftow, chce tylko linie obniżyć i zagescic przód (GRZYWKA oraz korone. 

 

IMG_20210328_005407.jpg

IMG_20210328_005335.jpg

IMG_20210328_005322.jpg

IMG-20210327-WA0004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w długich oraz krótkich włosach 

Zew minox plus flut

We dut codziennie półtora roku  dawniej co 4 dni

Wew  minoxidil 1.25mg 2xmiesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień 2020 ostatnie dwa zdjęcia, po wyżej aktualne, miałem również kuracje izotekem mam wrażenie że posypało się bardziej 

Screenshot_20210331_010427_com.whatsapp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400 gr to na przod bez obnizania lini bedzie srednio, o koronie zapomnil za malo garftow na 2 obszary

Edytowane przez dandinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może  klinika aisha  Turcja? Super robią czy ktoś korzystał? Tylko lipa nie chcą z brody pobierać a mam mega donor, pytanie dlaczego? Może ich znusze naliczyli mi że wszystkim 2500 euro  bilety wladnym zakresie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2021 o 14:58, dandinho napisał:

2400 gr to na przod bez obnizania lini bedzie srednio, o koronie zapomnil za malo garftow na 2 obszary

Aisha napisał ok 2500graftow a  jeśli się  da  to więcej czy oni są normalni?  Wierzyć za wszystko 2500euro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, dandinho napisał:

spokojnie wyciagna wiecej graftow

Ziomus brodę mam mega  gęsta, pisałem mówili że nie masz z brody, co sądzisz.?  Co byś powiedział np. aestepool clinic? Czy lepiej aisha pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, ale chyba lepiej Aisha

Z brody wlosy sa troche inne wiec lepeij je za linia dac jak cos

Edytowane przez dandinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dandinho napisał:

Nie mam pojecia, ale chyba lepiej Aisha

Z brody wlosy sa troche inne wiec lepeij je za linia dac jak cos

Niestety u nich z brody odpada bo jak twierdzą blizny  itd, a tam mam Geste, słyszałem gdzieś że z brody nie zawsze przyjmuje czy to prawda? 

2 godziny temu, dandinho napisał:

spokojnie wyciagna wiecej graftow

Ziomus brodę mam mega  gęsta, pisałem mówili że nie masz z brody, co sądzisz.?  Co byś powiedział np. aestepool clinic? Czy lepiej aisha pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty żeś się tak uparł na tę brodę gościu. W linię takich graftów nie wsadzisz z wiadomych względów, wyżej też średnio bo to są w głównej mierze grafty jednowłosowe. BHT jest też zwykle sporo droższe i korzysta się z niego jak już nie ma skąd pobierać włosów. Nie wiem skąd to parcie, każda klinika (nawet taka, która je wykonuje) Ci to będzie odradzać na ten moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dandinho napisał:

Z tych dwoch to ja bym raczej wybral aisha

Okey dzięki śliczne we wtorek lukam  na samolot i 6 maja mam zamiar lecieć tylko że 20 kwietnia  chce odebrać paszport mam nadzieję że odbiorę bez problemu w Polsce bo mieszkam w Zjednoczonych Emiratach Niemieckich. wkurwia mnie to z tą plandemia trzeba testy robić itd. A jak nie daj Boże w drodze powrotnej będzie pozytywny to kaplica w Turcji zostanę, jebani bandyci   wszyscy Cisna z plandemia na tym  jednym wózku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...