free web hit counter Skocz do zawartości
Pawel1989

32 lata postępujące łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż sprawa wygląda tak, łysienie zaczęło postępować gdzieś od 26 roku życia. Prawe zakole zaczęło się powiększać, zaś lewe zaczęło się robić znacznie później, gdzieś od 28 roku życia.

Chciałbym się od Was przede wszystkim dowiedzieć jak ocenianie stan mojego owłosienia? Rozumiem, że czubek głowy uległ już solidnemu przerzedzeniu?

Pierwsze trzy zdjęcia są z dłuższymi włosami, a ostatnie dwa po strzyżeniu na 11mm

Ostatnie trzy fotki były robione z lampą błyskową.

DSC_0010.JPG

DSC_0017.JPG

DSC_0023.JPG

gotowe1.jpg

gotowe2.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Pawel1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do tej pory nie pojawiły się żadne komentarze odnośnie stanu mojego owłosienia na głowie. Zapomniałem również dodać, że moje włosy są obciążone niedoczynnością tarczycy. Przyjmowanie euthyroxu będzie dożywotnie.

Chciałbym się dowiedzieć, ile potrzeba by było graftów na te zakola, które posiadam wraz z obniżeniem linii czoła o powiedzmy jakiś 1cm?

I właśnie w kwestii ewentualnego przeszczepu jak oceniacie mój donor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wiele rzeczy ocenić ze zdjęć.

Najważniejsza kwestia to czy będziesz próbował lub już stosujesz jakiś bloker dht?  skoro wypadanie postępuje to chyba zdajesz sobie sprawę, że przeszczep nie rozwiąże problemu? 

Ogólnie to bym zaczął od blokera dht. Standard to finasteryd doustny a coś nieoficjalnego i miejscowego to RU58841. Dopiero po roku stosowania bym myślał o przeszczepie bo może będzie jakiś drobny odrost na przodzie.

Ilość graftów to myślę około 3500 ale jakoś specjalnie się na tym nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...