free web hit counter Skocz do zawartości
leolew

Gdzie na dogęszczanie w Turcji - drugi zabieg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

witam wszystkich po przerwie :) link do mojego zabiegu tutaj: NW6 - Maral 4k post up 6 miesiac - Leczenie chirurgiczne - Pokonaj Lysienie 

Po 1,5 roku od zabiegu u Marala, wyciągnięciu wniosków oraz znacznie większej wiedzy w temacie przymierzam się do drugiego zabiegu.

Nie będzie to już na pewno Maral Klinik i nie o to chodzi, że spaprali sprawę, wręcz przeciwnie - wciąż jestem zadowolony z tego co udało się 

osiągnąć patrząc na mój stan wyjściowy uważam, że nie jest źle. Aczkolwiek zadowolenie jest niepełne i widzę pewne mankamenty, które 

chciałbym zmienić. A mianowicie:

- chciałbym dogęścić przód, który jest o ten 1000-1500 graftów za rzadki (wciąż rozdziabuję włosy na pojedyncze by zakamuflować miejsca

   gdzie przebija się skóra głowy);

- zależy mi na minimalnym obniżeniu linii włosów o 0,5-1cm i zrobieniu lepszego tzw. 'transition zone';

- jeśli by to było możliwe, chciałbym też dogęścić gniazdo, które jest w podobnym stanie jak na ostatnich zdjęciach w moim wątku,

   (może minimalnie rzadsze, ponieważ od września zeszłego roku odstawiłem fina i by być szczerym - przestałem dbać i martwić się o włosy)

   ale nie potrzebuję tam gęstości niewiadomo jak wielkiej, na pewno przód głowy jest dla mnie ważniejszy;

- kierunek sadzenia wielu włosów na linii jest niewłaściwy moim zdaniem - wkurza mnie to strasznie, bo niektóre włosy sterczą na baczność

   a nawet po jakichś żelach, gumach do włosów nie chcą się położyć. Nie mogę z nimi nic zrobić. Widziałem na stronach kilku klinik, że jest to

  typowy błąd w budżetówkach gdzie przeszczepia się po kilka tys. graftów dziennie.

I teraz jaką klinikę wybrać, jeśli zależy mi na równowadze ceny do jakości. Nie posiadam budżetu na więcej niż 40tys zł, dlatego cena gra rolę

i wciąż raczej wybiorę klinikę w Turcji. Pytanie do tych, którzy mieli jeden lub więcej zabiegów, kogo byście polecili na drugi zabieg - typowe

dogęszczanie miejsca już przeszczepionego? 

Ja póki co skłaniałbym się ku klinice HLC w Ankarze. Proponują 2,7euro/graft wszystko manualnie. Nie robią więcej niż 2tys podczas zabiegu

i widziałem ich bardzo fajne efekty na youtube, właśnie z gatunku Hair Repair (czyli dogęszczanie i sadzenie jeszcze raz wcześniej już 

przeszczepionych włosów, których kierunek był nie taki jak trzeba). Wiadomo, że na reklamę wybiera się te najlepsze zabiegi, ale jedna relacja

szczególnie do mnie przemawia, gdyż stan mój obecny jest podobny do gościa, który zgłosił się do nich również po średnio-udanym zabiegu

i zrobili mu kapitalną robotę poprzez 3200 graftów w dwóch zabiegach. Link do tej relacji: Haartransplantation Türkei - HLC 3200 Grafts FUE repair - YouTube

Niedługo będę po szczepionce, więc liczę na wyjazd w okolicach lipca/sierpnia. Mam nadzieję, że nie będzie problemów przy przekroczeniu granicy.

 


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę.

Ktoś coś ?? Doświadczenia z dogęszczania ?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...