free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Topical finasteryd własnej roboty, pytania

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Grzegorz641 napisał:

Tak dokładnie 

poprostu trichosol jako pojazd nie wysusza skory tylko nawilża tam nie ma alkoholu czy innych drażniących substancji i lepiej dociera do mieszków 

To jest w formie plynnej? Mozna aplikowac pipeta? Cos tez czytalem o kremach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzegorz641 napisał:

Zobacz na date ważności minoxa.

jesli apteka wystawia taka date ważności to coś w tym jest .Zobacz na zagranicznych forach ludzie większość produktów kupują z andory właśnie albo parati

Ile płaciłeś za przesyłkę do Polski? Z tego co jest napisane na stronie jest to kwota ok 27 euro. 

Orders in parapharmacy and cosmetics up to 2 Kg have a flat shipping rate of € 12.98

International orders are subject to additional charges, Europe € 13.99 up to 1 Kg.

Jak długo paczka idzie do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Magicman31 napisał:

To jest w formie plynnej? Mozna aplikowac pipeta? Cos tez czytalem o kremach..

Forma płyna żadne kremy 

A18157EB-92CF-4EA6-93D4-8DEC2F8306A3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hairnotic napisał:

Ile płaciłeś za przesyłkę do Polski? Z tego co jest napisane na stronie jest to kwota ok 27 euro. 

Orders in parapharmacy and cosmetics up to 2 Kg have a flat shipping rate of € 12.98

International orders are subject to additional charges, Europe € 13.99 up to 1 Kg.

Jak długo paczka idzie do Polski?

19E  za dwie butelki 

Dwa tygodnie od wpłaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie jak zrobić samemu w domu, co do tej Andory słyszałem że ludzie czekają po 2 miesiące i dalej nie ma xd 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo przeglądam tą stronę z Andory i nie wiem na co się zdecydować, czy  ten trichosol działa jak minoxidil? Czy to jest to samo? Głównie mi zależy na mieszance z finasterydem widzę że tam jest za 27 euro za 100 ml, ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Patro1995 napisał:

Tu macie jak zrobić samemu w domu, co do tej Andory słyszałem że ludzie czekają po 2 miesiące i dalej nie ma xd 

 

 

 

 

Ale potem wstawił filmik, że jednak tego nie stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Patro1995 napisał:

Dobra panowie bo przeglądam tą stronę z Andory i nie wiem na co się zdecydować, czy  ten trichosol działa jak minoxidil? Czy to jest to samo? Głównie mi zależy na mieszance z finasterydem widzę że tam jest za 27 euro za 100 ml, ktoś coś?

Trichosol to pojazd który dostarcza substancje (Fin/minox) do mieszków włosowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Patro1995 napisał:

Tu macie jak zrobić samemu w domu, co do tej Andory słyszałem że ludzie czekają po 2 miesiące i dalej nie ma xd 

 

 

 

 

Lepiej mieć miksturę z apteki ale kto jak woli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzegorz641 napisał:

Lepiej mieć miksturę z apteki ale kto jak woli 

Nawet jeśli, taki jest wybór z tej Andory że nie wiem za co się chycic, może podlinkujesz konkretny dobry wybór, zależy mi na Finie głównie w płynie bo loxon można używać osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nocny napisał:

Ale potem wstawił filmik, że jednak tego nie stosuje.

A jakie podał argumenty? Bo nie mogę znaleźć tego filmu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2022 o 09:20, Grzegorz641 napisał:

Zobacz na date ważności minoxa.

jesli apteka wystawia taka date ważności to coś w tym jest .Zobacz na zagranicznych forach ludzie większość produktów kupują z andory właśnie albo parati

Nie dałbyś namiarów na tego waszego discorda co do Andory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak. Próbowałem i generalnie minimalizacja efektów ubocznych, przynajmniej z mojego doświadczenia, jest możliwa tylko przy minimalizacji dawki finasterydu w roztworze (możliwe do najmniejszego progu, który jest dla Was skuteczny jeśli chodzi o potencjalny odrost włosów). U mnie efekty uboczne dawały o sobie znać nawet przy 3 mg finasterydu na 60 ml roztworu, w którym go rozpuszczałem.

Serdecznie polecam ten filmik https://youtu.be/NuX3vEq2Mao, tutaj jest mowa o skutecznym dawkowaniu.

Strzelam, że zrobię roztwór 1 mg finasterydu na 60 ml całej reszty i zobaczymy co dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w ogóle próbował rozpuszczać Fina w Stemoxydine? Chciałbym to zastosować, by zastąpić minoxa.

Edytowane przez stigman88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...