free web hit counter Skocz do zawartości
salvador

Ru kuracja ..coo dalej..help

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nietypowy problem otoz stosuje Ru od 15 lutego...przez ten czas zwiekszałem dawki... od prawie dwoch miesiecy jestem na dawce ok 5% czyli ok 0.400g ru na 6 ml sprirytusu i 2.6 glikolu...przez co zauwazyłem tylko lnienienie gdy zwiekszałem dawki ...zero od odrostow ...mam problemy z grzywką wlosy tam są poprostu żadkie szczegolnie linia dodatkowo zwiekszyły mi sie lekko zakola...czy Ru na mnie nie działa?? po takim czasie zero odrostu? a wiekszy ubytek niz przed startem...co mam robic dalej?? dodatkowo biore duta co 3 dzien...loxonu nie stosuje poniewaz mam tylko lnienie i tyle a stosowalem rok czasu....niewiem co dalej ...biotyne 5 mg także biore....vczy są jakies przypadki po ru by ktos mial efekty dopiero po roku czasu? zaznaczam gdy zaczołem walke z kuracją miałem wlosy w dobrej kondycji....ale teraz juz wieksze przezedzenia na lini dodatkowo wieksze wciecia ....jest jakis dobry srodek ktory stymuluje porost wlosow? bralem foligeny ale to są takze jakies gowna ...niech ktoś poratuje wiedzą...rece opadają tylke kasy idzie i w hhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest dzienna dawką którą stosujesz (podana w mg)? Zakładam że to było RU od Kane'a i teraz jest pytanie czy Twoje RU miało nieprzyjemny zapach, bo ostatnio była partia od niego właśnie z nieciekawym zapachem i nie była efektywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charakterystyczny zapach farby może występować w przypadku RU.

 

Ale była jedna porcja która dosłownie śmierdziała (nie farbą) i właśnie ta była źle oczyszczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmierdzący zapach Panowie ciezko opisac...w lutym sie k.anczy takze z wami bede wtedy probowal zamawiac..moze rum? znacie cos dobrego na porost ? oprocz minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na mnie podobnie Ru dzialalo albo raczej nie dzialalo tak jak na Ciebie. Niewazne czy od kane'a czy amerykanskie. Moze po prostu niektore organizmy tak na to Ru z odwrotnym skutkiem od zamierzonego dziala:/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck brak slow...wystartowalem ...z kuracja JAK MIALEM DOBRA LINIE MIN WCIECIE A TERAZ TO PARANOJA...I TO Z DUTEM NA CZELE...ZNAICE COS NA POROST OPROCZ MINOXA? BO ROWNIEZ NIE DZIALA MAM TYLKO LNIENIE POCZYM SIE USPOKAJA I TO CO WYPADLO NIE WYRASTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brales przed dutem fina? Minox, RU niestety tez mi sie pogarszalo. Moze warto sprobowac AHK/ASC?? Testuje na sobie CB i ciezko mi na razie ocenic, bo dopiero 1.5 miesiaca, ale wypadanie zmniejszylo sie o 50% biorac pod uwage co sie dzialo przy RU.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum. Zapisałem się na zamówienie na RU i czytając Wasze posty jestem trochę załamany. Martwię się tym, że wpadnie mi jeszcze wiecej włosów ( wcześniej stosowałem tylko minox 2% bez blokera i zamiast odrostów mam ubytki). Co radzicie? Nie chcę stracic jeszcze więcej włosów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te ostatnio czytalem troche opinii o RU ktore mowily o odwrotnym skutku kuracji, w sensie zdecydowanego pogorszenia lini, linienia po ktorym nic nie wyrasta, sam zastanawiam sie nad ewentualnie daniem RU na czubek glowy, a na zakola jedynie ASC, choc troche mnie perspektywa przyspieszenia procesu przeraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, ale przy moim funduszu nic innego za bardzo nie ma. Więc wychodzę z założenia, że chcę zaryzykować skoro i tak łysienie postępuje szybko.

Ru stosuję już ponad miesiąc, fina jakieś 8-9 miesięcy (5 tyg. przerwy w połowie tych 8 miesięcy), miałem ostre linienie sierpień-wrzesień. Od dodania Ru do kuracji zakola przerzedziły się, ale góra z gniazdem zagęściła. Może to być też wynikiem biotyny (kończę 3 miesiąc).

