free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z łysieniem walczę już od trzech lat pierw były zwykle szampony wcierki itp później trochę finasterydu przez pol roku niestety musiałem odstawić przy każdej próbie stosowania pojawiały się uboki .Stosowałem tez Fina z minoxidilmax we wcierce poleciał pełno włosów nabawiłem się zapalenia skory po tym dziadostwie .

Od trzech miesięcy stosuje zewnętrzny duasteryd 0.01% (trichosol) wcierka zamawiana z FUE clinic z Hiszpani stosuje raz w tygodniu 1-2ml według dawkowania przez klinikę .Bardzo fajna konsystencja do tego zapach nic nie piecze i nie podrażnia skory co najważniejsze włosy przestały lecieć po dwóch miesiącach stosowania także polecam koszt 85E 

7010E138-9177-46D9-87A2-6B41843A4052.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W minoxidilmax niewiadomo co jest w środku rosyjska ruletka po użyciu tylko nabawiłem się problemów do tego włosy się posypały jak szalone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzegorz641 napisał:

W minoxidilmax niewiadomo co jest w środku rosyjska ruletka po użyciu tylko nabawiłem się problemów do tego włosy się posypały jak szalone 

Tutaj muszę przyznać rację. Sklep internetowy niby od dawna funkcjonuje, ale nie ma pewności ani żadnych badań co tam jest w środku. Dlatego sam zdecydowałem się na topical fin własnej roboty. 

Jeśli chodzi o topical dut to niestety nie jest potwierdzone nigdzie badaniami jak on działa. Chodzi o masę molową dutasterydu, która wynosi ok 500. JEst to za dużo aby przniknąć przez skórę. Dlatego ludzie przed aplikacją topical robią nakłuwanie (microneedling) i wtedy jest szansa, że coś przeniknie. Ale pojawia się pytanie ile dutasterydu przeniknie do reszty organizmu.

Gdzie zamawiasz ten preparat? Zastanawaim się jakby to było samemu zrobić topical dut, podobnie jak robi się topical fin. Koszt byłby bardzo mały. Ktoś próbował robić samemu? 

Edytowane przez Hairnotic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dut zamawiamy jest z Madrytu 

Duasteryd zewnętrzny często jest tez przepisywany w USA w klinikach przeszczepu włosów

Finasteryd zewnętrzny jest także przepisywany tam przez dermatologów a wcierka robiona jest w aptece mam tez pare sztuk tylko ze alkohol w nim dość mocno podrażnia mi skore 

 

E76703BD-61F6-472C-A7DF-0A92908CEAE0.png

2A6CDDFF-5E61-4739-8080-7DCF83EF4FBA.jpeg

Edytowane przez Grzegorz641

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego duta/fina nie możecie sobie rozpuścić np. w stemoxydynie od loreal? Jest tam alkohol, więc substancja czynna się rozpuści, osad może powstać z otoczki. Widzicie różnicę zamawiając taki gotowy produkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze np ten dut jest na bazie trichosolu a to już ciężko będzie uzyskać 

Jedynie opcja to w stemoxie czy minox/pantostin p jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozpuszczam Fina w stemoxie. Dla pewności robię sobie mieszankę co tydzień, żeby była zawsze świeża. Na 6 dni bo w 7 dniu robię nakłuwanie czachy:) 

Dutasteryd to kapsułki miękkie więc się nie kruszy tylko chyba wlewa zawartość kasułki do stamoxa lub minoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr a jak długo stosujesz ten topical dut? Nie bierzesz do tego fina? Bo kupiłem to już jakiś czas temu ale boje się odstawić całkiem fina, bo nie wiem czy ten topical dut w ogóle działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2021 o 10:10, Grzegorz641 napisał:

W minoxidilmax niewiadomo co jest w środku rosyjska ruletka po użyciu tylko nabawiłem się problemów do tego włosy się posypały jak szalone 

