free web hit counter Skocz do zawartości
Bane1

41 lat wyjazd do Turcji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Trafiłem na forum trochę przez przypadek, a mianowicie zacząłem rozważać wyjazd do Turcji, konkretnie Serin, JSH...., jednakże po kilkugodzinnym bycie na forum, - mam co do tego poważne obawy co do jakości usług tam świadczonych. Nie chcę też podejmować tak polecanej tu kuracji finasterydami, gdyż aż tak mi na tych włosach nie zależy ( pewnie to się robi z wiekiem). Mam wrażenie, że w tym roku bardzo mi to przyspieszyło, zresztą sam fryzjer ( nie pytany ) to zauważył. Co ciekawe starszy brat, ojciec, dziadek ze strony ojca  mają/miał tylko delikatne zakola, a ogólnie można powiedzieć, że mają gęste włosu. U mnie zaczęło coś się dziać mniej więcej w wieku 20 lat - korona zaczęła dostawać delikatnego prześwitu.

Wstępnie JSH zakwalifikował mnie jako łysienie androgenowe NW3-4, - na 4500-5000graftów. Co ciekawe - po napisaniu do nich o to , jak to się ma na to co jest napisane w pliku pdf małym drukiem, a mianowicie , że standardowo podczas jednego zabiegu można przeszczepić ok.4000graftów - mail pozostaje bez odpowiedzi od 4 dni, a normalnie odpowiadają w ciągu godziny/dwóch. 

Może ktoś na podstawie przesłanych zdjęć - coś mądrego doradzi, - czy jednak iść w tą Turcję, czy szukać kliniki na miejscu...

Dziękuję i liczę, że ktoś coś mądrego mi podpowie.

20210713_134354.jpg

20210713_134411.jpg

20210713_134423.jpg

20210713_134438.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi kliniki to odpuść od razu Polskę. W Polsce raczej nie zrobią Ci większej ilości graftów niż 2500 (a przy Twoim ubytku potrzeba więcej). Do tego zapłacisz dużo więcej niż za podobną/lepszą jakość np w Turcji.

Do tego kwestia budżetu. Tańsze kliniki to 10k zł, droższe to nawet 50, ale oczywiście idzie za tym jakość (donor lepiej zadbany, lepsza i naturalniejsza linia włosów, lepsza gęstość bo większy % graftów się przyjmuje). Dokładniej kliniki Ci nie polecę bo słabo w tym siedzę, ale warto dokładnie przejrzeć cały dział o przeszczepach.

Odnośnie finasterydu. Jeżeli zauważyłeś, że włosy ostatnio mocno lecą to żeby się nie okazało, że 2 lata po przeszczepie pojawią się nowe ubytki. Niby w wieku 41 lat już powinno lecieć tego dużo mniej ale różnie to bywa. Na Twoim miejscu poszukałbym finasterydu do stosowania miejscowego (wtedy dht w organizmie zmniejsza się o 20-25% więc raczej skutków ubocznych nie będzie, choć też trzeba zrobić dobre strzężenie i pojazd czyli całą mieszankę), żeby zahamować dalsze wypadanie. Problem tylko jest taki, że ciężko dorwać pewne źródło lub pojazd do finasterydu miejscowego.  Jedyny bardziej znany to Polaris ale ma on w sobie minoxidil, którego nie każdy chce używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, galed12 napisał:

Jeśli chodzi kliniki to odpuść od razu Polskę. W Polsce raczej nie zrobią Ci większej ilości graftów niż 2500 (a przy Twoim ubytku potrzeba więcej). Do tego zapłacisz dużo więcej niż za podobną/lepszą jakość np w Turcji.

Do tego kwestia budżetu. Tańsze kliniki to 10k zł, droższe to nawet 50, ale oczywiście idzie za tym jakość (donor lepiej zadbany, lepsza i naturalniejsza linia włosów, lepsza gęstość bo większy % graftów się przyjmuje). Dokładniej kliniki Ci nie polecę bo słabo w tym siedzę, ale warto dokładnie przejrzeć cały dział o przeszczepach.

