free web hit counter Skocz do zawartości
sto123

Uboki po 0.5mg fina, czy to w ogóle możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem wczoraj pierwszą tabletkę fina, a raczej jej połowę (0.5mg). Generalnie czuje się tak jak przed tym poza tym, że nie mogę uzyskać erekcji. Nie mogłem uzyskać erekcji 4 godziny po wzięciu tabletki, czy według was to może być przez fina? Czy po prostu psychika płata mi figle. Warto dodać że w nocy, po wzięciu, obudziłem się kilka razy i miałem normalną erekcję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skopiuję to co napisałem na czacie:

Jak dla mnie typowy przykład efektu nocebo, nie jest możliwe, że po jednorazowym spożyciu 0.5 mg fina takie rzeczy się dzieją. To są kwestie hormonalne i to nie jest na zasadzie klik i wszystko się zmienia. TRzeba brać fina przez jakiś czas żeby zobaczyć zmianę.

Tak samo jak odstawiamy fina to też trzba poczekać nawet miesiąc do 3 miesięcy, żeby hormony wróciły do normy.

Wiele osób własnie nie bierze fina przez takie "wkręcanie" sobie uboków. Zrób badania hormonalne i później kontroluj jak się zmieniają. Pamiętaj fin oprócz tego, że zmiensza o ok 60-70% DHT, również zwiększa testosteron o ok 15% i estradiol podobnie ok 15%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi