free web hit counter Skocz do zawartości
chyzio

Neverending story

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszsytkim.

Jako że moj pierwszy post to trzeba się przywitać:)

Panowie, mam 30 lat stuknęło dosłownie dwa tygodnie temu i czas zacząć dbać o siebie, póki jest jeszcze o co. Sprawa wygląda tak ze łysienie dostałem w genach

po ojcu, który ma naprawde spore zakola oraz poczciwe "gniazdo", przerzedzone kilkoma włoskami. Jako że jestem teraz w temacie bardzo początkujący chciałbym żebyście pomogli

mi czym mogę wspomóc swój organizm żeby nie zostac Kodżakiem. Po przeczytaniu kilkunastu postów doszedłem do wniosku że chemia typu RU na pierwszy strzał nie jest potrzebna.

 

Wybrałem:

biotyna /swanson?/

szampon z ketokonazolem / ZOXIN-MED + beabydream/

tran

cynk

 

Napiszcie mi czy jest ok i czy coś wywalić czy dodać coś lepszego. Planuje na kuracje max 150 na miesiąc.

THx

img20121021151929.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez blokera typu Ru, albo finasterydu nic nie zdziałasz.

Wszystko co podałeś są to dodatki, może poza szamponem z keto.

Ja bym na Twoim miejscu spróbował z dzielonym proscarem i do tego jakiś stymulator np. minoxidil na początek 5%.

I na jakiej podstawię piszesz, że ru nie jest Ci teraz potrzebne?

nie chcę Cię zniechęcać, ale masz już zaawansowane łysienie, więc lepiej się nie nastawiać na łatwą walkę o włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Eryk pocieszyłeś

Co kupić ? i Ile kupić ?

minoxidil to inaczej loxon 5% ?

Nie lepiej orazu stoswać w takim razie Ru a nie Proscar?

Naprawde nei wiedzialem ze jestem na etapie zaawansowanym juz.... kuu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wolałbym Ru, jak chcesz się zmieścić w 150zł. Do tego minoxa, czyli loxon 5%, obojętnie jakiej firmy. Z czasem jak nie będziesz zadowolony z wyników możesz spróbować dorzucić proscar, jest tani i łatwo dostępny.

Co do Ru, to najlepiej brać 10g. 10g starczy Ci na jakieś ponad 6 miesięcy, w zależności jak dużo ml o jak dużym stężeniu będziesz stosował.

Sytuacji może nie ma bardzo złej, ale chcąc coś zdziałać musisz użyć mocnych środków. Chociaż ciężko mówić o nich że są mocne, bo na niektórych nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...