free web hit counter Skocz do zawartości
brandha

3 miesiące po przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem 3 miesiące po przeszczepie włosow, natomiast te włosy które nie wypadły ciągle są w skórze głowy i nie rosną , próbowałem je wyciągnać pęstą i wychodzą bardzo łatwo , bez żadnego oporu. Czy to normalne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego foto , wszczepione włosy nie rosną i z łatwością można je wyciągnać , do czego ci to zdjęcie? Pytam się czy to normalne i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Matrix_neo94 napisał:

Jeżeli włosy były pobierane z okolic odbytniczych to normalne 

Serio? Po co pisać takie komentarze. Autor się pyta, bo sytuacja dość nietypowa. Też myślę, że powinien odezwać się do swojej kliniki, ale może podniesie go trochę na duchy jak ktoś miał taki przypadek i go trochę uspokoi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak myślę , że może to jest wina tego ,że ogoliłem głowe i być może te przeszczepione włosy są zbyt krótkie ,aby wypadły podczas np. mycia głowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mlodykb napisał:

Serio? Po co pisać takie komentarze. Autor się pyta, bo sytuacja dość nietypowa. Też myślę, że powinien odezwać się do swojej kliniki, ale może podniesie go trochę na duchy jak ktoś miał taki przypadek i go trochę uspokoi. 

Po prostu staram się dostosować poziom do zadanego pytania. 

Gościu przeszczepione włosy wyciąga pęsetą 😁😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2021 o 10:03, brandha napisał:

Witam , jestem 3 miesiące po przeszczepie włosow, natomiast te włosy które nie wypadły ciągle są w skórze głowy i nie rosną , próbowałem je wyciągnać pęstą i wychodzą bardzo łatwo , bez żadnego oporu. Czy to normalne? 

To normalne. Jest to spowodowane tym, że włos przeszczepiony jeszcze nie zaczął rosnąć i nie wypycha tego "starego". Ale pęsetą nic nie wyciągaj. Mieszka już nie uszkodzisz bo to 3 miesiąc ale po co to robisz ? Nie panikuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, slavo18035 napisał:

To normalne. Jest to spowodowane tym, że włos przeszczepiony jeszcze nie zaczął rosnąć i nie wypycha tego "starego". Ale pęsetą nic nie wyciągaj. Mieszka już nie uszkodzisz bo to 3 miesiąc ale po co to robisz ? Nie panikuj. 

ja ich nie wyciągam(tylko na próbe)  , przeczytałem na zagraniczym forum ,że ktoś ma podobnie i spróbował włosa wyciągnąć pęstą i wyszedł bez oporu i tak samo jest u mnie, chciałem tylko zapytać czy to normalne że one są dalej w skórze , nie rosną i z łatwościa można je wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyjdą bez oporu gdyż ponad 90% włosów przeszczepionych wypada. One są martwe i tylko mechanicznie są zakotwiczone w skórze ale do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...