Odnośnie finasterydu. Jeżeli zauważyłeś, że włosy ostatnio mocno lecą to żeby się nie okazało, że 2 lata po przeszczepie pojawią się nowe ubytki. Niby w wieku 41 lat już powinno lecieć tego dużo mniej ale różnie to bywa. Na Twoim miejscu poszukałbym finasterydu do stosowania miejscowego (wtedy dht w organizmie zmniejsza się o 20-25% więc raczej skutków ubocznych nie będzie, choć też trzeba zrobić dobre strzężenie i pojazd czyli całą mieszankę), żeby zahamować dalsze wypadanie. Problem tylko jest taki, że ciężko dorwać pewne źródło lub pojazd do finasterydu miejscowego.  Jedyny bardziej znany to Polaris ale ma on w sobie minoxidil, którego nie każdy chce używać.

Dzięki wielkie - o takie informacje mi chodziło.

Ps. co do klinik skupić się na Turcji? Budżet powiedzmy 25k zł.

Edytowane przez Bane1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli masz dobrą strefę dawczą na głowie, to standardowo podczas jednego zabiegu można przeszczepić około 4000 graftów."

To jest bardzo ogólnikowe, bo jeśli ktoś ma grube gęste włosy (gdzie raczej Polacy do szczęśliwców nie należą), to wyciągnięcie tych 3500-4000 graftów wystarczy do pokrycia nw3-4 i przerzedzenie z tyłu nie będzie rzucać się w oczy. Tutaj nie chodzi o to, że podczas jednej sesji mogą Ci przeszczepić max 4000 graftów. Jeśli trzeba będzie przeszczepić więcej, to wyjmą więcej kosztem wyglądu tyłu głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, NESTY napisał:

"Jeśli masz dobrą strefę dawczą na głowie, to standardowo podczas jednego zabiegu można przeszczepić około 4000 graftów."

To jest bardzo ogólnikowe, bo jeśli ktoś ma grube gęste włosy (gdzie raczej Polacy do szczęśliwców nie należą), to wyciągnięcie tych 3500-4000 graftów wystarczy do pokrycia nw3-4 i przerzedzenie z tyłu nie będzie rzucać się w oczy. Tutaj nie chodzi o to, że podczas jednej sesji mogą Ci przeszczepić max 4000 graftów. Jeśli trzeba będzie przeszczepić więcej, to wyjmą więcej kosztem wyglądu tyłu głowy.

Czy można gdzieś w Pl umówić się na badania i ocenę tego donoru, ogólnie jakości włosów. Trochę mnie zastanawia to, że kliniki tureckie - robią oceny tylko na podstawie przesłanych zdjęć. Żadnych badań, "wywiad" wg mnie mizerny, albo w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bane1 napisał:

Czy można gdzieś w Pl umówić się na badania i ocenę tego donoru, ogólnie jakości włosów. Trochę mnie zastanawia to, że kliniki tureckie - robią oceny tylko na podstawie przesłanych zdjęć. Żadnych badań, "wywiad" wg mnie mizerny, albo w ogóle.

Jak chcesz, by ktoś w Polsce ocenił Twój donor, to pewnie trycholog, bądź dermatolog mógłby to zrobić. Ze zdjęć widać, że nie masz cienkich włosów, wydają się gęste, więc nadajesz się do HT. W sumie lepiej mieć bardziej przerzedzony tył, który w razie czego zamaskujesz dłuższym włosem i dobrze zrobiony przód, który nadaje twarzy kształtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie.

Jestem świeżo po wizycie u fryzjera.  Prosił bym jeszcze raz, w miarę możliwości o ocenę stanu/jakości włosów, do podjęcia kroków w kierunku przeszczepu.

Dziękuję za każdą odpowiedź. 

20210726_130446.jpg

20210726_130453.jpg

20210726_130501.jpg

20210726_130514.jpg

 

20210726_130533.jpg

20210726_130541.jpg

20210726_130545.jpg

20210726_130529.jpg

Edytowane przez Bane1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zainteresową cosmedica i Dr Acarem, Nie jest najtańszy ale jeżeli sam wykonuje zabieg to linie porafi ustawic elegancką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2021 o 11:38, piotr1281 napisał:

Ja bym się zainteresową cosmedica i Dr Acarem, Nie jest najtańszy ale jeżeli sam wykonuje zabieg to linie porafi ustawic elegancką

A co na temat innych klinik z Turcji ? Meditravel/clinicana, JSH/mertocoś, Skymed/estepalace czy Flymedica ? O tych mam wiedze bo opinie czytałem. Zresztą jest ich cała masa a coś trzeba wybrać, jeszcze się troche waham. Czasem warto wypośrodkować temat. Mimo że jakąś wiedze mam czekam na inne opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Acara przylatuje kupa ludzi ze stanów , nie wiem jakie są opinie o jego technikach ale o nim samym piszą tylko dobrze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony napisze że korzystałem z polskiego pośrednika Skymed Polska. Jestem 6 miesięcy po zabiegu i narazie wszystko wygląda dobrze. Poleciałem z polecenia znajomego który skorzystał z ich usług wcześniej.  O Acarze czytałem również pochlebne opinie tyle że cena była dużo wyższa. Zresztą dobrych opini było wiele. Tam lekarze nie robili mi całego zabiegu tylko ten najważniejszy czyli nacięcie przed wprowadzeniem graftów i umiejscowienie ich w głowie (podobno najważniejsze). Jak będę miał pełne efekty to może wstawie choć ja jak większość z nas chce zachować anonimowość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotr1281 Też zastanawiam się nad przeszczepem i po tym co zobaczyłem i przeczytałem to Dr. Acar przesunął się na pierwsze miejsce w moim rankingu. Ceny nie są wcale jakieś wysokie. Wiadomo najlepsza opcja gdzie grafty wszczepia osobiście Dr. Acar jest najlepsza. Ale zastanawiam się która z tych 3 opcji cenowych ma najlepszy stosunek jakość/cena. Czy warto dopłacać do: DHI Implanter Pen i 6 month hair power boost pack? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem i jest sens dopłacić do wersji z  DHI Implanter Pen i micro Sapphire. Teraz kwestia tylko z doktorem czy bez:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty z tym Acarem to chyba jakiś naganiacz jesteś.  Robiłem dokładny przegląd klinik i jest bardzo dużo które prezentują zbliżony poziom. O twojej klinice też czytałem i ma swoje wady jak i zalety. Jak on ma to robić osobiście to jest dużo drożej a nie troche. W mojej ocenie warto wziąć pod uwagę aestepool oraz skymed polska (w zależności kogo na co stać). Jak ktoś ma dużo w portfelu i chce być dopieszczony wtedy meditravel (tyle że na jakość wykonanego zabiegu nie będzie miało to wpływu bardziej na komfort pobytu w Stambule. Jak ktoś dysponuje większymi funduszami to Kaan Pekiner Ankara albo Bruno Jacobovski Barcelona. Wszystko zależy ile w portfelu jak to w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, darek90 napisał:

Ty z tym Acarem to chyba jakiś naganiacz jesteś.  Robiłem dokładny przegląd klinik i jest bardzo dużo które prezentują zbliżony poziom. O twojej klinice też czytałem i ma swoje wady jak i zalety. Jak on ma to robić osobiście to jest dużo drożej a nie troche. W mojej ocenie warto wziąć pod uwagę aestepool oraz skymed polska (w zależności kogo na co stać). Jak ktoś ma dużo w portfelu i chce być dopieszczony wtedy meditravel (tyle że na jakość wykonanego zabiegu nie będzie miało to wpływu bardziej na komfort pobytu w Stambule. Jak ktoś dysponuje większymi funduszami to Kaan Pekiner Ankara albo Bruno Jacobovski Barcelona. Wszystko zależy ile w portfelu jak to w życiu.

