free web hit counter Skocz do zawartości
szoui

Przymiarki do przeszczepu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam 26 lat i poważnie myślę nad przeszczepem włosów. Aktualnie jestem w trakcie czytania opinii, efektów i szukania miejsca najlepszego do tego typu zabiegu. Dołączam  poglądowe zdjęcia jak to u mnie wygląda i liczę, że osoby, które mają to już za sobą podzielą się swoimi spostrzeżeniami a może i cennymi radami. Dodam, że dzisiaj byłem u trychologa i nigdy więcej tam już nie pójdę. Diagnoza łysienie androgenowe a potem wmawianie jakichś szamponów za 200 zł i innych zabiegów, których łączna wartość to ponad 6000 zł, gdzie dołożę drugie tyle i mam przeszczep, który jest po prostu skuteczny. 

Liczę na jakieś wskazówki, nigdy nie brałem żadnych hormonalnych rzeczy, typu finasteryd, może też warto? A i dodam że badałem kiedyś DHT i wynik wyszedł... PONIŻEJ normy. Dzisiaj ponowilem badania ale wynik dopiero za 14 dni. 

Jak w ogóle oceniacie po zdjęciach, jakich efektów mogę się spodziewać?  Akurat teraz mam bardzo krótko wygolone boki, tył, trochę góry (tydzień temu u fryzjera)

IMG_20210612_131450.jpg

IMG_20210612_131307.jpg

IMG_20210612_131317.jpg

IMG_20210612_131539.jpg

IMG_20210612_131450.jpg

IMG_20210612_131312.jpg

IMG_20210612_131413.jpg

IMG_20210612_131551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że na gnieździe finasteryd i ewentualnie minox by załatwił sprawę bo nie masz tam placka łysego od kilku lat, na zakolach też coś odrośnie

Wszedłbym na finasteryd i zobaczył czy są uboki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez finasterydu czy innego blokera dht to średnio z tym przeszczepem bo łysienie dalej postępuje.

Wejdź na fina na np rok, gniazdo może Ci w dużym stopniu zarosnąć a wtedy większość przeszczepu pójdzie na przód i będzie efekt lepszy i przede wszystkim zahamujesz/spowolnisz łysienie.

Wyniki hormonów mają jakieś znaczenie ale dużo zależy od wrażliwości mieszków włosowych na dht. 

Żadne zabiegi nie hamują wypadania. Podstawą musi być jakiś antyadrogen (fin, dutasteryd, RU58841)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szoui,

uważaj z fina. Jeżeli chcesz wchodzić w chemię to tylko pod okiem bardzo dobrego endokrynologa.

Kup sobie na pewno Loxon lub produkt nowszej generacji Spectral DNC-N (Nanoxidil) i ewentualnie szampon Revita. Taki zestaw powinien trochę wzmocnić włosy na koronie.

Ponieważ przodu nie da się już odtworzyć to pozostaje niestety tylko i wyłącznie przeszczep. Wiem co mówię ponieważ sam przez to przechodziłem.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hairaffair napisał:

szoui,

uważaj z fina. Jeżeli chcesz wchodzić w chemię to tylko pod okiem bardzo dobrego endokrynologa.

Kup sobie na pewno Loxon lub produkt nowszej generacji Spectral DNC-N (Nanoxidil) i ewentualnie szampon Revita. Taki zestaw powinien trochę wzmocnić włosy na koronie.

Ponieważ przodu nie da się już odtworzyć to pozostaje niestety tylko i wyłącznie przeszczep. Wiem co mówię ponieważ sam przez to przechodziłem.

Pozdrawiam!

Jak można takie bzdury pisać. Używanie samego minoxidilu jest kiepskim pomysłem i przede wszystkim nie jest rozwiązaniem długoterminowym.

Szampon na wypadanie włosów to najlepiej coś z kotekonazolem (zoxin med) ale to jest co najwyżej drobny dodatek. Musi być koniecznie antyandrogen. Włosy na przodzie da się w pewnym stopniu odzyskać ale jest to dużo trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zrobić przeszczep włosów.

Ja jestem ponad rok po zabiegu.

Sam miałem placek na górze :) a teraz nie ma po nim śladu. Przeszczep włosów jest trwały a wszystkie inne wcierki gó*** dają.

Janusz

januszczyzak86@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.06.2021 o 11:17, Januszczyzak86 napisał:

Polecam zrobić przeszczep włosów.

Ja jestem ponad rok po zabiegu.

Sam miałem placek na górze :) a teraz nie ma po nim śladu. Przeszczep włosów jest trwały a wszystkie inne wcierki gó*** dają.

Janusz

januszczyzak86@gmail.com

Gdzie robiłeś przeszczep?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...