free web hit counter Skocz do zawartości
NESTY

Jack Strong Hair 13.03.2021 DHI 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, darek90 napisał:

Myślę że niech już każdy sam to oceni czy są to reklamy jak ktoś wstawia zdjęcia z banerami, logo danej firmy i swoją twarzą. To że "Adam powiedział"  to dla mnie żaden argument. Agenci i pracownicy firm nigdy nie działają przeciwko nim i co do zasady są bardzo opiekuńczy i życzliwi. W mojej ocenie jest dużo innych wartościowych firm w Stambule np. medhair, skymed polska czy serkan aygin. Mają zapisy do przodu na 2 miesiące i jakoś nikt od nich tego rodzaju reklam jak wy nie musi robić. Co innego normalne zdjęcia i opis. Tak czy inaczej ludzie którzy szukają, szperają są w miarę inteligentni, dociekliwi i takie relacje każdy sam oceni na ile są autentyczne a na ile nie. 

Darek, w dupie mam co sobie myślisz, tak jak chyba reszta forum. Ja nie wstawiałem zdjęć z logiem, a miałem takie, ale swoimi zdjęciami zrobiłem reklamę metropolmed - leciałem z Jack Strong Hair. Z efektu jestem zadowolony i bardzo mnie ucieszy jak niejedna osoba nie przepłaci polskim partaczom tylko zrobi sobie dobrze za niemałe pieniądze. Więc potwierdzam - specjalnie zrobiłem reklamę - żeby inni widzieli gdzie dobrze sobie zrobić na przykładzie mojego efektu. Z NESTY prywatnie też jestem w kontakcie, właśnie dzięki forum. Inne osoby również się kontaktują przed wylotem i po - wymieniamy się doświadczeniami. Więc chłopie przestań filozofować i te swoje denne wpisy umieszczać bo chyba piszesz dla samego pisania, albo jesteś z meditravel i ci żal dupe ściska, że dobra klinikę sami pacjenci reklamują, a ty te swoje badziewie musisz sam. Bez odbioru - nie pisz bo beltnę. NESTY - nie tłumacz się frajerowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Luka napisał:

Darek, w dupie mam co sobie myślisz, tak jak chyba reszta forum. Ja nie wstawiałem zdjęć z logiem, a miałem takie, ale swoimi zdjęciami zrobiłem reklamę metropolmed - leciałem z Jack Strong Hair. Z efektu jestem zadowolony i bardzo mnie ucieszy jak niejedna osoba nie przepłaci polskim partaczom tylko zrobi sobie dobrze za niemałe pieniądze. Więc potwierdzam - specjalnie zrobiłem reklamę - żeby inni widzieli gdzie dobrze sobie zrobić na przykładzie mojego efektu. Z NESTY prywatnie też jestem w kontakcie, właśnie dzięki forum. Inne osoby również się kontaktują przed wylotem i po - wymieniamy się doświadczeniami. Więc chłopie przestań filozofować i te swoje denne wpisy umieszczać bo chyba piszesz dla samego pisania, albo jesteś z meditravel i ci żal dupe ściska, że dobra klinikę sami pacjenci reklamują, a ty te swoje badziewie musisz sam. Bez odbioru - nie pisz bo beltnę. NESTY - nie tłumacz się frajerowi.

Niech reszta forum oceni twój język i kulture czy jest na poziomie czy nie. Napisałem żeby osoby które to czytają same oceniły tą relacje. Polscy partacze to też jest chyba zbyt daleko idąca ocena.  Jestem też prywatnie w kontakcie z wieloma osobami zajmującymi się tą tematyką. Mnie nie znasz więc prosze nie wypowiadaj się. Doświadczeniami wymieniają się wszyscy. Gdybyś był spostrzegawczy i uważny to napisałem o medhair, skymed oraz flymedica. Nie było ani słowa o meditravel. Wejdź prosze na międzynarodowe fora i poczytaj o tych klinikach. Język nienawiści powinien być eliminowany. Naprawdę taki wywód jak napisałeś jest poniżej jakiegokolwiek poziomu tak czy inaczej nic do Ciebie nie mam i życzę powodzenia.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzanie w dyskusji wulgaryzmów jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Leciałem ze Skymed Polska dobre kilka miesięcy wstecz i mogę wszystkich zapewnić że prędzej czy później wrzucę zdjęcia. Klinika z którą współpracują jest jedną z kilku najlepszych w Turcji. Uważam też nazywanie Apaydina czy Aydina za nic również nie jest trafione. Piotrek faktycznie ma dużą wiedzę a Daro troche za mocno wyraża swoją opinie tylko że taką opinie wyraziło kilka osób. Naprawdę obelgi pod kogokolwiek adresem to nie jest rozwiązanie Panowie i zakończcie tą dyskusje. Wejdzcie sobie na strony www.medhair.pl   skymed.org.pl  czy flymedica.pl Wszystkie kliniki które reprezentują te firmy cieszą się uznaniem i renomą zarówno jeżeli chodzi o sprzęt same kliniki jak i chirurgów. Pozdrawiam i proszę naprawdę dajcie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nesty, jak tam sytuacja. Już minęło trochę czasu. Zadowolony z efektu końcowego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2021 o 21:36, klekoo91 napisał:

Panowie po rozmowie z JHS stosują punch 0,5... nie jest za cienki ? Nie uszkodzi cebulek włosa?

Hmm, spytaj od kiedy stosują taki puncher. Sam do końca nie wiem jakim mi pobierali, ale efekt jest sztos. 

W dniu 16.11.2021 o 15:24, Luka napisał:

Nesty, jak tam sytuacja. Już minęło trochę czasu. Zadowolony z efektu końcowego? 

Wrzucę w któryś dzień, nowe życie z tymi włosami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...