Żaden ze mnie naganiacz. Robiłem swój research i ta klinika wygląda bardzo dobrze, a cenowo zbliżona do innych. Możliwe, że te kliniki, które wymieniłeś mają lepszy stosunek jakość/cena.

Jak już piszesz, że wymienione przez ciebie kliniki są lepsze to napisz od razu dlaczego., też się uczę i szukam. Dlatego też pytam czy jest sens dopłacać do zabiegu z doktorem.

No i cena dla zabiegów wykonywanych przez doktora. Jak piszesz, że Meditravel porównywalny efekt, a pobyt lepszy to nie ma co brać pod uwagę, bo nam wszystkim chodzi po dobry przesczep a nie wakacje;) 

Rozpatrujemy tylko kliniki w Turcji bo na droższe (Couto, Feriduni, Bruno, Bisagna) nas nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mam na myśli @piotr1281 chyba że jesteście w koincydencji (myślę że warto sprawdzić). Zresztą nieważne. Przymierzam się do zabiegu przeszczepu włosów już dłuższy czas. Zgromadziłem sporą ilość informacji (głównie opierałem się o fora i rankingi angielskojęzyczne ale nie tylko). Wstępną decyzję podjąłem ale nie będę uprawiał kryptomarketingu i nie wskażę nazwy kliniki. Może zrobię to jak wrócę do Polski. Podkreślam że jeden zabieg juz miałem w Polsce dobre kilka lat wstecz i nie byłem usatysfakcjonowany. Za kilka lub kilkanaście dni zrobie dokładny  przegląd dla osób z forum i powołam się na konkretne źródła. Będzie to obiektywne i rzetelne porównanie tyle że najpierw muszę znależć na to czas i z góry już wiem że kilka placówek będzie prezentowało podobny poziom. 

W Turcji można znależć kliniki nawet za 1000-1200 euro taki Czar stolicy światowego przeszczepiania ( lub zagęszczania) włosów. Faktem jest że ogónoświatowe zainteresowanie zabiegami tam wynika z optymalnego stosunku jakości do ceny (jak dobrze trafisz masz dobrą jakość za dostępną dla Ciebie cenę). Uczelnie szkolą techników do mniej skomplikowanych elementów zabiegu. Jest to jeden z powodów konkurencyjnych cen.  Dobry reaserch jest tu podsatwą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak rozgryzles nas i caly misterny plan jebnal. Wydalo sie ze jestesmy trolami Acara. Odpowiedz byla kierowana do autora postu nie do ciebie i oparta na wlasnych rozeznaniach jak i wielu innych osob zwiazanych z tym tematem. Budzet autra postu zostat tez okreslony i to ze dla ciebie drogo nie znaczy ze dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wzgląd na moją wysoką kulturę osobistą i szacunek do osób które interesują się tym zagadnieniem nie skomentuje tego co napisałeś. Niech każdy to sam oceni na podstawie historii tego posta.  Życzę powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotr1281 napisał:

No tak rozgryzles nas i caly misterny plan jebnal. Wydalo sie ze jestesmy trolami Acara. Odpowiedz byla kierowana do autora postu nie do ciebie i oparta na wlasnych rozeznaniach jak i wielu innych osob zwiazanych z tym tematem. Budzet autra postu zostat tez okreslony i to ze dla ciebie drogo nie znaczy ze dla niego.

