free web hit counter Skocz do zawartości
astronix

Czy mogę coś jeszcze zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, piotr1281 napisał:

Powinno sie cyklować np 5 dni on 2 off ale to najlepiej w momencie jak już T wzrośnie i sie unormuje. Magnez ok

@piotr1281 ta b6 też? https://www.aptekagemini.pl/vitaminum-b6-teva-50-mg-50-tabletek-0015182

Ekstrakt z korzenia pokrzywy o takiej standaryzacji dostanę gdzieś w Polsce, czy raczej nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o to samo zapytać. W internecie dostępnych jest mnóstwo różnych supli pod nazwą tongkat ali, ale nie wiemy który jest sprawdzony i na pewno działa. @piotr1281 poleć nam coś sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, astronix napisał:

@piotr1281 a o tym słyszałeś? https://testosterone.pl/megabol-discovery-inh-ar-3g Powinno pomóc z podniszeniem T? Czy może zwiększać dht np.?

Używam tego suppla i chyba coś daje. Jak zbijasz dht finem doustnie to się nie martw, testosteron musiałby mega być wysoki by zniszczyć wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emptybox chyba nie przeczytałeś głównego posta, więc w skrócie - stosowałem topical fin, ale po niecałym miesiącu wywalilo mi gino. Do tego jak na swój wiek mam strasznie niski poziom testosteronu (wyniki w pierwszym poście), Piotr uważa, że to może być też przyczyną wypadania. Na ten moment mi zależy żeby doprowadzić się do stanu, gdzie będę mógł brać fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gino jest zapewne od tego że finasteryd blokując alfa5reduktaze zwiększa aromatyzację testosteronu w estradiol o jakieś 10-15%. Jeśli masz wrażliwe receptory estrogenowe w klatce piersiowej to nawet taki niewielki wzrost może robić problemy. Przyjmując środek blokujący aromatazę obniżasz E2 i zwiększasz wolny testosteron więc powinno w teorii pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jaki autor postu miał estrogen przed braniem fin. Był już na forum przypadek gdzie jedna osoba miała DHT ponad normę ale jednocześnie jej estrogen byl też 2 x ponad.  Tu też trzeba by to ustalić. Natomiast discovery nie sądzę żeby pomógł jakoś znacząco przy niskim testosteronie. On może pomóc kiedy testosteronu jest dużo  a kiedy DHT równocześnie  jest blokowany. Wtedy będzie działąć aromataza. Organizm zawsze będzie dążył do równowagi. Aromataza pojawia się również w okresie andropauzy u mężczyzn ale autor postu jest za mlody raczej na to. 

Edytowane przez piotr1281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...