free web hit counter Skocz do zawartości
Adriano

fin 11 lat i marne efekty

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MaxPower napisał:

Ja kupiłem tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/Kosmopolis?string=Dr Pen
Sprzedawca w porządku, szybko wysyłają, ale mają tylko markę Dr Pen, bo gdybyś chciał Derminatora to nie wiem czy można go kupić w Polsce. Ja na początek nie chciałem wkładać w to wiele kasy bo miałem wątpliwości co do działania tych zabiegów (ale przekonałem się), kupiłem zwykły MyM ale ogólnie tego modelu nie polecam bo zaczął mi się ostatnio rozłączać w miejscu, gdzie wkłada się do urządzenia wtyczkę zasilacza. Praktyczniejsze wydają się wersje bezprzewodowe i taką chyba sobie kupię jak to co mam do końca mi się rozwali.

Szkoda że źle reagujesz na minoxa zewnętrznego bo mógłbyś sobie np. brać doustnie duta a zmienić formę podawania fina na topical z minoxem w jakiejś mieszance np. Dualgen-15 który ja stosuje i jestem z niego na razie zadowolony. Myślę że w Twoim wieku to trzeba byłoby już mocno pracować nad odżywieniem i regeneracją skalpa zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Chyba że to robisz ale nie napisałeś w pierwszym poście.
 

minoksa faktycznie nie toleruję dlatego myślę o tabletkach. Duta postanowilem brac 3 razy w tygodniu, a fina w pozostałe dni. Zewnętrznie stosuję Alpicort E od dawna i Stieprox. Mam czystą skórę głowy  w rezultacie, t.j.  bez stanu zapalnego. Jeśli chodzi o estradiol zawarty w Alpicorcie E , to swego czasu faktycznie odrobinę poprawił kondycję włosów, ale  nieznacznie/zauważyłem to z czasem po dołączeniu do fina wew./. Obecnie już niestety bardzo słabiutko działa na problem wypadających włosów, ale rewelacyjnie za to radzi sobie ze stanem zapalnym i łojotokiem.  Stieprox jest mega skuteczny na łupież i trochę wspiera go w tym Alpicort E. Tak że skóra głowy w dobrym stanie, ale co z tego, jak włosy rzadkie.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Adriano napisał:

minoksa faktycznie nie toleruję dlatego myślę o tabletkach. Duta postanowilem brac 3 razy w tygodniu, a fina w pozostałe dni. Zewnętrznie stosuję Alpicort E od dawna i Stieprox. Mam czystą skórę głowy  w rezultacie, t.j.  bez stanu zapalnego. Jeśli chodzi o estradiol zawarty w Alpicorcie E , to swego czasu faktycznie odrobinę poprawił kondycję włosów, ale  nieznacznie/zauważyłem to z czasem po dołączeniu do fina wew./. Obecnie już niestety bardzo słabiutko działa na problem wypadających włosów, ale rewelacyjnie za to radzi sobie ze stanem zapalnym i łojotokiem.  Stieprox jest mega skuteczny na łupież i trochę wspiera go w tym Alpicort E. Tak że skóra głowy w dobrym stanie, ale co z tego, jak włosy rzadkie.. ;)

Myślałem raczej o jakiejś suplementacji witaminami, antyoksydantami, kolagenem, dietą o niskim IG, a na skórę głowy np. retinol i kwas azelainowy, czy nawet maska z żelu po ugotowanym siemieniu lnianym. Ja miałem na głowie kilka miejsc łysych jak kolano gdzie nic nie rosło od lat, zacząłem brać topical fina z retinolem, kwasem azelainowym, dołączyłem suplementy, dietę oraz kosmetyki na głowę z retinoidami oraz kolagenem i wtedy coś się ruszyło. Nie wiem czy to na pewno to, ale wolałbym nie sprawdzać 😁 no i jeszcze do tego dermarolling + dermapen od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...