free web hit counter Skocz do zawartości
NESTY

Jack Strong Hair 13.03.2021 DHI 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule przeszedłem 13.03 zabieg, wrzucam zdjęcia, oraz będę aktualizował temat, co jakiś czas. Wiem na co się zdecydowałem, wiem jakie miałem zakola, ale także wiem jak gęste mam włosy i jaką linię miałem od dziecka, więc proszę bez niepotrzebnych komentarzy, że najpierw było wejść na fina, kiedyś będę żałował itd. Linia została obniżona, zrobiona adekwatnie do linii mięśni czoła, także inaczej się tego zrobić już nie da. Najwięcej graftów było 3 włosowych, także mnie to ucieszyło. Mój donor jak na Polaka był gęsty i nadal w sumie jest, nie czuję wielkiej różnicy. Sam lekarz pochwalił pokazując graft i mówiąc bomba. Dziwnie o brzmiało będąc w Turcji.. :D Pewnie po pół roku wejdę na topical fina, bądź RU, żeby włosy się miały jak najlepiej.

1 Przed zabiegiem, linia.jpg

4 Drugi dzień po pierwszym myciu.jpg

5 Drugi dzień po pierwszym myciu.jpg

2 Po zabiegu.jpg

3 Po zabiegu.jpg

6 Drugi dzień po pierwszym myciu.jpg

8 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

10 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

7 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

9 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

12 Dziesięć dni po.jpg

11 Dziesięć dni po.jpg

13 Dziesięć dni po.jpg

17 Dwa tygodnie.jpg

14 Dwa tygodnie.jpg

16 Dwa tygodnie.jpg

15 Dwa tygodnie.jpg

18 Miesiąc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, NESTY napisał:

Tak jak w tytule przeszedłem 13.03 zabieg, wrzucam zdjęcia, oraz będę aktualizował temat, co jakiś czas. Wiem na co się zdecydowałem, wiem jakie miałem zakola, ale także wiem jak gęste mam włosy i jaką linię miałem od dziecka, więc proszę bez niepotrzebnych komentarzy, że najpierw było wejść na fina, kiedyś będę żałował itd. Linia została obniżona, zrobiona adekwatnie do linii mięśni czoła, także inaczej się tego zrobić już nie da. Najwięcej graftów było 3 włosowych, także mnie to ucieszyło. Mój donor jak na Polaka był gęsty i nadal w sumie jest, nie czuję wielkiej różnicy. Sam lekarz pochwalił pokazując graft i mówiąc bomba. Dziwnie o brzmiało będąc w Turcji.. :D Pewnie po pół roku wejdę na topical fina, bądź RU, żeby włosy się miały jak najlepiej.

1 Przed zabiegiem, linia.jpg

4 Drugi dzień po pierwszym myciu.jpg

5 Drugi dzień po pierwszym myciu.jpg

2 Po zabiegu.jpg

3 Po zabiegu.jpg

6 Drugi dzień po pierwszym myciu.jpg

8 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

10 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

7 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

9 Pierwszy tydzień po zabiegu.jpg

12 Dziesięć dni po.jpg

11 Dziesięć dni po.jpg

13 Dziesięć dni po.jpg

17 Dwa tygodnie.jpg

14 Dwa tygodnie.jpg

16 Dwa tygodnie.jpg

15 Dwa tygodnie.jpg

18 Miesiąc.jpg

Też byłem u nich i wszystko spoko, co zamierzasz brać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patro1995 napisał:

Też byłem u nich i wszystko spoko, co zamierzasz brać ? 

Na ten moment nic, po pół roku dorzucę jakaś wcierkę fin/ru i będę obserwował sytuację. Z takich pierdół to biotynę, cynk, selen, d3, o3 + dobra dieta, bo wracam na siłkę w końcu.. i pewnie szampon z keto 2x w tyg.

