free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeśli poszukał na forum to znajdziesz posty ze stosowania Fina czy Ru nie tylko topical dut 

jeszcze raz pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.11.2021 o 22:28, Grzegorz641 napisał:

Fina topicala długo nie stosowałem bo podrażniło mi skore głowy nie miałem wtedy dobrego źródła do kupna tylko minoxidilmax.com .

Teraz wiem ze  jest na bazie trichosolu 0.025 % i może spróbuje bo mam dojście do kupna .

Co do tej wysokiej masy cząsteczki to wsumie nie wiem czy to prawdziwe gdyż i tak idzie coś tam systemowo 

Nie wiesz czy jest możliwa wysyłka do EU? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale chodzi Ci o duta czy fina? Jesli chodzi o fina to stosujac go 2 x dziennie 0.1% efekty byly fajne tyle ze po ok 5 mc libido zaczelo siadac. Jeden raz dziennie i wszystko wrocilo do normy. Pogorszenia jakiegos nie widzialem wielkiego i dzialalo lepiej niez fin doustny 3 x dziennie. Teraz używam duta 0.1% raz dziennie - efekty na wlosy najlepszy ze wszystkich kombinacji. Uboki byly dosc szybko ale o dziwo dosc szybko odpuscily (zacząlem wyrównywac hormony ziolami) i byly inne niz na fine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

topicale sa fajna na samym poczatku jak sie w miare wczesnie wychwyci wypadanie wlosow i po przeszczepie. Jak ktos planuje przeszczep to jednak powinien przed zabiegiem tabsy lykac - no chyba ze specjalista potwierdzi ze jego donor sie nie miniaturyzuje jakos strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi