free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 2 tyg przyjacielskiej wizycie u dr Feriduniego. 
Poczyniłem wiele usprawnień i mogłem pracować pod jego nadzorem. Kupiłem taki sam sprzęt (WAW FUE dr Deveroy - wygooglajcie sobie co to)
Proponuję zabieg pokazowy z pełną recenzją postępów na forum. Zabieg 2000-2500 graftów max. Najlepiej same zakola. Oferta skierowana do 1 osoby, która nie miała wcześniej zabiegu. Cena 5zł/za graft. Zabieg w przyszłym tyg. Proszę o maile ze zdjęciami na info@klinikaprzybylski.pl

A. Przybylski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.06.2021 o 22:54, alopecia82 napisał:

Jestem po 2 tyg przyjacielskiej wizycie u dr Feriduniego. 
Poczyniłem wiele usprawnień i mogłem pracować pod jego nadzorem. Kupiłem taki sam sprzęt (WAW FUE dr Deveroy - wygooglajcie sobie co to)
Proponuję zabieg pokazowy z pełną recenzją postępów na forum. Zabieg 2000-2500 graftów max. Najlepiej same zakola. Oferta skierowana do 1 osoby, która nie miała wcześniej zabiegu. Cena 5zł/za graft. Zabieg w przyszłym tyg. Proszę o maile ze zdjęciami na info@klinikaprzybylski.pl

A. Przybylski

Gratuluje zakupu. Sprzęt sprzętem, ale bez wprawnej ręki to i waw nie pomoże. Uwaga na ustawienia i wielkość oscylacji ( angulation) źle ustawiona potrafi nieźle spieprzyć zabieg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kiniaminia napisał:

Gratuluje zakupu. Sprzęt sprzętem, ale bez wprawnej ręki to i waw nie pomoże. Uwaga na ustawienia i wielkość oscylacji ( angulation) źle ustawiona potrafi nieźle spieprzyć zabieg :)

Dlatego mam nastawienia od dr Feriduniego😁. Rozmawiałem z jego pielęgniarkami - nie modyfikują w ogóle ustawień. % graftów 1 włosowych wyniósł 10% we wszystkich przypadkach. Trzeba się natrudzić by źle pobrać graft. Wiercę tez je płyciej na 2-2,5 mm. Graft też jest obszerniejszy, grubszy - zawiera więcej tkanki wokół przy jednoczesnym pozostawieniu mniejszych dziurek/blizn 

E0E47FEC-F072-41BA-A586-92521AB64C1B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precyzyjnie wygląda. Ja bym się zgodził na taki zabieg tylko, że na początku przyszłego roku i u mnie będzie tak 3k graftów.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...