Edytowane przez NESTY
..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to edytuj posta, bo zdjęcia przez Twoje cytowanie przewijają się drugi raz i wątek się niepotrzebnie przez powtarzanie fotek wydłuża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NESTY Już teraz widać, że masz ogólnie bardzo grube i gęste włosy. Dużo zależy od predyspozycji do przeszczepu, a Ty je masz. Będzie mega efekt. Gratulacje za decyzję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałbym dodać, że JHS przenieśli się z Metropolmed. Szybki kontakt w Polsce, jak chodzi o formalności, a także na miejscu. Pan Adam, który jest konsultantem w Turcji (mieszka w Stambule) jest bardzo pomocny, we wszystkim pomaga i  co jakiś czas przychodzi do zabiegowego i pyta o samopoczucie, oraz informuje co obecnie jest robione. Do tego na ten moment co tydzień, prosi o zdjęcia na whatsappie i jeśli jest jakiś problem/pytanie zawsze odpowiada. Także polecam tą klinikę, zresztą tematy Alana i Luki ukazują, że w sensownych jak na Polskę pieniądzach, kiedy kto nie strzela hajsem, może uzyskać bardzo fajny efekt i liczę, że również będę zadowolony. Obecnie 1/4 włosków wypadła i pewnie większość wypadnie, ale to jakoś przeczekam, a to, że linia i gęstość po przeszczepie jest w porządku niech świadczy to, że chciałem pierwszy raz w życiu ściąć włosy na "jeża", tylko później byłaby pi*da, kiedy przeszczepy wypadną😆 Także na ten moment jestem bardzo zadowolony, technika DHI to był świetny wybór i oby wszystko ładnie wyszło. Jak ktoś ma jakieś pytania, to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykoj Młody dobry grzebień, bo jak odrośnie to nie będziesz w stanie okiełznać takiego buszu na głowie, tzn gęstości 😉. Na ten moment rewelacja. Później też będzie bardzo dobrze... 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luka napisał:

Jak tam sytuacja u Ciebie? Wypadło wszystko? 

Miałem wrzucić dokładnie po trzech miesiącach, ale będzie 9 dni wcześniej, skoro pytasz :D Włosy które nie wypadły sobie rosną i pewnie je skrócę nożyczkami za jakiś czas. Widzę ostatnio więcej czarnych kropek na głowie, więc coś zaczyna się dziać.

IMG_20210604_123507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej NESTY  mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie. Chciałbym zadać parę pytań bo dostałem kwalifikację w JSH na 4500-5000 graftów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze jedno zdjęcie przodu w dziennym świetle i do tego dwie fotki mokrych włosów lekko osuszonych ręcznikiem, światło zwykłe żarówkowe.

IMG_20210710_143441.jpg

IMG_20210710_010508.jpg

IMG_20210710_010655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, fajnie ze wrzuciłeś aktualizacje. Jak na 4 miesiące to rewelacja 🙂🙂. Wg mnie najlepszy efekt na tym forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miesięcy, zdjęcia wilgotnych i suchych włosów (sztuczne światło i dzienne) + filmik (dzienne światło). Na prawym zakolu gęstość jest słabsza (widać na filmiku, gdzie bardzo tego na zdjęciach nie widać) na ten moment, jednak to 5 miesiąc, więc powinno się poprawić, patrząc na to, że ostatnio miałem kilka syfów z których wyszły grafty trzywłosowe. 

 

5 miesięcy Dzienne światło 2.jpg

5 miesięcy tył.jpg

5 miesięcy Dzienne światło.jpg

5 miesięcy przód zaczes włosy wilgotne.jpg

5 miesięcy dzienne światło 3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy.

