free web hit counter Skocz do zawartości
man20

PRZERZEDZONA JEDNA STRONA 3 LATA PÓŻNIEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wracam znowu ostatniego posta na tym forum napisałem  14 Marca 2019 wtedy miałem 19lat teraz mam 21 lat i sprawa wygląda tak samo jak wtedy jedna strona jest przerzedzona i lekko cofnięta druga kompletnie bez zmian wtedy używałem minoxa 4 miechy i troche jakby włosy zarosły z tej lewej strony ale przestałem go brać w sumie nie wiem dlaczego. I teraz moje pytanie co byście z tym zrobili przeszczep włosów czy może finesteryd i minox a może nic nie robić? 4lata minęły prawie i nic się nie zmieniło od tamtego momentu.

Tutaj reszta fotek: https://imgur.com/a/AiBzi5t

ApplicationFrameHost_rHFc4bc8NR.png.801530715b0942bc22e8a86c118414ac.pngApplicationFrameHost_4FFDh3oWer.png.ce9fef14e9f6cd98af639a8caf169d66.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przez trzy lata jest tak samo to ja bym nic nie robił :) obserwował i jeżeli cos się zacznie pogarszać to wtedy odrazu finasteryd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mg16 napisał:

Skoro przez trzy lata jest tak samo to ja bym nic nie robił :) obserwował i jeżeli cos się zacznie pogarszać to wtedy odrazu finasteryd 

No niby racja ale wygląda to strasznie nie estetycznie i wolałbym coś z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, man20 napisał:

No niby racja ale wygląda to strasznie nie estetycznie i wolałbym coś z tym zrobić

A co możesz zrobić? Jeśli to nie androgenówka to mało. Może być tak, że taka masz urodę i tyle.

Jak włosy na czubku? Widzisz jakieś oznaki miniaturyzacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hr_Junior napisał:

A co możesz zrobić? Jeśli to nie androgenówka to mało. Może być tak, że taka masz urodę i tyle.

Jak włosy na czubku? Widzisz jakieś oznaki miniaturyzacji? 

 chodź to dziwne chociaż ostatnio widziałem u mojego kuzyna lat 13 ma tez długie włosy  ma tak samo z lewej strony jak ja a prawa bez zmian. Wiec może taka moja natura faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Hr_Junior napisał:

A co możesz zrobić? Jeśli to nie androgenówka to mało. Może być tak, że taka masz urodę i tyle.

Jak włosy na czubku? Widzisz jakieś oznaki miniaturyzacji? 

reszta wszystko gęsto jak od małolata czubek bez zmian bo robilem ostatnio foty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, man20 napisał:

reszta wszystko gęsto jak od małolata czubek bez zmian bo robilem ostatnio foty 

Jak z łysieniem w rodzinie? Ojciec? Ojciec matki?

Pilnuj tego. Jak masz wolną gotówkę to idź do dermatologa czy trychologa niech Ci zbada mieszki. Zetnij sie na krótko i wtedy może lepiej będzie widać ew zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Hr_Junior napisał:

Jak z łysieniem w rodzinie? Ojciec? Ojciec matki?

Pilnuj tego. Jak masz wolną gotówkę to idź do dermatologa czy trychologa niech Ci zbada mieszki. Zetnij sie na krótko i wtedy może lepiej będzie widać ew zmiany.

ojciec matki miał włosy i jakies tam zakola mój ojciec ma 66lat i ma z nw2 może

ale okej pójdę od dermatologa tylko ze 3 lata temu tez chodziłem to nie wiedzieli o co chodzi albo powiedzieli ze to androgenowe bo tak każdy ma i tyle bez żadnych badan pod kamerka czy wlosy sie miniaturyzuja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hr_Junior napisał:

Mm wychodzi na to, że widzieli miniaturyzacje...

Idź tym razem do innego derma. 

Okej po świętach pewnie się zapisze żeby oogarnął temat jak to wygląda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hr_Junior napisał:

Mm wychodzi na to, że widzieli miniaturyzacje...

Idź tym razem do innego derma. 

Polecasz jakiegoś dermatologa Toruń poznana lub Bydgoszcz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje juz kilka dobrych lat. Dobra opcja dla tych co nie toleruja dobrze orala lub jak ktos dorzucic troche wiecej srodka na przod gdzie ogolnie fin dziala slabo jesli chodzi o zatrzymanie lysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Caraos napisał:

Stosuje juz kilka dobrych lat. Dobra opcja dla tych co nie toleruja dobrze orala lub jak ktos dorzucic troche wiecej srodka na przod gdzie ogolnie fin dziala slabo jesli chodzi o zatrzymanie lysienie.

gdzie to moge kupic jak cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...