Zgadzam się. Ta grupa jest po to żeby się dzielić spostrzeżeniami z innymi zainteresowanymi.  Daro może masz wiedzę ale jesteś zbyt konserwatywny. Ja pisałem nie dawno na tym forum że byłem na zabiegu ze Skymed Polska i jestem bardzo zadowolony. Już widzę pierwsze efekty i chyba okaże się że nie warto płacić 2700 czy 3200 euro za zabieg. Jak komuś się podoba Acar niech też opisuje. Piotr napewno żadnym trolem nie jesteś i szpiegiem z nad Bosforu chyba też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Arczi87 napisał:

Zgadzam się. Ta grupa jest po to żeby się dzielić spostrzeżeniami z innymi zainteresowanymi.  Daro może masz wiedzę ale jesteś zbyt konserwatywny. Ja pisałem nie dawno na tym forum że byłem na zabiegu ze Skymed Polska i jestem bardzo zadowolony. Już widzę pierwsze efekty i chyba okaże się że nie warto płacić 2700 czy 3200 euro za zabieg. Jak komuś się podoba Acar niech też opisuje. Piotr napewno żadnym trolem nie jesteś i szpiegiem z nad Bosforu chyba też nie.

Załóż temat i wrzuć zdjęcia + ile Cię wyszedł zabieg. Pozostaniesz anonimowy (to tylko zdjęcia głowy..  piszesz, że chcesz zachować anonimowość), a możesz komuś pomóc  w wyborze kliniki, a o skymed nie słyszałem, więc przetarłeś nowy szlak. Ja też za parę dni będę aktualizował temat, 6 miesięcy pyknie. Jeśli nie chcesz zakładać to chociaż tutaj coś zapodaj z ciekawości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byli konkurencyjni. Zapłaciłem około 1700 euro a bilet kupiłem sobie sam. Że ich nie znasz to możliwe bo śmiali się że zaczęli działać na większą skalę w najgorszym momencie czyli jak zaczął się covid. Bardzo przyjaźnie nastawieni i przejęci swoją rolą. Czułem się  bardzo komfortowo będąc na miejscu. Było dwóch Polaków do mojej dyspozycji z których jeden dopiero do nich dołączył i merytorycznie średni a drugi wiedział wszystko zarówno na temat Stambułu jak i zabiegu przeszczepu włosów. On ogarniał też ze mną tematy w klinice. Umowa na miejscu była podpisana w języku polskim. Przed wylotem wpłaciłem 700 zł kaucji którą mi zwrócili. Człowiek w Polsce też był bardzo merytoryczny ale gdyby nie to że przeczytałem o nich na portalu gazety wyborczej i przez przypadek nie okazało się że osoba z kręgu znajomych z Krakowa nie poleciała tam to nie wiem czy bym skorzystał bo miałem już upatrzoną klinikę w Polsce. Jest tam 2-3 chirurgów którzy wykonują najważniejsze etapy operacji wtedy to były nacięcia. Cały personel bardzo rzetelny. W ten sam dzień miałem pobranie krwi, zabieg oraz kuracje osoczem bogatopłytkowym, na kolejny dzień byłem na przegląd, w kolejnym dniu miałem zdjęte bandaże, pierwsze mycie głowy i odwieźli mnie na lotnisko. Z reguły widziałem że kliniki ogarniają to w 3 dni ja byłem 4 dni i oni mówią że tak powinno być bo lepiej jak zdjęcie bandaży z głowy nie jest dzień po dniu. Kobieta która kreśliła mi linię włosów ma 17 letnie doświadczenie i jest właścicielką albo współwłaścicielką kliniki. Pełen profesjonalizm. Tłumaczyła że rzadko można pobrać 5000 mieszków u ludzi bo potem mogą być mocno widoczne blizny, przynajmniej tak mi przetłumaczyła to Maria. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że bardzo dobrze trafiłem. Takie zrządzenie losu i troche przypadek. Zdjęcia może wrzucę jak już będę miał pełny efekt. Mam zrobione zakola i środek głowy bo na koronę nie wystarczyło mieszków ale ewentualnie mam szanse na drugą sesję bo jest możliwosć jeszcze wyciągnięcia ze mnie troche zdrowych włosów. Mogłem pokryć całość ale gęstość była by średnia. Nawet się mnie pytali czy biorę jeszcze jedną sesję pod uwagę. Na nią mam niby gwarantowane 15% zniżki. Chyba z grubsza tyle.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie po to jest to forum, zeby bylo jak najwięcej info , żeby np Bane1 mial z czego wybrac. Wiadomo, że nie warto przeplacac. Sam drąże ten temat bo ht też mi po głowie chodzi. Niestety mysle , że w tej kwestii to loteria,  nawet Lorenzo może nie dać satysfakcji. Chociaż ja gdyby finanse pozwoliły pojechałbym albo do Acara albo tu:

http://www.motionclinic.co.kr/en/  

Koreańczycy mają bardzo specyficzne podejście do tego tematu - wręcz wyznaniowe. U nich łysienie to skaza , którą w jak najlepszy sposób należy usunąć. Z tego co się orientuję to pierwszi zatwierdzili do powszechnego stosowania Duta jako podstawowy lek na łysienie androgenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.09.2021 o 23:44, Arczi87 napisał:

Byli konkurencyjni. Zapłaciłem około 1700 euro a bilet kupiłem sobie sam. Że ich nie znasz to możliwe bo śmiali się że zaczęli działać na większą skalę w najgorszym momencie czyli jak zaczął się covid. Bardzo przyjaźnie nastawieni i przejęci swoją rolą. Czułem się  bardzo komfortowo będąc na miejscu. Było dwóch Polaków do mojej dyspozycji z których jeden dopiero do nich dołączył i merytorycznie średni a drugi wiedział wszystko zarówno na temat Stambułu jak i zabiegu przeszczepu włosów. On ogarniał też ze mną tematy w klinice. Umowa na miejscu była podpisana w języku polskim. Przed wylotem wpłaciłem 700 zł kaucji którą mi zwrócili. Człowiek w Polsce też był bardzo merytoryczny ale gdyby nie to że przeczytałem o nich na portalu gazety wyborczej i przez przypadek nie okazało się że osoba z kręgu znajomych z Krakowa nie poleciała tam to nie wiem czy bym skorzystał bo miałem już upatrzoną klinikę w Polsce. Jest tam 2-3 chirurgów którzy wykonują najważniejsze etapy operacji wtedy to były nacięcia. Cały personel bardzo rzetelny. W ten sam dzień miałem pobranie krwi, zabieg oraz kuracje osoczem bogatopłytkowym, na kolejny dzień byłem na przegląd, w kolejnym dniu miałem zdjęte bandaże, pierwsze mycie głowy i odwieźli mnie na lotnisko. Z reguły widziałem że kliniki ogarniają to w 3 dni ja byłem 4 dni i oni mówią że tak powinno być bo lepiej jak zdjęcie bandaży z głowy nie jest dzień po dniu. Kobieta która kreśliła mi linię włosów ma 17 letnie doświadczenie i jest właścicielką albo współwłaścicielką kliniki. Pełen profesjonalizm. Tłumaczyła że rzadko można pobrać 5000 mieszków u ludzi bo potem mogą być mocno widoczne blizny, przynajmniej tak mi przetłumaczyła to Maria. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że bardzo dobrze trafiłem. Takie zrządzenie losu i troche przypadek. Zdjęcia może wrzucę jak już będę miał pełny efekt. Mam zrobione zakola i środek głowy bo na koronę nie wystarczyło mieszków ale ewentualnie mam szanse na drugą sesję bo jest możliwosć jeszcze wyciągnięcia ze mnie troche zdrowych włosów. Mogłem pokryć całość ale gęstość była by średnia. Nawet się mnie pytali czy biorę jeszcze jedną sesję pod uwagę. Na nią mam niby gwarantowane 15% zniżki. Chyba z grubsza tyle.

Widziałem już w sieci opisy o nich. Proszę jak możesz wrzuć mi więcej info odnośnie wykonania samego zabiegu na prive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...