 

 

 

 

 

IMG_20210919_155241.jpg

IMG_20210919_155303.jpg

IMG_20210919_155319.jpg

IMG_20210919_155213.jpg

Edytowane przez NESTY
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten materiał w mojej ocenie jest od pośrednika jak nic. Z tego co wiem to Jack odłączył się od metropolmed  nie tak dawno bo kwiecień albo maj tego roku. Wiem bo rozmawiałem u źródła. Dhi nie wiem czy robią ale raczej nie z ich lekarzem jak to reklamują. Nie ma jak to wstwiać zdjęcia z logiem firmy tak przypadkiem a historia z kocem to prawdziwa rewelacja. Myślę że jest kilka naprawdę rzetelnych klinik w Stambule które nie wstawiają materiałów takich jak w tej historii i działają na skalę międzynarodową. Na tym kończę wywód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Czarodziej napisał:

Tamten materiał w mojej ocenie jest od pośrednika jak nic. Z tego co wiem to Jack odłączył się od metropolmed  nie tak dawno bo kwiecień albo maj tego roku. Wiem bo rozmawiałem u źródła. Dhi nie wiem czy robią ale raczej nie z ich lekarzem jak to reklamują. Nie ma jak to wstwiać zdjęcia z logiem firmy tak przypadkiem a historia z kocem to prawdziwa rewelacja. Myślę że jest kilka naprawdę rzetelnych klinik w Stambule które nie wstawiają materiałów takich jak w tej historii i działają na skalę międzynarodową. Na tym kończę wywód.

Oni się odłączyli wcześniej, ja będąc w marcu miałem zabieg już w ich klinice, więc jesteś słabo poinformowany. Adam mówił, że metropolmed przestał zapewniać im odpowiednie warunki odnośnie zabiegu i zdecydowali się przenieść. 

"Historia z kocem to rewelacja" - zgadzam się, gość jest bardzo opiekuńczy i życzliwy. W sali zabiegowej nie ma jakiegoś super ciepła i jeśli ktoś chce, to może dostać koc, by się ogrzać, jeśli mu zimno.

Ja też wstawiłem parę zdjęć z dnia zabiegu, gdzie za mną jest ich baner, bo niby skąd miałem wytrzasnąć foty, gdzie mam narysowaną linię, oraz fotki zaraz po pierwszym myciu głowy w ich klinice?! 

Tamten post nie jest żadną reklamą i jestem tego pewny, czytając przebieg zabiegu, normalnie widziałem przed oczami mój..

Co do metody DHI, ich lekarz ustala razem z Tobą linię i pobiera grafty. Zabieg transplantacji wykonuje inny lekarz/technik, który specjalizuje się w tej technice, pod czym lekarz Mehmet Sahin się podpisuje i również jest przy zabiegu i kontroluje przebieg.

Podsumowując kolego - nie odbierz tego jako atak, ale słaby ten Twój research. Jedynie do czego można się przyczepić to zabiegi ~5k graftów, gdzie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać przeżywalność, co pociągnie za sobą efekt i w jakim stanie bedzie donor po wygojeniu i odroście włosów - czy coś jeszcze z niego uda się wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, NESTY napisał:

Oni się odłączyli wcześniej, ja będąc w marcu miałem zabieg już w ich klinice, więc jesteś słabo poinformowany. Adam mówił, że metropolmed przestał zapewniać im odpowiednie warunki odnośnie zabiegu i zdecydowali się przenieść. 

"Historia z kocem to rewelacja" - zgadzam się, gość jest bardzo opiekuńczy i życzliwy. W sali zabiegowej nie ma jakiegoś super ciepła i jeśli ktoś chce, to może dostać koc, by się ogrzać, jeśli mu zimno.

Ja też wstawiłem parę zdjęć z dnia zabiegu, gdzie za mną jest ich baner, bo niby skąd miałem wytrzasnąć foty, gdzie mam narysowaną linię, oraz fotki zaraz po pierwszym myciu głowy w ich klinice?! 

Tamten post nie jest żadną reklamą i jestem tego pewny, czytając przebieg zabiegu, normalnie widziałem przed oczami mój..

Co do metody DHI, ich lekarz ustala razem z Tobą linię i pobiera grafty. Zabieg transplantacji wykonuje inny lekarz/technik, który specjalizuje się w tej technice, pod czym lekarz Mehmet Sahin się podpisuje i również jest przy zabiegu i kontroluje przebieg.

