free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Ktoś na forum sprowadza topical fina? np liposomial?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest ktoś z forum, kto sprowadza topical fina? Jeżeli tak, prosiłbym o komentarz, lub wiadomość prywatną, mam parę osób które chciały by ogarnąć ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko @Caraos stosuje liposomal gel. Procedura zakupu nie jest taka łatwa ponieważ potrzebna jest recepta i wysyłka z apteki we Włoszech. Sam też się zastanawiam nad tym produktem więc jakby było zamówienie to chyba się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Hairnotic napisał:

Z tego co wiem to tylko @Caraos stosuje liposomal gel. Procedura zakupu nie jest taka łatwa ponieważ potrzebna jest recepta i wysyłka z apteki we Włoszech. Sam też się zastanawiam nad tym produktem więc jakby było zamówienie to chyba się skuszę.

Dokładnie, sam chce napisać do nich mam nawet meila, ale widzę że mega to będzie skomplikowane, przez pewien okres miałem kontakt z Caraosem, teraz widzę że czasem się loguje ale nie można nawiązać kontaktu, a fajnie by było bo co raz więcej osób się zbiera, jak nie to możemy sami próbować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xx2x napisał:

podłączam się, też jestem zainteresowany

Pisałem na ich stronę, da się sprowadzić ale dosyć masakryczne ceny xD 360 zł chyba za 30 ml, jak Caraos jescze był dostępny było ugrać za około 200 zł, teraz zero odzewu od niego, więc nie wiem co robimy panowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mlodylysolekGdansk napisał:

Przecież za 230 macie 60 ml fina topical w sklepie internetowym od polskiego sprzedawcy, po co kombinować?

Ale to jest jakiś inny skład i chyba z minoxidilem, pokaż link w ogóle jak możesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W googlach wpisz polaris 10 i pierwszy link. Inny skład, a czego oczekujecie po wcierce z finem? macie tam fina, minoxa plus kilka dodatków, czyli to co działa na odrost, czego więcej trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2021 o 23:12, mlodylysolekGdansk napisał:

W googlach wpisz polaris 10 i pierwszy link. Inny skład, a czego oczekujecie po wcierce z finem? macie tam fina, minoxa plus kilka dodatków, czyli to co działa na odrost, czego więcej trzeba?

Używałeś polarisa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...