free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Topical finasteryd własnej roboty, pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, myślę zrobić własny żel poprzez minoxidil i finasteryd, ma ktoś z was jakąś wiedzę w tym temacie? Jak to można fajnie zorganizować?. Chciałbym to ogarnąć sam bo jak patrzę po cenach rynkowych to się odechciewa. Dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, ewnetualnie prosiłbym o wylistowanie jakichś polecanych laboratoriów, które są w stanie przygotować taki roztwór, bez żadnej ściemy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw z kolei czy finasteryd efektywnie rozpuszcza się np. w loxonie 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są drogie te mieszanki i trudno dostępne. Rozpuszczenie fina w loxonie byłoby dużo tańszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób robi, wystarczy poczytać i to działa, głównie obserwuje kanał gościa ze Stanów, były też jakieś badania że stężenie wychodzi prawidłowe. Lekarz gościa po przeszczepie zaproponował mu żeby mieszał ileś tam tabletek skruszonych z minoxem, a nie był to byle kto, jest też parę filmików na YouTube możecie wpisać homemade topical finasteride czy w google i dużo się dowiecie, a w wolnym czasie opiszę wam jak ja to robię, głównie pomógł mi w tym hairnotic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że tak rozpuszczony Fin w minoxie można rozprowadzać sprayem (tak jak w loxonie) czy tylko pipetką? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nocny napisał:

Ale są drogie te mieszanki i trudno dostępne. Rozpuszczenie fina w loxonie byłoby dużo tańszą opcją.

25 euro Fin w trichosolu 100ml to

taniej jak sam loxon

Edytowane przez Grzegorz641

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grzegorz641 napisał:

25 euro Fin w trichosolu 100ml to

taniej jak sam loxon

Gdzie takie ceny? I co to jest ten trichosol? 60ml 5% loxonu kosztuje mniej niż 30 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiacie z minoxidilmax gdzie większość produktów pchana jest z Chin i niewiadomo ci jest w środku 

Tu mamy aptekę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 21:52, Nocny napisał:

Gdzie takie ceny? I co to jest ten trichosol? 60ml 5% loxonu kosztuje mniej niż 30 zł 

podbjiam - co to jest ten trichosol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grzegorz641 napisał:

Zamawiacie z minoxidilmax gdzie większość produktów pchana jest z Chin i niewiadomo ci jest w środku 

Tu mamy aptekę 

No ja mam fina z minoxidilmax i dopiero uzywam go 4 miesiace. Chyba cos tam dziala, ale kosztowal 116 dolarow plus chyba okolo 30 za wysylke :( 60 ml. Wzialem tylko na probe i szukam tanszych i sprawdzonych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie 

poprostu trichosol jako pojazd nie wysusza skory tylko nawilża tam nie ma alkoholu czy innych drażniących substancji i lepiej dociera do mieszków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2022 o 20:49, Grzegorz641 napisał:

Ciekawa strona. Jakie koszty wysyłki do Polski i ile trzeba czekać na paczkę? To jest bardzo ciekawa opcja: Minoxidil 7% Trichosol csp 200ml (formuła Magisterial). Koszt 34.40 euro. Albo ta: Minoxidil 7% Retinoic Acid 0.025% Finasteride 0.1% Trichosol 200ml za 56 euro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak opcja za 56 euro nie jest dostępna, ale jest za 69 euro MINOXIDIL 5% FINASTERIDA 0.5% TRICHOSOL CSP 200ML, albo MINOXIDIL 7% DUTASTERIDA 0.5% TRICHOSOL CSP 200ML. Ciekawe jak to jest z tymi butelkami 200ml? Gdzieś czytałem, że minoxidil powinien być zużyty po miesiącu od otwarcia bo później pomału traci swoje właściwości. 200ml to zapas na 200 dni czyli ok 6 miesięcy. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na date ważności minoxa.

jesli apteka wystawia taka date ważności to coś w tym jest .Zobacz na zagranicznych forach ludzie większość produktów kupują z andory właśnie albo parati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...