free web hit counter Skocz do zawartości
Konrad92

Przeszczep włosów jaka klinika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy, mam 30 lat zastanawiam się nad przeszczepem włosów , napisałem do meditravel-Clinicany(proponują 5000k graft,obiecują 4000  a jak się uda i 5k, i aestepool (czekam na odpowiedź ), z polskich myślałem nad ot.co i klinice przeszczepu włosów artasem(czekam na wycenę). Włosów to na górze mam bardzo mało ,duże zakola przerzedzenia i na górze lysawe gniazdo, w rodzinie niby każdy ma włosy:) być może od czynników stresowych (lub kiedyś przez testosteron brałem około roku ,badania hormonalne ok ,skóra głowy ok ,trycholog poza pakietem kuracji za 3tys rozkłada rece:) zacząłem używać minoksydyl narazie bez efektów . Proszę o naprowadzenie na turecka klinike lub dobra polska najlepiej z tłumaczem żeby czuć się pewniej , i czy ktoś się wybiera wrzesień -pazdziernik ??? Zdjęcia dodaje są pod światło oceńcie sami co to się porobiło w tym wieku ,dobrego dnia wszystkim !

IMG_20210718_175831.jpg

IMG_20210718_175248.jpg

IMG_20210718_172805.jpg

IMG_20210718_172752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, tel napisał:

Polecam wybrać się na konsulacje w kilku miejscach i zobaczyć co Ci powiedzą. W wielu klinikach konsultacje takie są bezpłatne, a przynajmniej w niskiej cenie.

Nie wiem czy ma dla Ciebie tutaj znaczenie miejsce w jakim będzie odbywał się zabieg, ale jestem w stanie zaproponować klinike w Krakowie, jest to klinika medycyny estetycznej BOna Dea:

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/

Na stronie jest kontakt. Jest tam wykonywany przeszczep włosów metodą fue. Na stronie jest opiane, na czym polega. 

Tak dziekuje, już napisałem do kilku miejsc , nie ukrywam że wolałbym w Polsce , ryzyko jest w Turcji i tutaj , z tym że w Polsce porównując ceny tak jakby przeplacamy. Aby jakosc zabiegu była wysoka na tym najbardziej mi zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...