free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2021 o 22:28, Grzegorz641 napisał:

Fina topicala długo nie stosowałem bo podrażniło mi skore głowy nie miałem wtedy dobrego źródła do kupna tylko minoxidilmax.com .

Teraz wiem ze  jest na bazie trichosolu 0.025 % i może spróbuje bo mam dojście do kupna .

Co do tej wysokiej masy cząsteczki to wsumie nie wiem czy to prawdziwe gdyż i tak idzie coś tam systemowo 
 

Nie wiesz czy jest możliwa wysyłka do EU? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi Ci o duta czy fina? Jesli chodzi o fina to stosujac go 2 x dziennie 0.1% efekty byly fajne tyle ze po ok 5 mc libido zaczelo siadac. Jeden raz dziennie i wszystko wrocilo do normy. Pogorszenia jakiegos nie widzialem wielkiego i dzialalo lepiej niez fin doustny 3 x dziennie. Teraz używam duta 0.1% raz dziennie - efekty na wlosy najlepszy ze wszystkich kombinacji. Uboki byly dosc szybko ale o dziwo dosc szybko odpuscily (zacząlem wyrównywac hormony ziolami) i byly inne niz na fine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topicale sa fajna na samym poczatku jak sie w miare wczesnie wychwyci wypadanie wlosow i po przeszczepie. Jak ktos planuje przeszczep to jednak powinien przed zabiegiem tabsy lykac - no chyba ze specjalista potwierdzi ze jego donor sie nie miniaturyzuje jakos strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2021 o 20:50, Grzegorz641 napisał:

Dut zamawiamy jest z Madrytu 

Duasteryd zewnętrzny często jest tez przepisywany w USA w klinikach przeszczepu włosów

Finasteryd zewnętrzny jest także przepisywany tam przez dermatologów a wcierka robiona jest w aptece mam tez pare sztuk tylko ze alkohol w nim dość mocno podrażnia mi skore 

 

E76703BD-61F6-472C-A7DF-0A92908CEAE0.png

2A6CDDFF-5E61-4739-8080-7DCF83EF4FBA.jpeg

W tamtym tygodniu zapłaciłem za jedną butelką topical fin 0,025 % i na razie zero odzewu. Wysłałem do nich kilka z prośbą o potwierdzenie mojej płatności...i nic. Czy Ty w ogóle zamawiałeś u nich jakiś produkt? Zastanawiam się również, czy to mój początek roku z porządnym spamem...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, stigman88 napisał:

W tamtym tygodniu zapłaciłem za jedną butelką topical fin 0,025 % i na razie zero odzewu. Wysłałem do nich kilka z prośbą o potwierdzenie mojej płatności...i nic. Czy Ty w ogóle zamawiałeś u nich jakiś produkt? Zastanawiam się również, czy to mój początek roku z porządnym spamem...:D

Tak zamawiałem z FUE clinic maja drożej 

teraz zamawiam bezpośrednio z apteki w Madrycie 

pharmacia Andorra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grzegorz641 napisał:

Tak zamawiałem z FUE clinic maja drożej 

teraz zamawiam bezpośrednio z apteki w Madrycie 

pharmacia Andorra 

Masz kontakt telefoniczny do FUE Clinic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Grzegorz641 napisał:

Nie mam 

do mnie tez się nie odzywali butelka po około 2 tygodniach przychodziła 

 

Właśnie otrzymałem od nich odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grzegorz641 napisał:

Fin 100ml 0.025 jakieś 25E

To chyba anuluję to...jeszcze nie wysłali.

Edytowane przez stigman88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grzegorz641 napisał:

Zobacz sobie na stronkę apteki 

Faktycznie. Ja zapłaciłem 69 EURO! Totalnie zdzierstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzegorz641 napisał:

Tak zamawiałem z FUE clinic maja drożej 

teraz zamawiam bezpośrednio z apteki w Madrycie 

pharmacia Andorra 

W jaki sposob zamawiasz z tej apteki?mozna u nich zamowic tez dutasteryd do stosowania zewnetrznie?

Edit: juz znalalzlem na ich stronie... chcociaz musialem przez wyszukiwarke google. Maja tragiczna i niedopraacowana ta strone internetowa ... 

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marcinn12 napisał:

W jaki sposob zamawiasz z tej apteki?mozna u nich zamowic tez dutasteryd do stosowania zewnetrznie?

Edit: juz znalalzlem na ich stronie... chcociaz musialem przez wyszukiwarke google. Maja tragiczna i niedopraacowana ta strone internetowa ... 

Nie rozumiem strona działa bez zarzutu , nie miałem problemów i wiele osób co znam i co zamawiali z tamtąd 

Dalem namiar a tu jeszcze za rączkę poprowadzić 😕

oczywiscie duta tez można zamówić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grzegorz641 napisał:

Nie rozumiem strona działa bez zarzutu , nie miałem problemów i wiele osób co znam i co zamawiali z tamtąd 

Dalem namiar a tu jeszcze za rączkę poprowadzić 😕

oczywiscie duta tez można zamówić 

Uzywam wersji mobilnej wiec moze stacjonarnie lepiej to dziala i wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu używam topical finasterydu z tej apteki 1 ml co drugi dzień 0,025%. Widzę, że działa, bo włosy przestały mi lecieć, ale niestety wpływa dosyć mocno na libido i erekcję (wszystko działa, ale znacznie gorzej). Chyba pod tym względem jestem beznadziejnym przypadkiem. Do tego zrobił mi się tak jakby delikatny stan zapalny tylko na zakolach dokładnie na granicy zakoli i włosów. Być może uczulenie na trichosol. Co dziwne nie widzę takich zaczerwienionych plamek pomiędzy włosami, a używam pipety do nakładania.

Ktoś z Was wie jaki może być tego powód?

Teraz zastanawiam się nad kupnem topical dutasterydu. Być może przez większe cząsteczki nie będzie aż tak przenikać do krwiobiegu. Jak dobrze pamiętam gdzieś przeczytałem, że obniża dht w skalpie o 90% i w osoczu o 10%. Stosował bym 1mg w formie wcierki raz na tydzień, więc skóra głowy miała by wytchnienie od trichosolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2022 o 11:53, Grzegorz641 napisał:

Następnym razem weź sobie z apteki dużo taniej a w środku to samo 

@Grzegorz641 @bodzix1809 @marcinn12 możecie podać link do topical duasteryd z tej apteki pharmacia Andorra? Szukałem kilka godzin i nie mogę znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...