free web hit counter Skocz do zawartości
adam1991

Jaka klinika z Polskim opikunem cena/jakosc

Rekomendowane odpowiedzi

Która klinikę wybrać z najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz polskim opiekunem?

Może ktos wybiera sie na HT i chciałby lecieć grupowo? Wedy możemy wybrać bez polskiego opiekuna na własna rękę (szczegóły priv).

 

Miło jakby ktos wysłał zdjeci z "twarza" przed i "po" z twarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem tą klinike z Polskim przedstawicielem:

https://www.facebook.com/hevaclinicpolska

https://www.dentalhairclinicturkey.com/pl/

Cenowo 1500 euro, mało informacji.

Swoją drogą ciekawi mnie przypadek Metropolmed, każdy wie, że rozstali się z Jack strong Hair ale znamy przyczyny ?

Czy JHS idąc na swoje zabrało dobrych specjalistów/trychologów? Na stronie JHS to niby współwłaciciel metropolmed (lekarz) poszedl na swoje.

Metropolmed za dhi 1999 euro

Jack Strong Hair za dhi 2190 

*fue Metropolmed tez ma taniej ale nie pamiętam ile dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metropolmed przestał zapewniać JSH odpowiednie warunki do pracy, przypuszczam, że wraz z rosnącą popularnością pojawiły się problemy z terminami na wykonanie zabiegu, kliniki wchodziły sobie w drogę. JSH poszło na swoje z Mehmetem Sahinem, on pobiera grafty i wykonuje zabiegi FUE z zespołem. Pod sobą ma też gościa od DHI, który ma mega ogarniętą pracę na piórze choi. Ogólnie to nie czytaj też pierdół na tym forum, że ta klinika robi złe zabiegi. Owszem ostatnio walą zabiegi po 5k graftów i więcej, sam nie wiem co z tego wyjdzie, ale robiąc zabieg do 4500 graftów na bank są fajnym wyborem. Teraz wejdź w mój temat, albo Luki, oba DHI, Alana robiącego FUE i porównaj z innymi klinikami tureckimi, które ostatnio są tutaj polecane na forum. Wrzucę pewnie foty niebawem po 9 miesiącach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kolego przeczytałeś krytykę którejkolwiek z w/w klinik ?

Odpowiedziałem jedynie autorowi postu na jego pytanie, a wspominając JSH i metropolmed jestem poprostu ciekaw czy wszyscy "kumaci" poszli do JSH czy można nadal brać pod uwagę i robić w metropoolmed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, klekoo91 napisał:

Gdzie kolego przeczytałeś krytykę którejkolwiek z w/w klinik ?

Odpowiedziałem jedynie autorowi postu na jego pytanie, a wspominając JSH i metropolmed jestem poprostu ciekaw czy wszyscy "kumaci" poszli do JSH czy można nadal brać pod uwagę i robić w metropoolmed.

Było trochę postów, że relacje są reklamami JSH. W metropolmedzie też możesz robić, jeśli nie zależy Ci na polskim konsultancie. Najlepiej prześledź forum, porównaj relacje i zerknij na instagram metropolmed, jakie mają efekty i na jakim rodzaju włosa. Co innego Polak, a co innego turas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Metropoolmed mają również Polskiego tłumacza, jest tam jakiś Pan Karol. Jak najbardziej przestudiowałem zabiegi JHS i efekty są bardzo dobre... Ale z tego co wiem rozpadli się w tym roku w kwietniu? A są tutaj osoby, które robiły przed kwietniem zabiegi... Stąd moja ciekawość czy zabiegi przeprowadzał im lekarz który odszedł do JHS ( aktualny współasciciel) czy te wszystkie fajne zabiegi przeprowadzało paru lekarzy. Jak tylko jeden i poszedł do JHS to aktualnie Metropoolmed jest pod znakiem zapytania jeżeli chodzi o efekty.

W metro przedstawiciele utrzymują, że tylko iwyłącznie Polaków "robią" lekarze a nie trycholodzy.

Pamiętasz kto nadzorował lub przeprowadzał u Ciebie zabieg? Ciekawe kto u Alana bo efekt jeden z lepszych na forum.

Edytowane przez klekoo91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpadli się dużo szybciej. Ja mając zabieg 13.03 już miałem robiony w ich nowej klinice. Obstawiam styczeń /luty, jak chodzi o rozpad. Wszystkie zabiegi JSH były przeprowadzane przez Mehmeta Sahina, od początku z nim współpracują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, NESTY napisał:

Rozpadli się dużo szybciej. Ja mając zabieg 13.03 już miałem robiony w ich nowej klinice. Obstawiam styczeń /luty, jak chodzi o rozpad. Wszystkie zabiegi JSH były przeprowadzane przez Mehmeta Sahina, od początku z nim współpracują. 

JSH ma od FUE dwóch lekarzy ,ja trafiłem na innego niż Mehmet , który wykonuje tam zaledwie 20 % zabiegow , więc jak ktoś planuje zabieg i chce z Mehmetem to lepiej im to zaznaczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szejk napisał:

JSH ma od FUE dwóch lekarzy ,ja trafiłem na innego niż Mehmet , który wykonuje tam zaledwie 20 % zabiegow , więc jak ktoś planuje zabieg i chce z Mehmetem to lepiej im to zaznaczyć 

Wiesz może jak się nazywa? W dzień, kiedy miałeś zabieg, mieli może więcej zabiegów i Mehmet nie mógł każdego ogarnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, NESTY napisał:

Wiesz może jak się nazywa? W dzień, kiedy miałeś zabieg, mieli może więcej zabiegów i Mehmet nie mógł każdego ogarnąć? 

o ile pamiętam Mehmet był w tym czasie na urlopie ,a imienia  tego drugiego nie pamietam ,w każdym razie mają trzech lekarzy ,dwóch od FUE i jeden od DHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skymed ma opcje z Polskim tłumaczem, sam z niej skorzystałem. Z tego co wiem organizują też wyjazdy grupowe wiec zajrzyj na ich socialmedia, tam się dowiesz wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...