Wracając do ryzyka, ja już dawno temu zniszczyłem sobie linię minoksem

Żyć trzeba, z włosami czy bez nich. Trzeba pamiętać, że jak jeszcze nigdy są prowadzone teraz badania nad nowymi technologiami. Łysieniem zacząłem się interesować i walczyć z nim równo z początkiem roku, mam nadzieję, że za 3 miesiące miło się zaskoczę porównując zdjęcia o ile Ru nie zawiedzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHK/ASC?? co to jest? przyznam szczerze ze nieznam....nie jestem w temacie ile kosztuje ? nie wioem czy wracac do loxonu? z flu> i stosowaqc loxon z flu plus ru? kurde dawniej jak wystartowalem z loxonem to tylko bajzer sie zrobil na grzywce....i przez rok nic nie bylo poprawy wyzucilem w pizdu...jak myslicie wracac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 9 miesiącach stosowania RU dochodze do wniosku ze to strata kasy i czasu ,podobne odczucia do autora tematu i z tego co sie orientuje wielu innych stosujących,stan na głowie zdecydowanie gorszy niz sprzed kuracji.Koncze swoje zapasy i good bye RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja1922, ale używałeś tylko RU od Kane?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru od Kane i teraz z USA,po RU od Kane zauwazylem znaczne pogorszenie dosłownie w 2 miesiace poleciało bardzo duzo,obecnie jestem na RU z USA.Włosy mi nie wypadają z tym ze wzmożone wypadanie włosów ja miałem na poczatku swojej przygody z łysieniem,w wannie po 200 włosów pamietam to uczucie i bezsilność ,teraz włosy praktycznie mi nie wypadają z tym ze w dalszym ciagu sie miniaturyzują wiec niewiele daje to ze cos zapobiega wypadaniu skoro włos i tak staje sie coraz cienszy az wkoncu niewidoczny,ja swoją czuprynke która juz jest w cienkim stanie obserwuje dosc szczególowo i widze wyrazne pogorszenie wiec moja opinia na temat RU jest taka ze jest bezskuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AHK/ASC?? co to jest? przyznam szczerze ze nieznam....nie jestem w temacie ile kosztuje ? nie wioem czy wracac do loxonu? z flu> i stosowaqc loxon z flu plus ru? kurde dawniej jak wystartowalem z loxonem to tylko bajzer sie zrobil na grzywce....i przez rok nic nie bylo poprawy wyzucilem w pizdu...jak myslicie wracac??

 

Poczytaj forum:)

Jezeli chodzi o minox , mi tez wiele spieprzyl, ale bezustannie stosuje. Jezeli rzuciles raczej nie wracaj, bo nie ma sensu:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ru od Kane i teraz z USA,po RU od Kane zauwazylem znaczne pogorszenie dosłownie w 2 miesiace poleciało bardzo duzo,obecnie jestem na RU z USA.Włosy mi nie wypadają z tym ze wzmożone wypadanie włosów ja miałem na poczatku swojej przygody z łysieniem,w wannie po 200 włosów pamietam to uczucie i bezsilność ,teraz włosy praktycznie mi nie wypadają z tym ze w dalszym ciagu sie miniaturyzują wiec niewiele daje to ze cos zapobiega wypadaniu skoro włos i tak staje sie coraz cienszy az wkoncu niewidoczny,ja swoją czuprynke która juz jest w cienkim stanie obserwuje dosc szczególowo i widze wyrazne pogorszenie wiec moja opinia na temat RU jest taka ze jest bezskuteczne.

 

moze masz na tyle mocne łysienie, że u Ciebie RU tylko spowalnia ten proces. Ja jednak na Twoim miejscu dałbym trochę więcej czasu RU z USA (choć nie wiem ile stosujesz, ale chyba krótko?). Ja też spodziewałem się czegoś więcej od ru, ale mówienie, że jest bezskuteczny na pewno nie jest prawdą.

U mnie na 100% sytuacja się nie pogarsza i będę zamawiał znowu. I tak za niedługo zostanie mi do wypróbowania tylko fin i dut, ale póki stan się nie pogorszy to na pewno ich się nie chwycę. W danej chwili nie ma lepszego antyandrogenu zewnętrznie od RU.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...