free web hit counter Skocz do zawartości
Raciek

27 lat - po jednym przeszczepie, w drodze po kolejny. Wypadanie włosów po ok. 2 latach po przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

ponad 2,5 roku temu zdecydowałem się na przeszczep włosów, na zakola poszło ponad 3200 graftów. Na początku - efekt świetny, wreszcie miałem gęstą czuprynę :D. Jednak po pewnym czasie zaczęło mi się wydawać, że włosy zaczynają mi wypadać. No i teraz mam taką pewność, szczególnie ostatnio to przyspieszyło.

Pytanie do Was - czy Wy mieliście podobną sytuację? Czy można to jakoś zatrzymać? Przez długi czas brałem różne witaminy polecane przez lekarza, od niedawna zacząłem też stosować różne wcierki oraz NR-09. 

Czy możecie polecić jakieś kurację, które zapobiegną wypadaniu, macie coś sprawdzonego? Może sterydy?

Czeka mnie też drugi przeszczep - na koronę głowy, która zaczyna robić się mocno łysa. I tutaj mam pytanko odnośnie kliniki doktora Przybylskiego, przeczytałem tutaj sporo historii, niektóre były negatywne, u niektórych efekt był świetny i ciężko mi znaleźć złoty środek. Może Turcja to będzie lepsza opcja? 

 

Z góry dzięki za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...