Jeśli można spytać - jakich problemów? Czy chodzi dokładnie o minoxidilmax? Zacząłem kurację finem, który ma 16% minoxidilu. Wcześniej nużywałem Polaris Research NR-09, który ma 15% minoxidilu - po ok miesiącu stosowania też mam wrażenie, że włosy zaczęły wypadać mi szybciej i gęściej

Chce też wspomagać się braniem duta w tabletkach - czy Wy go skądś zamawiacie? W tej chwili czekam na decyzję lekarza czy mogę go brać. Czekam na wyniki badań krwi i jego decyzję

 

Dodatkowo mam do Was wszystkich krępujące pytanie - czy macie jakiś dobry patent, jak sobie wcierać tego rodzaju preparaty? Ja mam trochę dłuższe włosy i nie dość, że mi wypadają - to jeszcze mocno po nich widać, że coś było z nimi robione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak minoxidilmax mi zniszczył cała linie włosów do tego miałem zapalenie skory głowy po tum specyfiku  odłóż to jak najszybciej niewiadomo co tam jest 

Po ducie z kliniki włosy i skóra są w dobrej kondycji nic nie swędzi i wypadanie praktycznie zatrzymane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szukałem informacji odnośnie topical duta i w teorii może to być najlepszy możliwa opcja, bo można używać raz na kilka dni a absorbcja dht się utrzymuje długo w skórze głowy, a ze względu na wysoką masę molową bardzo słabo przenika do organizmu.

W praktyce to topical duta i strony które go sprzedają są co chwila reklamowane przez te same osoby (jest długi temat na HLT i zachwala go kilka osób, które ciągle się powtarzają a temat ma 100 stron).

Do tego ciężko znaleźć jakiekolwiek rzetelne informacje, ze zdjęciami przed i po. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, jak się czujesz na ducie? Wychodzi na to, że jeśli organizm go nie absorbuje, to  można bez większych szkód zatrzymać to g*wno zwane łysieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, NESTY napisał:

Elegancko, jak się czujesz na ducie? Wychodzi na to, że jeśli organizm go nie absorbuje, to  można bez większych szkód zatrzymać to g*wno zwane łysieniem.

Mogłbyś wrzucić zdjęcia z przodu przed i po? nawet jak efekt z przodu jest średni to i tak bym prosił.

I biorąc pod uwagę, że stosujesz to raz na tydzień to taka buteleczka niby może wystarczyć na 30-60 tygodni, więc jak tu z kwestią ważności tego produktu? po pól roku dalej jest tak samo skuteczny?

400 zł to nie mało, ale gdyby to starczało na pół roku to już wychodzi 70 zł/msc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2021 o 10:10, Grzegorz641 napisał:

W minoxidilmax niewiadomo co jest w środku rosyjska ruletka po użyciu tylko nabawiłem się problemów do tego włosy się posypały jak szalone 

 

W dniu 31.08.2021 o 14:00, Hairnotic napisał:

Tutaj muszę przyznać rację. Sklep internetowy niby od dawna funkcjonuje, ale nie ma pewności ani żadnych badań co tam jest w środku. Dlatego sam zdecydowałem się na topical fin własnej roboty. 

Jeśli chodzi o topical dut to niestety nie jest potwierdzone nigdzie badaniami jak on działa. Chodzi o masę molową dutasterydu, która wynosi ok 500. JEst to za dużo aby przniknąć przez skórę. Dlatego ludzie przed aplikacją topical robią nakłuwanie (microneedling) i wtedy jest szansa, że coś przeniknie. Ale pojawia się pytanie ile dutasterydu przeniknie do reszty organizmu.

Gdzie zamawiasz ten preparat? Zastanawaim się jakby to było samemu zrobić topical dut, podobnie jak robi się topical fin. Koszt byłby bardzo mały. Ktoś próbował robić samemu? 

Witam.

Ja pozwolę się z wami nie zgodzić. W niektórych kwestiach, bo żadnych badań chyba faktycznie nie ma. Natomiast zanim kupiłem od nich pierwszy raz, zrobiłem porządny research na reddicie i po tym co zobaczyłem i przeczytałem, postanowiłem zaryzykować i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.

