free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, z paroma użytkownikami z forum, myślimy sprowadzić liposomal gel, niestety w Polsce nie jest on dostępny i trzeba bezpośrednio ściągać z Włoszech, dotychczas zajmował się tym @Caraos ale aktualnie nikt z nim nie ma kontaktu. Jeżeli ktoś jest chętny, niech zostawi znak w komentarzu, myśle że wszyscy się jakoś dogadamy, wiem ze nie ma co sprowadzac pojedynczych sztuk bo troche za dużo to wychodzi cenowo, mysle ze przy grupowym zamówieniu dostalibyśmy fajne zniżki, a  jest to najbardziej renomowana maść na finasterydzie, jak już smarować łeb, to czymś porządnym, czekam na chętnych i zobaczymy co dalej.

 

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jesem zainteresowany. Sporo czytałem i jest to najlepszy topical fin jaki jest obecnie dostępny. Wykożystuje liposomy co zmniejsza absorbcję systemową, a działa głównie w rejonie skalpu. Stosowany także przez dr. Feruduni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, astronix napisał:

o jakim stężeniu fina i cenie mówimy?

Z tego co wiem do wykoru są stężenia 1% i 2,5%. Jeśli chodzi o cenę to wszystko zależy od ilości chętnych. Po pierwsze większy rabat, po drugie droga przesyłka dzieli się na więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru możesz kupić na forum od gościa, któy to sprowadza od lat. Ja wolę sprawdzony lek robiony przez aptekę. Jeśli chodzi o skuteczność topical fin to jest podobna do tego w tabletkach, tylko, że nie ma takiej dużej absorbcji systemowej, przez co nie powinny wystąpić efekty uboczne. Parę lat temu były prowadzone testy i badania - kolejne fazy aby uznać lek za bezpieczny i dopuścić przez FDA do sprzedaży jako lek na łysienie. Niestety z niewiadomych przyczyn nagle przerwano fazę 2 i temat ucichł. Dlatego mam spore obawy co to tej substancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli biore fin i dut w tabletkach to zakup topical fin bylby calkiem slusznym rozwiazaniem zeby troche odciazyc organizm. Jaka jest cena tego i na ile wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze co raz więcej osób, może dodamy się gdzieś na whatsupp albo messenger, zrobimy grupe i dogadamy wszyscy większe szczegóły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc w razie wu, pisać mi na priv kontakt prywatny, whatsuup czy messenger, pododaje wszystkich do grupy i będziemy rozwazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem zainteresowany. Gdzie możemy się skontaktować żeby dogadać szczegóły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jesteście zainteresowani, nie piszcie mi że jesteście tylko poddawajcie prywatnie whatssupy albo messengery zebym zrobił cała grupę, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2021 o 10:08, Hairnotic napisał:

Jeśli chodzi o skuteczność topical fin to jest podobna do tego w tabletkach, tylko, że nie ma takiej dużej absorbcji systemowej, przez co nie powinny wystąpić efekty uboczne. 

Widzę pokładacie duże nadzieje w tym "liposomie" ale widać, że bierze się to z tego, że żaden z Was nie używał topicala vs orala fina.

Owszem topical działa, ale:

- może spowodować uboki, szczerze po wejściu na dodatkowo oral, nie zanotowałem w ogóle tego co mocno odczuwałem przy starcie topicala

- w zależności ile ktoś ma włosów równomierne rozprowadzenie środka na głowie to nie jest prosta sprawa;) włosy tak czy siak się posklejają, będą ciężkie więc wizualnie wygląda to słabo.

Sam jestem dowodem, że topical może zadziałać, sam używam go po dziś, ale robienie szumu wokół jakiegoś liposomu to trochę przesada;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2021 o 10:07, mlodylysolekGdansk napisał:

Widzę pokładacie duże nadzieje w tym "liposomie" ale widać, że bierze się to z tego, że żaden z Was nie używał topicala vs orala fina.

Owszem topical działa, ale:

- może spowodować uboki, szczerze po wejściu na dodatkowo oral, nie zanotowałem w ogóle tego co mocno odczuwałem przy starcie topicala

- w zależności ile ktoś ma włosów równomierne rozprowadzenie środka na głowie to nie jest prosta sprawa;) włosy tak czy siak się posklejają, będą ciężkie więc wizualnie wygląda to słabo.

Sam jestem dowodem, że topical może zadziałać, sam używam go po dziś, ale robienie szumu wokół jakiegoś liposomu to trochę przesada;)

A co używasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...