free web hit counter Skocz do zawartości
Lucyfer

Dr Bicer czy Aisha, jakieś sugestie???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, czy ktoś z obecnych doradzi którą klinikę wybrać? Dr Bicer posiada dość ciekawe oponie na forach zagranicznych - cena 1,5 euro za graft. Zaproponowano mi tam dwie sesje. Pierwsza na front ok 3800 graftów, druga po roku na koronę (ilość graftów uzależniona od jakości donoru). W Aisha z kolei zaproponowali ok. 3800 graftów. Klinka ma parę dobrych opinii i dość niską cenę - 2500 euro. Budżet ograniczony. Czy ktoś może korzystał z usług tych klinik lub może poleci jakąś inną. Proszę pośredników współpracujących z klinikami o nie komentowanie. Ze względu na ilość i opinie ciężko cokolwiek wybrać…..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna klinka, które ma dobre opinie to Jack Strong Hair. 
Nie wiem czy jest sens przepłacać…..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lucyfer napisał:

Kolejna klinka, które ma dobre opinie to Jack Strong Hair. 
Nie wiem czy jest sens przepłacać…..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci jeszcze zwrócić uwagę na 2 opcje. Pierwsza to Skymed Polska a druga medhair . W jednym i drugim przypadku warto  żebyś zrobił sobie rozeznanie. Ja osobiście korzystałem ze Skymedu i jestem naprawdę zadowolony. Wiem że opcja medhair też jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...