Podsumowując kolego - nie odbierz tego jako atak, ale słaby ten Twój research. Jedynie do czego można się przyczepić to zabiegi ~5k graftów, gdzie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać przeżywalność, co pociągnie za sobą efekt i w jakim stanie bedzie donor po wygojeniu i odroście włosów - czy coś jeszcze z niego uda się wyciągnąć.

Myślę że niech już każdy sam to oceni czy są to reklamy jak ktoś wstawia zdjęcia z banerami, logo danej firmy i swoją twarzą. To że "Adam powiedział"  to dla mnie żaden argument. Agenci i pracownicy firm nigdy nie działają przeciwko nim i co do zasady są bardzo opiekuńczy i życzliwi. W mojej ocenie jest dużo innych wartościowych firm w Stambule np. medhair, skymed polska czy serkan aygin. Mają zapisy do przodu na 2 miesiące i jakoś nikt od nich tego rodzaju reklam jak wy nie musi robić. Co innego normalne zdjęcia i opis. Tak czy inaczej ludzie którzy szukają, szperają są w miarę inteligentni, dociekliwi i takie relacje każdy sam oceni na ile są autentyczne a na ile nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, darek90 napisał:

Myślę że niech już każdy sam to oceni czy są to reklamy jak ktoś wstawia zdjęcia z banerami, logo danej firmy i swoją twarzą. To że "Adam powiedział"  to dla mnie żaden argument. Agenci i pracownicy firm nigdy nie działają przeciwko nim i co do zasady są bardzo opiekuńczy i życzliwi. W mojej ocenie jest dużo innych wartościowych firm w Stambule np. medhair, skymed polska czy serkan aygin. Mają zapisy do przodu na 2 miesiące i jakoś nikt od nich tego rodzaju reklam jak wy nie musi robić. Co innego normalne zdjęcia i opis. Tak czy inaczej ludzie którzy szukają, szperają są w miarę inteligentni, dociekliwi i takie relacje każdy sam oceni na ile są autentyczne a na ile nie. 

 Czyli skoro ktoś wrzuca zdjęcia z banerami z dnia zabiegu/po, to oznacza, że to jest reklama. Żebym wiedział, to do domu bym sobie wziął, żeby na każdym zdjęciu było logo kliniki. Odnośnie gościa po ht 5k graftów, jeśli ktoś nie potrzebuje specjalnie zachowywać anonimowości na forum i wrzuca zdjęcia nie ukrywając swojej twarzy, to też jest reklama? XD

Co do Adama jest właścicielem, a nie żadnym agentem, czy tam pracownikiem. Mieszka w Turcji (jego ojciec to Turek, matka jest Polką). Chyba normalne, że dba o klienta.. 

Ja tam żadnej reklamy nikomu nie robię. Najzwyczajniej w świecie nie lubię czytać bzdurnych opinii wyssanych z palca, na temat kliniki, która robi dobrą robotę u polskich klientów, a relacji z takiego skymed, czy medhair jakoś nie widziałem. Jestem wręcz w lekkim szoku, bo zrobiłem z dobrego serca mega relację z HT dla forumowiczów, a ktoś wręcz będzie mi tutaj wciskał, że robię komuś reklamę. Zapłaciłem 2190€, a wybrałem tą klinikę po relacji od Alana (można sobie niezłą beczkę pokręcić, jak czyta się te pierdoły w jego temacie znawców, a po 6 miesiącach gość miał efekt mega jak na jego stan i Turcję), oraz relacja Luki, który jako pierwszy tu na forum zrobił DHI i efekt również potężny jak za te pieniądze.

Kończąc mój wywód, każdy ma swój rozum, jest w miarę inteligentny i oceni czy mój post jest autentyczny czy jest reklamą. 

Tutaj nawet użytkownikowi Piotr128, który ma mega wiedzę odnośnie łysienia  i nie tylko zarzucano, że reklamuje cosmedice i acara. Mnie na tym forum nic nie zdziwi.

@Luka
zobacz

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...