free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszczep w styczniu w Turcji - moja historia.
1. Na początku oczywiście chciałem się leczyć w Polsce udałem się do trychologa aby się wgłębić w temat łysienia, chorób i czy w ogóle nadaje się do przeszczepu. Oczywiście pani trycholog powiedziała ze przeszczep to ostateczność i chciała mnie leczyć czarodziejskimi szamponami i wcierkami jednej z warszawskich firm, które słono kosztowały. Zapytałem tylko czy nie mam chorób skory i czy moje włosy nadają się do przeszczepu - powiedziała ze tak. 

2. Poszukiwanie kliniki w Polsce i Turcji. Po usłyszeniu polskich cen odrazu zrezygnowałem. Po usłyszeniu cen polskich pośredników ( firm które się tym zajmują) również zrezygnowałem i zacząłem szukac na forum pokonajlysienie klinik z dobra opinia ludzi. Zajęło mi to trochę czasu. Z klinikami kontaktowałem się za pośrednictwa whatsup. Wybrałem klinikę w Stambule. Kontakt przez whatsup z bardzo miłym Turkiem o imieniu Javuz nr whatsup +90 542 199 03 04.Na whatsup ustalony termin, metoda przeszczepu wybrałem FUE. Rezerwacja biletów - na jej podstawie zarezerowalal mi hotel oraz ustalił termin. 
Wykonałem test pcr i z Okęcia poleciałem lotem do stambulu. Tam odebrał mnie z lotniska gościu i zawiózł czarnym mercedesem do hotelu. 
Zakwaterowanie i nocka w hotelu rano śniadanko ( nie pijemy kawy ani herbaty) i o umówionej godzinie podjechał kierowca który zawiózł mnie do szpitala. 
3. Dzień operacji kierowca zawiózł mnie do academic hospital w Stambule gdzie odbyła się operacja.
W szpitalu najpierw płatność za przeszczep.
Konsultacja z doktorem + malowanie lini na czole jak ma przebiegać. Można sobie ustawić wyżej/niżej wg własnego uznania ( nie można mieć pieprzyków na czole - ja akurat nam wiec nie mogłem niżej )
Pobierano krew dwie fiołki ( 1 badania 2 prp), golenie na łyso ustawienie wygodnie łóżeczka i przejście do operacji.
Znieczulenie miejscowe - nieprzyjemna sprawa, wbijanie zastrzyków w tylna cześć głowy. Znieczulenie zaczęło działać po chwili i zaczęło się pobieranie graftow trwało Ok 2-2,5 godziny pobrano mi Ok 3600-3700. 
Po tym czasie przerwa na obiad
A następnie znieczulenie przedniej czesci głowy i wkładanie graftow. Mniej bolesne znieczulenie i wkładanie graftow Ok 6/7h nie wiem ile dokładnie bo zasnąłem. 
Przeszczepiono mi 3600 graftow. 
Założono opatrunek, dano szampony i pinke oraz opaskę poduszkę i kapelusz.
Spanie tylko na poduszce turystycznej i tylko na plecach przez pierwszy tydzień. 
Następnego dnia kierowca znów zawiózł mnie do kliniki - 1 mycie oraz pokaz jak to później robić samemu. 
Odwieźli mnie na lotnisko i powrót do polski.

Na zdjęciach poniżej pokaże jak wyglądała moja głowa przed operacja, w dzień operacji, oraz jak wyglądał proces odrostu włosów. 

Przeszczep miałem robiony 06.01.2021 jestem obecnie 7 miesięcy po przeszczepie.
Stosuje:
 finasteryd (finahit opakowanie 2zl na miesiąc)
Minixidil 5% ( alocutan forte 25zl na miesiąc)
Oraz witaminy biotynę,skrzyp, cynk. 

Obecnie ten Turek nadal pracuje w academic hospital pracuje z tymi samymi ludźmi oraz z doktorem Dr.Fatih Köroğlu. 

Dołączam Instagram 

https://instagram.com/mr.yavuzclinic?utm_medium=copy_link

Dołączam fb:

https://mryavuzclinic.com

Dołączam nr kontaktowy pod którym można się z nim skontaktować: 
+90 542 199 03 04 Javuz. 

Operacja na dzień dzisiejszy kosztuje 1500euro z przejazdem na lotnisko i spowrotem oraz z opłaconym hotelem z jedzeniem. Bilety lotnicze we własnym zakresie tak jak ja robiłem. Z tego co wiem jest to https://www.hilton.com/en/hotels/istumdi-doubletree-istanbul-umraniye/

Jeśli są jakie pytania można zadawać jeśli o czymś zapomniałem to dopisze.

A14DD8A1-3C3F-4E74-9053-2B195806D33C.jpeg

C7D65419-6E6F-471F-BCEC-D5FF64821065.jpeg

DB0711A5-B783-4D5A-AEE3-56AF21FD33CB.jpeg

8A55D40E-E933-44AC-97BA-E7D43CA7E76A.jpeg

D6EC8E22-B3D6-4909-BEC9-50310E4E2321.jpeg

41979D6C-7742-4207-9C09-781E7AE24633.jpeg

41117276-CEFD-4F46-BFEF-85BBEA0D24ED.jpeg

CBC65CF0-CCD2-4EBB-81A3-F5EF4F0646A9.jpeg

38C880F3-FBFA-4001-BD43-60562970979A.jpeg

2BB78EB3-0AEF-4CFA-93C5-6752A4E708B5.jpeg

057F568E-85E2-4538-9D5C-8DE83CFE09F5.jpeg

7726B114-E57E-4108-A7AE-408DB1CBB7E3.jpeg

E9AFA2E0-2E2E-4CC3-BACE-855764FEB50A.jpeg

719FE755-595D-41FA-83E8-CF351F5C0568.jpeg

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, inny człowiek co? :D

Wrzuć jakaś fotkę linii i ogólnie włosów z bliska jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tony1988 Po pierwsze super efekt😊 Za zabieg płaciłeś 1100 euro (tak pisałeś w innym wątku)? Robiłeś w klinice metropolmed, ale teraz piszesz, że obecnie ten Turek nadal pracuje w academic hospital z tymi samymi ludźmi oraz z doktorem Dr.Fatih Köroğlu. Zmienili miejsce? Możesz napisać jak wyglądała konsultacja z doktorem? Czy oprócz wyznaczania linii włosów mierzył jakoś dokładnie jakość donoru? Rozumiem, że podczas zabiegu doktor nie był obecny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg był wykonany klinice metropolmed ? Ale już tam Twój lekarz nie pracuje ?wystarczy angielski komunikatywny by z tym turkiem dogadać ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy nick wskazuje Twój wiek, - jeśli nie - możesz zdradzić ile masz lat, i czy łysienie przebiegało u ciebie stopniowo od ~20 roku życia, czy bardziej gwałtownie w późniejszym czasie?

Ps. efekt super - jak dzień do nocy, - gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...