free web hit counter Skocz do zawartości
adam1991

Nurtujące pytania początkującego potencjalnego biorcy

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy wypadają?: gdzieś od 22 roku zaczęły się zakola itp

Zdjęcia obecnie: wiem że zakola już tylko chirurgicznie (biore pod uwage turcje ze wzgledu na cene / jednak musze jeszcze popatrzeć na realne rezultaty / nie chciałbym zostać tylko z bliznami po nie udanym przeszczepie). Teraz kwestia korony? Czy da sie coś z nią powalczyć chemia? Czy przed ewentualnym przeszczepem należy brać chemie wczesniej (np 6msc / zdania podzielone słyszałem).

I najaważniejsze... skąd brać fina itp. (jestem z poznania // czy jest jakis namiar na sprawdzonego trychologa... u wszystkich dermatologów jakich byłem a kilku ich było co prosze o fina czy cos na włosy to patrzą na mnie jak na debila...). i czy wgl jest sens brać już w tym etpie

Ogólnie suplementacja obecnie to: kreatyna, cynk, HMB, białko

Cytat

W Pana przypadku kluczowe jest uzupełnienie ubytków od czoła oraz zagęszczenie korony głowy. Rekomendujemy zabieg FUE. Postaramy się przeszczepić maksymalną możliwą ilość graftów. W skali Norwood-Hamilton określamy łysienie na stopień 3-4.

IMG_20210317_134502.jpg

IMG_20210317_134527.jpg

IMG_20210317_134529.jpg

IMG_20210317_134548.jpg

IMG_20210317_134610.jpg

IMG_20210317_134623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

idz do ogarnietego endokrynologa , powinien Ci przepisac fina bez problemu. Mysle ze warto brac fina, zobaczych jak reagujesz - jak sie zagesci- spoko mniej graftow wejdzie na HT, mniejszy koszt a jak nie zareagujesz dobrze- tez ok :) masz jasna sprawe, uderzasz w ht z maks iloscia graftow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poleci ktos "ogarnionego" endokrynologa z wlkp (prywatnie) żeby to zalaltwic szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi