free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mallo napisał:

Jaką wersję topical dutasteride zamawialiście z tej strony ( 0.1 czy 0.25% sam dut z trichosolem czy z czymś jeszcze)? Jak długo czeka się na przesyłkę?

Ja zamawiałem samego duta z trichosolem, ale chciałem inne proporcje niż dostępne w aptece, więc napisałem email. Chciałem nakładać 1 mg co tydzień w łatwy sposób na dużą powierzchnię prewencyjnie, więc zamówiłem 0,05% (2ml żeby mieć 1mg). Ostatnio niestety się pomylili i dostałem 0,5% zamiast 0,05%, ale ogólnie 2 zamówienia na 3 były w porządku. Na przesyłkę czekałem najdłużej 3 tygodnie, a najkrócej z tydzień właśnie przy ostatnim zamówieniu.

Edytowane przez bodzix1809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, bodzix1809 napisał:

Ja zamawiałem samego duta z trichosolem, ale chciałem inne proporcje niż dostępne w aptece, więc napisałem email. Chciałem nakładać 1 mg co tydzień w łatwy sposób na dużą powierzchnię prewencyjnie, więc zamówiłem 0,05% (2ml żeby mieć 1mg). Ostatnio niestety się pomylili i dostałem 0,5% zamiast 0,05%, ale ogólnie 2 zamówienia na 3 były w porządku. Na przesyłkę czekałem najdłużej 3 tygodnie, a najkrócej z tydzień właśnie przy ostatnim zamówieniu.

Ok dzięki za info. Ja sobie wezmę 0.1 tak żeby nakładać 1ml tygodniowo. Czy oprócz topical dutasteride nie muszę stosować żadnych innych blokerów ? Topical dutasteride raz w tygodniu załatwia sprawę? Bo do tej pory stosowałem codziennie topical finasteride domowej roboty ale chyba przestał na mnie działać i wolę spróbować czegoś aptecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Grzegorz641 napisał:

Na mnie 0.1 zadziałał świetnie na włosy 

Ale sponiewierał mnie trochę ubokami 

Bierzesz jeszcze czy przestałeś? Efekty uboczne gorsze niż po topical finie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mallo napisał:

Ok dzięki za info. Ja sobie wezmę 0.1 tak żeby nakładać 1ml tygodniowo. Czy oprócz topical dutasteride nie muszę stosować żadnych innych blokerów ? Topical dutasteride raz w tygodniu załatwia sprawę? Bo do tej pory stosowałem codziennie topical finasteride domowej roboty ale chyba przestał na mnie działać i wolę spróbować czegoś aptecznego.

Ogólnie ilość potrzebnych dawek leków jest raczej indywidualna, ale z tego co gdzieś przeczytałem taka ilość (1 mg tygodniowo) obniża DHT w skalpie o 80-90%, a w osoczu tylko o około 10%. Ogólnie dutasteryd utrzymuje się w organizmie znacznie dłużej niż finasteryd. Jeśli dobrze pamiętam czas półtrwania czy jakoś tak to aż 30 dni.

@Grzegorz641 Nie używałem i nie będę używać aż 0,5%. Miałem pozostałość po poprzednim zamówieniu i przelałem część nowego zamówienia do starego. Ogólnie dutasteryd ma dosyć krótki okres ważności, a nie trichosol. Tak to zmieszałem, że wyszło mi około 0,1%, więc teraz używam 1 ml tygodniowo. Póki co 0 skutków ubocznych, a miałem je na finie w tabletkach i w formie wcierki.

Edytowane przez bodzix1809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grzegorz641 napisał:

Jak długo już używasz ?

Miałem przeszczep 12 kwietnia. Przed przeszczepem użyłem jakieś 3 razy (przeszedłem bezpośrednio z wcierki z finem), a potem wznowiłem 2 tygodnie później i używam do teraz, czyli jakieś 8 razy. Innymi słowy łącznie 11 razy 1 mg tygodniowo z około 2,5 tygodniową przerwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grzegorz641 napisał:

Wcierki z finem tez używałeś w trichosolu ?

Tak, proporcje 0,025% 1ml co drugi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Grzegorz641 napisał:

Jak często go stosowałeś  i po jakim czasie nastąpiły uboki i jakie to były 

aktualnie tez go używam 

Co drugi dzień. Z tego co pamiętam uboki miałem po kilku tygodniach typu bardzo niskie libido. Sprzęt działał, ale przyjemność była znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grzegorz641 napisał:

Ustąpiły po odstawieniu ?

Przeszedłem bezpośrednio na topical duta i z czasem zniknęły. Dosyć szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bodzix1809 napisał:

Ogólnie ilość potrzebnych dawek leków jest raczej indywidualna, ale z tego co gdzieś przeczytałem taka ilość (1 mg tygodniowo) obniża DHT w skalpie o 80-90%, a w osoczu tylko o około 10%. Ogólnie dutasteryd utrzymuje się w organizmie znacznie dłużej niż finasteryd. Jeśli dobrze pamiętam czas półtrwania czy jakoś tak to aż 30 dni.

@Grzegorz641 Nie używałem i nie będę używać aż 0,5%. Miałem pozostałość po poprzednim zamówieniu i przelałem część nowego zamówienia do starego. Ogólnie dutasteryd ma dosyć krótki okres ważności, a nie trichosol. Tak to zmieszałem, że wyszło mi około 0,1%, więc teraz używam 1 ml tygodniowo. Póki co 0 skutków ubocznych, a miałem je na finie w tabletkach i w formie wcierki.

A jaki okres ważności ma ten topical dutasteride? Bo jeżeli zamówię 100 ml to wychodzi że powinien mi wystarczyć prawie na 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ze przeszły ja może spróbuje jeszcze duta 0.01 bo po 0.1 jak dałem dwie dawki w tygodniu to nie mogłem dojść do Domu z pracy dziwne widzenie do tego bezsenność i brak erekcji ,tylko fakt był taki ze miałem wtedy podrażniona skore głowy i poszło pewnie w obieg 

albo pomylili w FUE clinic  i dali w środku 0.5

Edytowane przez Grzegorz641

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mallo napisał:

A jaki okres ważności ma ten topical dutasteride? Bo jeżeli zamówię 100 ml to wychodzi że powinien mi wystarczyć prawie na 2 lata.

3-4 miesiące 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mallo napisał:

A jaki okres ważności ma ten topical dutasteride? Bo jeżeli zamówię 100 ml to wychodzi że powinien mi wystarczyć prawie na 2 lata.

Niestety nie wygląda to tak różowo. Według apteki jakieś 3 miesiące, ale jest w tym oczywiście czas dostarczenia itd. Gdzieś obiło mi się o uszy, że trzymając w lodówce czas wydłuża się o jakiś miesiąc. To nie jest tak, że po tym czasie lek przestanie działać, a po prostu osłabnie jego moc i będzie słabnąć z czasem. Można kupić też 60 ml. Przy poprzedniej dostawie zgadałem się z jednym z użytkowników forum żeby podzielić to na pół. Zostało mi jakieś 20 ml 0,5%, bo dodałem 10 ml do poprzedniej dostawy żeby zmniejszyć moc. Gdybyś chciał na własną rękę to w czymś rozpuścić to możemy się dogadać. Według apteki można w etanolu, ale oczywiście wtedy stracisz zalety trichosolu typu mniejsze podrażnianie skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Grzegorz641 napisał:

Spoko ze przeszły ja może spróbuje jeszcze duta 0.01 bo po 0.1 jak dałem dwie dawki w tygodniu to nie mogłem dojść do Domu z pracy dziwne widzenie do tego bezsenność i brak erekcji ,tylko fakt był taki ze miałem wtedy podrażniona skore głowy i poszło pewnie w obieg 

Jeśli brałeś 0.1% 1 ml 2 razy w tygodniu to całkiem sporo i jak piszesz przez podrażnienie mogło więcej przejść. Jeśli dobrze kojarzę to widziałem Twój temat na jakimś zagranicznym forum i miałeś bardzo dobre rezultaty. Skoro u Ciebie łatwo widać, że jest wynik to najlepiej tak jak piszesz przejść na bardzo małą dawkę, bo może wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem na forum zagranicznym 

fue clinic nawet chciała mi wysłać butelki z dutem za Free jak będę kontynuował temat bo miałem szybko bardzo dobre efekty 

niesety przez uboki zrezygnowałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bodzix1809 napisał:

Niestety nie wygląda to tak różowo. Według apteki jakieś 3 miesiące, ale jest w tym oczywiście czas dostarczenia itd. Gdzieś obiło mi się o uszy, że trzymając w lodówce czas wydłuża się o jakiś miesiąc. To nie jest tak, że po tym czasie lek przestanie działać, a po prostu osłabnie jego moc i będzie słabnąć z czasem. Można kupić też 60 ml. Przy poprzedniej dostawie zgadałem się z jednym z użytkowników forum żeby podzielić to na pół. Zostało mi jakieś 20 ml 0,5%, bo dodałem 10 ml do poprzedniej dostawy żeby zmniejszyć moc. Gdybyś chciał na własną rękę to w czymś rozpuścić to możemy się dogadać. Według apteki można w etanolu, ale oczywiście wtedy stracisz zalety trichosolu typu mniejsze podrażnianie skóry.

To faktycznie nie jest tak kolorowo jak myślałem. A finasteryd z trichosolem też ma taki krótki okres ważności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mallo napisał:

To faktycznie nie jest tak kolorowo jak myślałem. A finasteryd z trichosolem też ma taki krótki okres ważności?

Znacznie dłuższy. Jeśli dobrze pamiętam jakieś pół roku. Ten co kupiłem przed dwoma dutami ma okres ważności do lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bodzix1809 napisał:

Znacznie dłuższy. Jeśli dobrze pamiętam jakieś pół roku. Ten co kupiłem przed dwoma dutami ma okres ważności do lipca.

To ja w takim razie na początek zamówię sobie finasteryd z trichosolem 100 ml żeby mieć porównanie jak działa taki apteczny fin bo do tej pory jechałem na wersji domowej mieszanej z serioxyl loreal. A ewentualnie w kolejnym zamowieniu zamówię duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...