Kupuje tam Dualgen-15+ od dwóch lat i nigdy nie miałem z tymi produktami oraz samym sklepem większych problemów. Tylko podczas pierwszego lockdownu wpadłem na pomysł, że jak mam okazje, to poużywam go sobie rano i wieczorem i wtedy przysuszyłem sobie skórę głowy. Napisałem im o tym na helpdeska, dostałem ochrzan za stosowanie niezgodnie z instrukcją, polecili mi też wersję NO PG, której używam do dziś i od tamtej pory nie mam żadnych problemów ze skórą głowy.

Czy jest to rosyjska ruletka? Po tym co widzę po sobie i co wcześniej widziałem na reddicie, to nie do końca, ale sam czytałem tutaj na forum historię o gościu, który wylądował w szpitalu po zastosowaniu Jantara, różnie ludzie reagują na niektóre substancje. 

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy warto coś z minoxidilmax kupić, to wg mnie warto, a już na pewno nie zaszkodzi spróbować. Lepiej spróbować niż czekać aż się wyłysieje. Jest z nimi bardzo dobry kontakt, nie zdarzyło mi się, może poza labour day w Stanach, żeby odpowiadali mi na maila dłużej niż godzinę, można ich zapytać o wszystko. Nie polecałbym tylko wybierać przesyłek Globalpost. W ostateczności standard, ale economy to szaleństwo. Dla spokoju lepiej dołożyć te 10 dolarów do FedExa.

Wiem że brzmię jak buzzmarketingowiec i to jest mój pierwszy wpis na forum, ale ja tylko chciałem napisać o nich dobre słowo, bo jestem bardzo zadowolony z ich produktów i samego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki termin ważności jest duta z minoxidilmax 

moze z ta ruletka przesadziłem 😀ale Fin od nich złe podziałał na moje włosy 

jak często stosujesz dulagenu i w jakich dawkach 

Tez przebywam w USA w ny 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzegorz641 napisał:

Jaki termin ważności jest duta z minoxidilmax 

moze z ta ruletka przesadziłem 😀ale Fin od nich złe podziałał na moje włosy 

jak często stosujesz dulagenu i w jakich dawkach 

Tez przebywam w USA w ny 

pozdro

Terminu przydatności duta niestety nie znam ponieważ nigdy go nie stosowałem. Używam wyłącznie produktów z finem i te z ostatniego zamówienia mają termin ważności do kwietnia 2024 roku (zamówienie dotarło do mnie w lipcu - wrzuciłem jedno zdjęcie na potwierdzenie). Z nimi jest świetny kontakt mailowy i myśle, że spokojnie możesz ich o to zapytać.

Żaden ze mnie ekspert, ale może nie zaszkodził Ci ich fin, tylko jakiś inny składnik produktu jaki stosowałeś, PG albo alkohol? W Dualgenie jest np. retinol, a on może powodować problemy skórne np. wysuszenie, nie jest to substancja tolerowana przez każdego.

Obecnie stosuje około 0,75 - 1 ml raz dziennie na wieczór, ale potrzeba czasu by zyskać wprawę by pokryć głowę taką ilością. Na początku zużywałem nawet 1,5 ml, ale to wystarczy naprawdę bardzo cienka warstwa, szczególnie wersji NO PG, która jest bardzo gęsta i zawiesista, świetnie się rozprowadza przy rozklepywaniu palcem.

Jak mieszkasz w USA to myślę, że spokojnie możesz zamówić od nich USPS-em, bo ten chyba jeszcze działa w miarę, ale problemy zaczynają się dopiero jak oni oddają przesyłkę Globalpostowi do międzynarodowego doręczenia.

Pozdrawiam

IMG_2844.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze używałeś dulagenu 

a w drugim poście ze nie używałeś nigdy duta ?

Edytowane przez Grzegorz641

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...