free web hit counter Skocz do zawartości
Czymq

26 Lat - przeszczep 6000graft w Klinika Przybylski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
mam 26 lat i zdecydowałem się wykonać przeszczep FUE manualnie u Dr. Przybylskiego. Drugą konsultację (twarzą w twarz) mam zaplanowaną na za dwa tyg ale chciałem was zapytać, czy na podstawie waszej wiedzy w takim przypadku jak mój 6000 graft (2x3000 w odstępie 9 mieś) będzie wystarczające? 

Czy byłby ktoś chętny/zainteresowany dać swoją opinie na podst. zdjęć?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! 
Raczej się obawiałem, że nikt nie będzie chciał odpowiedzieć haha ;D
Zdjęcie z góry:
https://zapodaj.net/f010abc75c32d.jpg.html
Zdjęcie miejsca przeszczepu jak rozumiem tez istotne:
https://zapodaj.net/c279b8bca601d.jpg.html

Nie ukrywam, że na początku byłem trochę podekscytowany, ale po opiniach ludzi na forum nie jestem pewien i entuzjazm mi troszkę opadł, czy na pewno efekt przy takim przeszczepie będzie na pewno zadowalający. Natomiast większość postów była przy mniejszych ilościach graftów. Kasa jest więc nawet te 8000 by dało radę, tylko kwestia czy to zrobi różnicę. Włosy noszę całe życie na 8-14mm maks, więc nie chcę i nie oczekuję bujnych loków

Edytowane przez Czymq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas łysiejesz, zrobisz przeszczep zakoli i wejście na fina żeby góra nie wyleciała 

Albo lepiej zobacz jak na fina reagujesz bo będzie nieciekawie jak włosy będziesz miał na czole a dalej pusto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsultacje miałeś online?

Ciekawe jaką linie Ci zaproponuje. Wątpię aby wystarczyło na sensowne pokrycie zakoli tak aby uzyskać normalną linię włosów.

To co masz widoczne to bez problemu pokryje.

Edytowane przez Hr_Junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin to ten bloker szkodliwego testosteronu, tak? Wątpię, czy bym się na to decydował czytając o skutkach ubocznych. Bez tego raczej sensu nie będzie w przypadku postępującego łysienia? 
HR_Junior - piszesz, że wątpisz, że na normalną linie wystarczy, a później mówisz że to co mam widoczne to pokryje, mógłbyś sprecyzować? 

Szczerze jakby efekt miał być "średni" z 6-8 tyś graftów, to chyba spasuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez fina nie ma sensu - przeszczepisz włosy w te łysawe/łysiejąće miejsca na zakolach + koronie, a za 3 lata okaże się, że wszystkie pozostałe włosy z korony (które jeszcze teraz masz) wypadną i będziesz w tym samym punkcie co teraz - a włosy, które się kwalifikują do przeszczepu też mają ograniczoną ilość i nie pokryjesz nimi całej głowy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...